Re: ΑΠΟΛΥΤΟ ΦΑΚΕΛΩΜΑ ΣΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΣΑΣ!!!!!! (ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!)

10
Kαλησπέρα.

Αυτά που μας είπε ο GammaRay νομίζεται ότι δεν ισχύουν;Εγώ το έχω πάρει απόφαση ότι άν θέλουν να με βρούν θα με βρούν.Οποιοσδήποτε χρησιμοποιεί τεχνολογία και θέλουν να τον παρακολουθήσουν,τον παρακολουθούν.
Έλληνες Αμύνεσθαι Περί Πάτρης,Ελευθερία ή Θάνατος!Μετά από μια εθνοεπανάσταση χρειάζεται και μια εθνοκάθαρση...

Re: ΑΠΟΛΥΤΟ ΦΑΚΕΛΩΜΑ ΣΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΣΑΣ!!!!!! (ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!)

12
το εχει χρησιμοποιησει αυτο κανεις να μας πει αν ισχυει?
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΑΠΟΛΥΤΟ ΦΑΚΕΛΩΜΑ ΣΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΣΑΣ!!!!!! (ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!)

13
Λέων έγραψε:Εγώ το έχω πάρει απόφαση ότι άν θέλουν να με βρούν θα με βρούν.Οποιοσδήποτε χρησιμοποιεί τεχνολογία και θέλουν να τον παρακολουθήσουν,τον παρακολουθούν.

καλα,αυτο ειναι το μονο σιγουρο...και κινητο να μην εχεις (που λεει ο λογος δηλ.πραγμα απιθανο),αν θελουν βρισκουν τα παντα για σενα μεσω τραπεζων,καρτων,ΙΚΑ και αλλων πολλων που τα χρησιμοποιουμε για το καλο μας....
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΑΠΟΛΥΤΟ ΦΑΚΕΛΩΜΑ ΣΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΣΑΣ!!!!!! (ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!)

14
Πάντως υπάρχουν και αντίμετρα, αν ποτέ χρειαστεί. Μόνο μετρητά, και κινητό κάρτες και διαβατήριο μέσα σε αλουμινόχαρτο ή ταμπακιέρα καπνού ή τενεκέ από μπογιά ή οποιοδήποτε μεταλλικό κουτί που κλείνει καλά. Και ένα χιλιοστό τρύπα είναι αρκετά μεγάλη για να περάσουν τα μικροκύματα (το έχω δοκιμάσει τρυπώντας το αλουμινόχαρτο με βελόνα).

Re: ΑΠΟΛΥΤΟ ΦΑΚΕΛΩΜΑ ΣΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΣΑΣ!!!!!! (ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!)

17
ναι σπεσιαλιστα το εχω ακουσει και εγω,ειχε κανει σχετικη εκπομπη και ο Ευαγγελατος αν θυμασαι..

πραγματι ομως ειναι να αναρωτιεσαι αν τελικα η τεχνολογια ειναι για να μας βοηθαει ή να μας ελεγχει?
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ο μεγάλος αδερφός στην Ελλαδα”

cron