Ο Έλληνας Ηγέτης είναι εδώ !

1
Ήλθε αυτός που τρέμει η Νέα Τάξη !

Ήλθε αυτός που τρέμουν οι εχθροί του Ελληνισμού !

Ο Έλληνας Ηγέτης είναι εδώ ! :flag


Οι σκοτεινές δυνάμεις έριξαν τον Φιλούμενο για να μη λάβετε το χαρμόσυνο μήνυμα...

...γεννήθηκε στις 19 Μαίου, ημέρα που δε λειτουργούσε ο Φιλούμενος...

...ημέρα συμφοράς του Ελληνισμού και εθνικής εορτής των Τούρκων, αντιστρέφονται δραματικά τώρα !!!


Οι γονείς του είναι ελληνόψυχοι και η καταγωγή του από Κωνσταντινούπολη, Νικομήδεια, Σμύρνη, Ανατολική Ρωμυλία, Μακεδονία...


Η Θεία Πρόνοια, τον έθεσε στην Ελληνίδα μήτρα στις 30 Αυγούστου, τότε που παιζόταν το βρώμικο παρασκήνιο του Καραμανλή και του Παπανδρέου με τα αφεντικά τους...

Η Θεία Πρόνοια έστειλε κι εμένα εδώ, λίγες μέρες πριν(δεν είναι σύμπτωση :cooll ) για να προαναγγείλω, αλλά εγώ σπατάλησα 4.000+ποστ και 9 μήνες, μέχρι να μπω στο θέμα μου ! :slap Κάτι μου λέει ότι η Θεία Πρόνοια δε θα με ξαναεμπιστευτεί... :hmmm

Κάποιοι θα μιλήσουν για την Ομάδα Ε, κάποιοι για Ανδρομέδιο της ΟΕΑ, κάποιοι αρχαιολάτρες θα μιλήσουν για ενσάρκωση του Απόλλωνα και του Άρη, κάποιοι θα επικαλεστούν προφητείες...Δεν έχει σημασία τι θα πει κάποιος...Ο Έλληνας Ηγέτης είναι εδώ και είναι αποφασισμένος ! :006

Κράμα Αχιλλέα, Λεωνίδα και Αλεξάνδρου...
Οδυσσέα, Πλάτωνα και Αριστοτέλη...
Καποδίστρια, Κωνσταντίνου Παλαιολόγου και Μεταξά...

Στα 7 του θα αποστομώνει και θα βάζει στη θέση της τη δασκάλα του, όταν αυτή τολμάει να ξεστομίζει ρεπούσιες και δραγώνειες βρωμιές...
Στα 15 του θα έχει οργανώσει ήδη Ελληνικό μαθητικό κίνημα...
Η συνέχεια θα γραφτεί με χρυσές σελίδες στα βιβλία της ιστορίας...και όχι μόνο...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 
Απάντηση

Επιστροφή στο “Η Δική μας Αντίσταση”

cron