Re: Η φετινή ολυμπιακή δάδα… στο μικροσκόπιο...... και ..... ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ

32
Ντοκουμέντο: Ιδού γιατί έκοψαν την Β.Παπαχρήστου...Ηταν στοχοποιημένη

Εικόνα
"Στοχοποιημένη" την είχαν την πρωταθλήτρια του τριπλούν και βασική μας ελπίδα για μετάλλιο στους Ολυμπιακούς Αγώνες, Βούλα Παπαχρήστου οι γνωστοί κύκλοι της παγκοσμιοποίησης (και κατά τύχη υπερασπιστές του Μνημονίου στην Ελλάδα).
Γιατί αποδεικνύεται ότι η Β.Παπαχρήστου, εκτός από εξαιρετική αθλήτρια και πειθαρχημένος χαρακτήρας είναι και ΕΛΛΗΝΙΔΑ μέχρι μυελού των οστών. Γιατί εν τέλει αποδεικνύεται ότι την κυνήγησαν οι ξεφτιλισμένοι, γιατί απλά ένιωθε ΕΛΛΗΝΙΔΑ.
Ιδού ποιο βίντεο είχε ανεβασμένο στο twitter η Παπαχρήστου:



phpBB [video]


pentapostagma
Εικόνα
Νικηταράς ο Τουρκοφάγος

.
.\n.\n.\n\n
Εικόνα

Re: Η φετινή ολυμπιακή δάδα… στο μικροσκόπιο...... και ..... ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ

34
Όλοι οι Έλληνες είμαστε στο στόχαστρο. Όμως εμένα δε με νευριάζουν αυτοί γιατί αυτοί κάνουν τη δουλειά τους. Εμένα με νευριάζουν τα δικά μας κεφάλια που μάλλον έχουν χαπακωθεί για τα καλά και δεν ξέρουν πια τι τους γίνετε.......
.\n.\n.\n\n
Εικόνα

Re: Η φετινή ολυμπιακή δάδα… στο μικροσκόπιο...... και ..... ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ

36
Κατερίνα Τσαφ Τσουφ έγραψε: Εμένα με νευριάζουν τα δικά μας κεφάλια που μάλλον έχουν χαπακωθεί για τα καλά και δεν ξέρουν πια τι τους γίνετε.......
καπως ετσι, ξέρεις ποσοι πέρνουν ηρεμιστικά για να μην βγούν εξω και τους φάνε ολους, αλλα κάποια στιγμη δεν θα πιάνουν και αυτά, και τότε θα ξυπνήσει ο ελληναρας του 1821 και θα τα πάρει ολα με το γκρέιτερ :knight

πάντως ακόμα είναι ήσυχα τα πράγματα, μπορεί να γίνει κάτι προς την λήξη, έχουμε και τουρίστες τώρα. :dive
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ειδησεις απο τον υπόλοιπο κόσμο”