Re: HΠΑ: "Είμαστε έτοιμοι να κτυπήσουμε το Ιράν"...

190
Αυτή την παρασκευή Ηρακλή?

Για να ξέρω να πάρω ποπ κόρν.....


Τωρα σχετικά με την κατερίνα που είπες για το αν τρώει κουτόχορτο,αυτό κατάλαβες εσυ?

Τότε αναρωτήσου πόσο κουτόχορτο νομίζεις ότι τρώμε όλα τα μέλη του φόρουμ αλλά και οι επισκέψεις με τα ίδια και τα ίδια που γράφεις γεμίζοντας όλο το φόρουμ.


....................................................................


Κατερίνα δεν γράφω ότι θέλω,δικά σου λόγια είναι.

Απλώς το μην κρίνετε για να μην κριθήτε,να μην ισχύει μόνο όταν αναφερόμαστε στο παπαδαριό,αλλά γενικώς σε όλα.

Εμεις κρίναμε τους παπάδες,ομως εσύ έκρινες περίπου όλον τον κόσμο!

Και το ρεζουμέ: Η Ελλάδα έγινε το μεγαλύτερο χωνευτήρι φονιάδων και ρουφιάνων από την Αφρική και την Ασία.

Φ Τ Ο Υ Σ Α Σ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟΙ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΙ ΚΑΙ ΥΠΟΥΡΓΟΙ.
Πέρυσι δεν υπήρχαν λεφτά για τα βιβλία των παιδιών μας... Φέτος υπάρχουν για την επιχορήγηση των ανώμαλων. Λένε στα παιδιά μας κοίτα τι καλοί που είναι οι ανώμαλοι μια χαρά περνάνε κοίτα να γίνεις κι εσύ για να χεις μια καλύτερη τύχη.....
Φτάσαμε στο κερασάκι της Τούρτας..... Να γιατί γίνονται όλα λαμόγια της Βουλής.... Ξυπνήστε ρε παλιοκαθάρματα αλλά μάλλον δε χρειάζεται, κοιμηθείτε τον ύπνο του δικαίου εσείς, θα σας ξυπνήσει η κρεμάλα.....

Όσο για σένα ηλίθιε, αρχιηλίθιε Ασμούσεν εσύ και το μαύρο σόι σου να πάτε να γκρεμοτσακιστείτε πουθενά. Δε μάθατε ακόμα τον Έλληνα ή νομίζετε ότι Έλληνες είναι αυτοί που είναι μέσα στη Βουλή;;
ΟΧΙ μ.λάκες ΓΕΡΜΑΝΟΙ,
ΟΧΙ μ.λάκες ΣΚΟΠΙΑΝΟΙ,
ΟΧΙ μ.λάκες ΑΛΒΑΝΟΙ,
ΟΧΙ μ.λάκες ΤΟΥΡΚΟΙ
Αυτά είναι κάποια απο αυτά που έχεις γράψει.

Δεν τα έβαλα για να σου την πώ,απλά για να δείξω ότι όλοι μας καθημερινώς κρίνουμε....... και εννοείται ότι είμαι υπέρ της κρίσης!!

Της σωστής κρίσης και όποτε αυτή επιβάλεται.

Οχι όμως μόλις λέμε για τους ιερείς,να κάνουμε τα στραβά μάτια και να πετάμε ένα ξέρο <μην κρίνετε για να μην κριθήτε>.... για να τελιώνει η συζητηση!

Αυτά για να κλείσουμε με αυτό το θέμα!
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: HΠΑ: "Είμαστε έτοιμοι να κτυπήσουμε το Ιράν"...

191
emman έγραψε:Τότε αναρωτήσου πόσο κουτόχορτο νομίζεις ότι τρώμε όλα τα μέλη του φόρουμ
Προς Θεού, emman, τι είναι όλα αυτά που λες; :no Πως σου ξέφυγε αυτή η ιδέα; Κανένας από εσάς δεν τρώει κουτόχορτο...
αλλά και οι επισκέψεις με τα ίδια και τα ίδια που γράφεις γεμίζοντας όλο το φόρουμ.
Κάνεις λάθος. Ποτέ δεν ανάρτησα πολλαπλά posts με το ίδιο κείμενο ούτε βάζω συνέχεια τα ίδια videos στα topics.

