Re: Πρωτότυπη αντίδραση νέων σε ρουσφέτι του Σαρκοζί

2
Αρποκρατιων έγραψε:
Αν θέλετε κι εσείς να εξασφαλίσετε το μέλλον σας ποντάροντας στις γνωριμίες και την εξουσία του γάλλου προέδρου Σαρκοζί, μπορείτε να συμπληρώσετε την αίτηση υιοθεσίας εδώ
Οι Έλληνες δε χρειάζεται να τρέχουν στη Γαλλία ! :cooll

Εγώ θα αιτηθώ να με υιοθετήσει ο George Junior ή ο Μητσοτάκης ή ο Καραμανλής .....! :hmmm

Διάλεξα !!!
Θα έχω δίδυμα αδελφάκια στο εξής !!! :happy2
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Πρωτότυπη αντίδραση νέων σε ρουσφέτι του Σαρκοζί

3
Δηλαδη να σε φωνάζω Κύριε Καραμανλη??
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Πρωτότυπη αντίδραση νέων σε ρουσφέτι του Σαρκοζί

4
dominique έγραψε:Δηλαδη να σε φωνάζω Κύριε Καραμανλη??
Θα κρατήσω και το Κώστας και έτσι θα είμαι : Κωνσταντίνος Καραμανλής ο Γ' !!! :happy2

Ψαρώσατε ήδη, σας βλέπω !!! :cooll
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Πρωτότυπη αντίδραση νέων σε ρουσφέτι του Σαρκοζί

6
Ψαρώσατε ήδη, σας βλέπω !!!
:no

Παντως προλαβαινεις να δηλωσεις για αρχηγος του κοματος... :ex
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Πρωτότυπη αντίδραση νέων σε ρουσφέτι του Σαρκοζί

7
dominique έγραψε:
Ψαρώσατε ήδη, σας βλέπω !!!
:no

Παντως προλαβαινεις να δηλωσεις για αρχηγος του κοματος... :ex
Μπα, θα μεσολαβήσει άλλος μου είπαν ! :down1

Εγώ φεύγω Αμερική τώρα. Πάω στους παππούδες ! :cooll

Όταν γυρίσω με το καλό θα σας πω και πότε θα γίνω αρχηγός κόμματος και ποιού κόμματος και πότε θα γίνω πρωθυπουργός ! :cooll Με το νι και με το σίγμα !!!

(ελπίζω μη με φάει στη στροφή κανένα από τα δίδυμα ή και τα δύο μαζί !!!)
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Πρωτότυπη αντίδραση νέων σε ρουσφέτι του Σαρκοζί

8
(ελπίζω μη με φάει στη στροφή κανένα από τα δίδυμα ή και τα δύο μαζί !!!)
Μην σκας ειναι μικρα.Εξ'αλλου εχουν να μαθουν τοσα πολλα ακομα...
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ειδησεις απο τον υπόλοιπο κόσμο”

cron