Καλεσμα για ΑΜΕΣΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ.Δημοσιευστε το σε ολα τα blogs και στειλτε το σε ολες τις τοπικες εφημεριδες και καναλια.

1
http://unit.letmefree.gr/

Γράψου στην Ομάδα από το παραπάνω LINK, ΜΟΝΟ εάν είσαι αποφασισμένος να συμμετάσχεις στις συλλογικές νομικές και νόμιμες πράξεις που δρομολογούνται από Δικηγόρο (Ντόρα Κρητικοπούλου/δικηγόρος Αθηνών παρ΄Αρείω Πάγω), που αποσκοπούν στην απελευθέρωση της Ελλάδας από τους ξένους κατακτητές στους οποίους μας παρέδωσαν οι πολιτικοί, και στην παραδειγματική τιμωρία των υπευθύνων της εσχάτης προδοσίας και των λοιπών εγκλημάτων που διαπράττονται σε βάρος της χώρας μας και του Ελληνικού Λαού.
Το ΦΕΚ 240/2012 κυρώνει την ΠΝΠ (“Πράξη Νομοθετικού Περιεχομένου”) με την οποία παραχωρείται ολοκληρωτικά η Εθνική μας Κυριαρχία στους ξένους οικονομικούς δυνάστες. ΑΥΤΟ ΨΗΦΙΣΑΝ 166 ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ στη Βουλή στις 14.01.2013. ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ !
Την ημέρα που δεν θα μπορεί η Ελλάδα να ξεπληρώσει το χρέος που μας φόρτωσαν, γεγονός που θα συμβεί μετά βεβαιότητας, θα δεσμευθεί κάθε περιουσιακό στοιχείο της Ελλάδας υπέρ των ξένων – Η ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΔΕΝ ΕΞΑΙΡΕΙΤΑΙ – ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΞΑΙΡΕΙΤΑΙ.
ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΟΥΜΕ, ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΤΗ ΧΩΡΑ ΜΑΣ.
ΑΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΟΥΜΕ, ΘΑ ΤΗΝ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ.
Ήδη ξεκίνησαν, ακόμη και πριν την ψήφιση στις 14.01.2013 της παράδοσης της χώρας μας, να εκδίδουν ΦΕΚ που υπογράφει ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας της Ελλάδας, με αναφορά ως έδρα: “ΒΕΡΟΛΙΝΟ”.
Δείτε εδώ, το συνημμένο ΦΕΚ
ΕΦΗΜΕΡΙΣ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΩΣ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
στην τελευταία σελίδα του, θα δείτε:
Βερολίνο, 7 Ιανουαρίου 2013
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
ΚΑΡΟΛΟΣ ΓΡ. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ
Στο Βερολίνο υπογράφηκε η Εφημερίδα Κυβερνήσεως της Ελλάδας. ΗΔΗ ΜΑΣ ΚΥΒΕΡΝΟΥΝ ΔΗΛΑΔΗ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ.
ΑΥΤΑ ΨΗΦΙΣΑΝ 166 ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ : ΝΔ / ΠΑΣΟΚ / ΔΗΜΑΡ, ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΤΩΝ ΣΥΣΤΗΜΙΚΩΝ ΜΜΕ, ΠΟΥ ΚΑΛΥΨΑΝ την προδοσια της Ελλαδας, ΠΑΡΑΠΛΑΝΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ ΠΟΛΙΤΗ ΜΕ ΑΣΧΕΤΑ ΚΑΙ ΕΥΤΕΛΗ ΘΕΜΑΤΑ, ΔΗΘΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΓΙΑ ΠΛΗΜΜΕΛΗΜΑΤΑ, ΑΠΟΚΡΥΠΤΟΝΤΑΣ ΟΜΩΣ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ ΤΑ ΚΑΚΟΥΡΓΗΜΑΤΑ.
Για το λογο αυτο,
Εκατοντάδες Αιτήσεις έχουν κατατεθεί απο τους Έλληνες στα αστυνομικά τμήματα σε όλη την Ελλάδα και το εξωτερικό, για την εφαρμογή του νόμου και της Εγκυκλίου 4/2012 του Εισαγγελέα Αρείου Πάγου, για να συλληφθούν και να παραπεμφθούν για την εσχάτη προδοσία οι 166 βουλευτές που ψήφισαν το ΦΕΚ 240/2012. Περιμένουμε την ενεργοποίηση των Εισαγγελέων.
Όσοι είστε αποφασισμένοι να συμμετέχετε σε νομικές και νόμιμες ενέργειες για να τιμωρηθουν οι προδότες, να αποδοθεί δικαιοσύνη και να ελευθερωθεί η Ελλάδα, μπείτε τώρα:
— unit.letmefree.gr —
. Χαίρετε και
Καλή Χρονιά