Λοιπόν, φίλε μου, τώρα θα φτάσεις στο σημείο να με κατηγορήσεις ακόμα και για trolling :blue

Άν όντως πιστεύεις πως trollάρω δεν μου μένει παρά να σου στείλω ένα απλό PM για να σβήσεις το προφίλ μου. Μπορώ να το κάνω οποιαδήποτε στιγμή (ακόμα και τώρα) αν δεν έχεις την παραμικρή αντίρρηση.
:wave
Αυτή την παρασκευή Ηρακλή?

Για να ξέρω να πάρω ποπ κόρν.....
:006

Re: HΠΑ: "Είμαστε έτοιμοι να κτυπήσουμε το Ιράν"...

192
Ναι εμμαν αυτούς που γράφεις παραπάνω τους κρίνω και θα σου πω γιατί. 1ον είναι υπεύθυνοι για το λαό. Μ΄ αυτών τις αποφάσεις όλοι εμείς περνάμε μια χαρά..... 2ον είναι πρωθυπουργοί και υπουργοί που σημαίνει ότι αύριο θα πάω να τους ψηφίσω οπότε πρέπει να κρίνω αν είναι κατάλληλοι και δεν είναι βέβαια.....

Όσο για τους ξένους ναι θεωρώ ότι είναι αρμόδιοι για την καταστροφή του πλανήτοι άλλοι, και άλλοι για τη καταστροφή της πατρίδας μου. Αυτούς όχι απλά θα τους κρίνω αλλά θεωρώ ότι αύριο θα κλιθώ και να τους πολεμήσω..... Και θα το κάνω με μεγάλη ευχαρίστηση ομολογώ.....

Τωρα δεν κατάλαβα γιατί φτάσαμε να απειλούμε ο ένας τον άλλο για το ποιός θα φύγει από το φόρουμ και γιατί να φύγει κάποιος;;;;;;

Παιδιά αν δεν αντέχουμε και δεν μπορούμε πέντε δέκα δεκαπέντε άτομα σ΄ αυτό το φόρουμ να μιλάμε μεταξύ μας και να συνεννοούμαστε τότε δεν μπορεί η Ελλάδα με τα έντεκα εκατομμύρια ούτε να συννενοηθεί ούτε να μιλήσει οπότε είμαστε χαμένοι από χέρι.....
.\n.\n.\n\n
Εικόνα

Re: HΠΑ: "Είμαστε έτοιμοι να κτυπήσουμε το Ιράν"...

194
Αφού δηλώνεις αποφασισμένη να πολεμήσεις αυτούς τους παράφρονες, να και μια συμβολική αφιέρωση από μένα (άντε, για να μην μου είσαι όλο παράπονα!).

phpBB [video]

Re: HΠΑ: "Είμαστε έτοιμοι να κτυπήσουμε το Ιράν"...

197
Κάνεις λάθος. Ποτέ δεν ανάρτησα πολλαπλά posts με το ίδιο κείμενο ούτε βάζω συνέχεια τα ίδια videos στα topics.

Λοιπόν, φίλε μου, τώρα θα φτάσεις στο σημείο να με κατηγορήσεις ακόμα και για trolling

Άν όντως πιστεύεις πως trollάρω δεν μου μένει παρά να σου στείλω ένα απλό PM για να σβήσεις το προφίλ μου. Μπορώ να το κάνω οποιαδήποτε στιγμή (ακόμα και τώρα) αν δεν έχεις την παραμικρή αντίρρηση.

Οταν λέω βάζεις τα ίδια και τα ίδια,εννοώ ότι βάζεις παρόμοια πράγματα..... μην κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις!!

Αυτην την πιπίλα του trolling δεν βαρέθηκες να μας την χτυπάς εδώ και 2 χρόνια?

Οτι θέλεις κάνε..... ελευθερία έχουμε και ο κάθενας έχει το ελευθερο να πράξει αυτό που θέλει!
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: HΠΑ: "Είμαστε έτοιμοι να κτυπήσουμε το Ιράν"...

198
emman έγραψε:Αυτην την πιπίλα του trolling δεν βαρέθηκες να μας την χτυπάς εδώ και 2 χρόνια?
Έχω ζήσει παρόμοια φαινόμενα σε άλλα fora, my boy...

Και να σου πω την αλήθεια δεν μου αρέσει καθόλου να χτυπάω τους υπόλοιπους με τέτοιου είδους ανοησίες... (άντε, να μην βγαίνουμε άλλο :0595 :ex )
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ειδησεις απο τον υπόλοιπο κόσμο”