Re: «Ανθρωπιστική» μεταχείριση μεταναστών στο Φαρμακονήσι

19
Ερώτηση για το σκλαβοπάζαρο που κοστίζει 3000 ευρώ το κεφάλι που βρίσκουν τα λεφτά........Γνωρίζετε ότι με 3000 ευρώ στο πακιστάν ζείς μαχαραγίας γιατί αποδημούν..πολιτική μετανάστες :hmmm ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΤΕΣ ΣΤΗΝ ΡΩΣΙΑ ΟΙ ΔΙΚΙ ΜΑΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΛΛΆ ΟΤΑΝ Η ΡΩΣΟΙ ΖΟΥΣΑΝ ΕΚΕΙ ΕΙΤΕ ΓΙΝΑΝ ΡΩΣΟΙ ΕΙΤΕ ΦΑΓΑΝ ΕΞΟΡΙΑ ΣΤΟ ΚΑΥΚΑΣΩ
Δεν είμαστε όσα πιστεύουμε, αλλά όσα πράττουμε.

Re: «Ανθρωπιστική» μεταχείριση μεταναστών στο Φαρμακονήσι

20
ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΜΑΘΕ ΝΑ ΑΓΑΠΑ ΤΩΝ ΞΕΝΩ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΑ ΚΑΙ ΤΙ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΟΠΩΣ ΣΚΙΖΩΝΤΑΙ ΟΙ ΑΝΤΙΡΑΤΣΙΣΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ ΝΑ ΣΚΙΖΩΝΤΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ
Δεν είμαστε όσα πιστεύουμε, αλλά όσα πράττουμε.

Re: «Ανθρωπιστική» μεταχείριση μεταναστών στο Φαρμακονήσι

21
Ερώτηση για το σκλαβοπάζαρο που κοστίζει 3000 ευρώ το κεφάλι που βρίσκουν τα λεφτά.
Εξ,και εγω την εχω αυτην την απορια χρονια τωρα,αλλα ποτε δεν καταλαβα

Εξ μας εχουν πεισει οτι ειμαστε ρατσιστες ,αντε να βγαλουμε την ρετσιναι απο πανω μας,η αληθεια ειναι οτι δεν θα βρουνε καλυτρα αλλου
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: «Ανθρωπιστική» μεταχείριση μεταναστών στο Φαρμακονήσι

22
Και τι προβληματιζεστε;
Αμα τα εχετε καλα εσεις με την συνηδηση σας τοτε ολα καλα.
Προσωπικα εγω το εχω ξεπερασει αυτο το σταδιο,θελουν να ειμαι φασιστας,εθνικιστης,ρατσιστης επηδη αγαπαω την χωρα μου και δεν θελω να την βλεπω να καταστεφεται;
Τοτε ειμαι απ'ολα και ακομη περισσοτερα και σε οποιον αρεσει αφου ζουμε στην εποχη της ταμπελας.
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.

Re: «Ανθρωπιστική» μεταχείριση μεταναστών στο Φαρμακονήσι

23
Ρεπορτάζ Χωρίς Σύνορα - ΟΙ ΒΡΩΜΟΕΛΛΗΝΕΣ - 1
phpBB [video]
τα υπολυπα στο γιου τιουμπε .. giabas giabas σορρυ ΓΙΑΒΑΣ ΓΙΑΒΑΣ το γραφω και ελληνικα να μη παραπονιουνται οι γλωσομαθεισ
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ο μεγάλος αδερφός στην Ελλαδα”

cron