Θερμή παράκληση,για την ανάρτησή του.
Θεωρώ χρέος μου,να ενημερώσω όλους
τους Έλληνες πολίτες,γι΄αυτές τις ενέργειες,
στις οποίες φυσικά και συμμετέχω.
Σας ευχαριστώ,εκ των προτέρων
Καλή δύναμη και καλή συνέχεια

Φρύνη.Γαζή




Μιληστε με φιλους που θελουν να κινηθουν για την απελευθερωση της χωρας.
Διαβαστε το http://letmefree.gr/?p=803 και στειλτε το σε οσους φιλους εχετε. Δημοσιευστε το σε ολα τα blogs και στειλτε το σε ολες τις τοπικες εφημεριδες και καναλια.

Μετα την πολυ μεγαλη συμμετοχη σας, εχουν κατατεθει σε εκατονταδες αστυνομικα τμηματα αιτησεις για συλληψη των 166 βουλευτων που υπογραψαν την ΠΝΠ, και θα ακολουθησουν συντονισμενες νομικες ενεργειες με τη συμμετοχη ολων σας συμπεριλαμβανομενης της αποκρυψης των σημαντικων γεγονοτων απο τα συστημικα ΜΜΕ.

Ντορα Κρητικοπουλου

ΥΓ Εαν δεν εχετε καταθεσει ακομα την ΑΙΤΗΣΗ σε αστυνομικο τμημα μπορειτε να την καταθεσετε στις επομενες μερες.
Copyright © 2013 Letmefree.gr, All rights reserved.
Ντορα Κρητικοπουλου

Our mailing address is:
Letmefree.gr
Χαριλαου Τρικουπη 99
Αθηνα, Αττικη ΤΚ 11473
Greece
''...δεν είναι η πάλη ημών εναντίον εις αίμα και σάρκα, αλλ' εναντίον εις τας αρχάς, εναντίον εις τας εξουσίας, εναντίον εις τους κοσμοκράτορας του σκότους του αιώνος τούτου, εναντίον εις τα πνεύματα της πονηρίας εν τοις επουρανίοις''\n[/align]

Re: Καλεσμα για ΑΜΕΣΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ.Δημοσιευστε το σε ολα τα blogs και στειλτε το σε ολες τις τοπικες εφημεριδες και καναλι

2
Αυτή η κίνηση είναι ένα πρώτο βήμα αλλά δεν είναι αρκετή.

Κανονικά εκτός από την παραπάνω ενέργεια θα έπρεπε να υπάρξουν και άλλες δυναμικότερες δράσεις, μία άπ' αυτές είναι η ενίσχυση της αντιαεροπορικής άμυνας της χώρας με πυραύλους εδάφους-αέρος ειδικά σχεδιασμένους για την αναχαίτιση και κατάρριψη των αμερικανικών chemdrones.

Επίσης είναι επιτακτική ανάγκη να συλληφθούν οι Τροϊκανοί δολοφόνοι Thomsen, Mors και Masuch, να απελαθούν άμεσα οι πρέσβεις και οι πρόξενοι των δυτικών χωρών που συνέβαλαν στο έγκλημα, να διακοπεί η παροχή κάθε διευκόλυνσης στους πεφωτισμένους ατλαντιστές με ταυτόχρονο κλείσιμο των ΝΑΤΟϊκών στρατηγείων και βάσεων (συμπεριλαμβανομένης και της αμερικανικής βάσης της Σούδας) και να μπει λουκέτο στα γραφεία της ΕΕ σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη.

Δεν θα είναι καθόλου εύκολη υπόθεση, θα χρειαστεί να παλέψουμε σκληρά για ν' αποκρούσουμε τα αντίποινα και την επιθετικότητα των ατλανιστών προκειμένου να ξαναστήσουμε τη χώρα ξανά στα πόδια της.

Τουλάχιστον έτσι θα δωθεί ένα αίσιο τέλος στα βάσανά μας.

