Re: Η πρώτη Παγκόσμια Πορεία για την Ειρήνη και τη Μη Βία!

10
ΝΑΙ πιστεύω ότι δε θα είχαμε πρόβλημα κανένα ή λίγα !
Εγω και πα΄λι ειμαι πολυ επιφυλακτική.

Ειμαι και δυσκολη! :cooll
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Η πρώτη Παγκόσμια Πορεία για την Ειρήνη και τη Μη Βία!

11
dominique έγραψε:
Εγω και πα΄λι ειμαι πολυ επιφυλακτική.

Ειμαι και δυσκολη! :cooll
Minoan Power έγραψε: απλα ειμαι αρνητηκος ασχετα απο το συμφερον γιατι δεν τους εμπιστευομαι.
Και αυτοί το ίδιο σκέπτονται !

Ο τούρκος Minoan Power και η τουρκάλα dominique ! :cooll



Σκεφτείτε αυτό μόνον !

Κατά τη διάρκεια της δεκαετίας του 80 και 90, σε δημοσκοπήσεις στην Τουρκία, και απαντώντας στην ερώτηση "ποιά χώρα θεωρείται μεγαλύτερη απειλή για την Τουρκία ?", οι Τούρκοι απαντούσαν "η Ελλάδα" πάντοτε !

Δεν έχει, βλέπετε, περάσει και τόσος καιρός από τότε που είμασταν έξω από την Άγκυρα και απειλούσαμε να τους σβήσουμε από το χάρτη ! :cooll
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Η πρώτη Παγκόσμια Πορεία για την Ειρήνη και τη Μη Βία!

13
Minoan Power έγραψε:
Ο τούρκος Minoan Power

Ειθε να ορθοσω το γιαταγανι μου στους γιαουρηδες σαν και του λογου σου. :cooll

:flag
Ήρεμα τζάνουμ, έτσι όπως σε κόβω, οι προπροπαππούδες σου ήταν Έλληνες ! :cooll
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Η πρώτη Παγκόσμια Πορεία για την Ειρήνη και τη Μη Βία!

14
η τουρκάλα dominique
Δεν ειναι η πρωτη φορά που το ακουω ,λογω καταγωγης....


Μινωα οταν τελειωσεις δωσε και απο δω το γαιταγανι σου.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Η πρώτη Παγκόσμια Πορεία για την Ειρήνη και τη Μη Βία!

15
dominique έγραψε:
η τουρκάλα dominique
Δεν ειναι η πρωτη φορά που το ακουω ,λογω καταγωγης....


Μινωα οταν τελειωσεις δωσε και απο δω το γαιταγανι σου.
Δε με κατάλαβες καλά ? :hmmm

Κατάλαβα, θέλεις να διακοσμήσεις το τζάκι σου και ψάχνεις αφορμή !!! :cooll
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Η πρώτη Παγκόσμια Πορεία για την Ειρήνη και τη Μη Βία!

17
Αγιασου Εμμαν,αλλα τωρα που το λετε μονο για αυτο το σκεφτομαι να βαλω :132
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !
Απάντηση

Επιστροφή στο “Η Δική μας Αντίσταση”