Re: Καλεσμα για ΑΜΕΣΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ.Δημοσιευστε το σε ολα τα blogs και στειλτε το σε ολες τις τοπικες εφημεριδες και καναλι

3
Υπουργείο προστασίας του ΠΡΟΔΟΤΗ
Στις 1/17/2013 02:32:00 μ.μ.



Μόλις επέστρεψα από το αστυνομικό τμήμα, πήγα στον διοικητή να μου πει τι σκοπεύουν να κάνουν με την υπόθεση της σύλληψης των βουλευτών που στις 14.01.2013 ψήφισαν υπέρ της παράδοσης της εθνική κυριαρχίας της χώρας. Η επίσημη απάντηση είναι: ΔΕΝ θα επιληφθούν οι συνεργοί, συνυπαίτιοι, δεν θα ενεργήσουν τα νόμιμα προκειμένου να συλληφθούν με αυτόφωρη διαδικασία οι βουλευτές!! Την ευθύνη τους την πάσαραν στον εισαγγελέα!!!!!!!! (Για να την πασάρει μετά κι αυτός με τη σειρά του στη βουλή!!!!!!!)
Την ώρα που στα ΦΕΚ -νόμοι του κράτους- αναγράφεται Βερολίνο, κι όχι Αθήνα, την ώρα που οι προδότες υπέγραψαν υπέρ της παράδοσης της χώρας στον εχθρό δίχως πόλεμο κι άνευ όρων, τα όργανα του νόμου πετάν το μπαλάκι της ευθύνης για την τήρηση και την επιβολή των νόμων του Συντάγματος ο ένας στον άλλον. Για να καταλήξει να μην την έχει κανείς!!!!
Από την στιγμή που δεν αναλαμβάνει κανείς αρμόδιος την ευθύνη, ΜΕ ΝΟΜΙΜΟΠΟΙΟΥΝ να επιβάλλω εγώ, ως Ελληνίδα πολίτης, με κάθε τρόπο την έννομη τάξη!!
Με υποχρεώνει το Σύνταγμα της Ελλάδος, με διατάζουν οι αγωνιστές που πάλεψαν για την λευτεριά, με εξαναγκάζει και η συνείδησή μου να τηρήσω τις αξίες μου περί ηθικής και δικαίου. Είναι χρέος μου.
Κι επειδή κάποιοι μου λένε ότι την πρόθεσή μου αυτή δεν θα ‘πρεπε να την δηλώνω ανοιχτά, έχω να απαντήσω: ΕΓΩ ΝΑ ΚΡΥΦΤΩ;;;;;; Αυτοί είναι οι παράνομοι (κατέλυσαν το Σύνταγμα), αυτοί είναι οι προδότες (ξεπούλησαν την χώρα), αυτοί είναι οι εγκληματίες (έστειλαν τόσους συνανθρώπους μου στον τάφο), ΑΥΤΟΙ ΝΑ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ, ΑΥΤΟΙ ΝΑ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ!!!!!!!!!!!
Υ.Γ. Ετοιμάζεται και η λίστα με τις διευθύνσεις των κατοικιών προδοτών, συγγενών τους και παρατρεχάμενων, η οποία μόλις ολοκληρωθεί θα αποσταλεί για δημοσίευση. Προς πάσα χρήση.


Stefania Ligerou
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Spartan την 24 Ιαν 2013, 10:11, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείνΠλάτων

Re: Καλεσμα για ΑΜΕΣΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ.Δημοσιευστε το σε ολα τα blogs και στειλτε το σε ολες τις τοπικες εφημεριδες και καναλι

4
Δηλαδή οδηγούμαστε στα άκρα;

Θα φτάσει η κ. Λυγερού εις το όνομα του Συντάγματος στο έσχατο σημείο ν' ανατιναχτεί μέσα στο ελληνικό reichstag προκειμένου να βάλει τέλος στο μαρτύριο που περνά αυτός ο τόπος; Έ, όχι κι έτσι, Spartan.

Re: Καλεσμα για ΑΜΕΣΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ.Δημοσιευστε το σε ολα τα blogs και στειλτε το σε ολες τις τοπικες εφημεριδες και καναλι

5
Εδώ εσύ μας λες να καταρίψουμε τα αμερικανικά αεροσκάφη που ψεκάζουν... η Λυγερού σε πείραξε; :cooll
Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείνΠλάτων
Απάντηση

Επιστροφή στο “Η Δική μας Αντίσταση”