Re: "RINGWORM CHILDREN": ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΙΣΡΑΗΛ

2
:good
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: "RINGWORM CHILDREN": ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΙΣΡΑΗΛ

3
Τα ανωτέρω στυγνή Σιωνιστική - Σινική προπαγάνδα των μογγολογενών Α' Κατηγορίας Σεφαρδιτών ή Κεχωρισμένων Ιουδαίων
Κάτοικοι Ισραήλ: 95% ελληνογενείς ασκεναζίμ β' κατηγορίας εξεβραισμένοι αναλώσιμοι εργάτες.
5% "Ελιτ" Ηγεσία Σεφαρδίμ.
Σεφαρδίμ Ραββίνοι πρόδοσαν σε λίστες τα ονόματα Ασκεναζίμ πολιτών στα S/S για να εγκλειστούν σε στρατόπεδα καταναγκαστικής εργασίας.
Εβραιογερμανοί σεφαρδίμ και χαζαρομογγόλοι τραπεζίτες χρηματοδότησαν την άνοδο του 3ου Ραιχ.
Μπασταρδοπαίδι του χαζαρομογγόλου Ροτσιλντ ο εβραίος μογγολόμορφος Αδολφος Χιτλερ ή Χισλερ του εβραικού χωριού Μπραου-Νάου.

Αν είμασταν έξυπνοι εμείς οι νεοέλληνες σε αυτήν την "εμφύλια" διαμάχη μεταξύ ελληνογενών λευκών ασχεναζ με τους μογγολογενείς σεφαρδιμ του αβρααμ, θα παίρναμε το μέρος των ιαπετικών ασχενάζ και θα βγαίναμε πολλαπλάσια οφελημένοι και ως φυλή και ως έθνος.
Αντί γιαυτό όμως προωθούμε βλακωδώς ΜΜΕ και συμφέροντα που δρουν εργολαβικά υπερ του τουράνιου σημιτομογγολισμού. Τέτοιοι βλάκες τουρκόσποροι είμαστε.

Re: "RINGWORM CHILDREN": ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΙΣΡΑΗΛ

4
Για βοήθησε λίγο φίλε yermak υπάρει η πιθανότητα συγγένειας Ελλήνων και Ασκενάζι ;
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…

Re: "RINGWORM CHILDREN": ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΙΣΡΑΗΛ

6
ΤΗΛΕ-ΜΑΧΟΣ έγραψε:Για βοήθησε λίγο φίλε yermak υπάρει η πιθανότητα συγγένειας Ελλήνων και Ασκενάζι ;
Τα έχω αναλύσει παλιότερα αυτά. Με κουράζει να επαναλαμβάνομαι.
Συντόμως:
Δεν είναι τυχαία η κατάταξη του Ασχενάζ (Ασχ-ενα-ζιμ) στην Ιαπετική (λευκή) ομοφυλία από τους Ραββίνους της ΠΔ. (Ιάφεθ)
Επίσης Ασκάνιος ήταν το όνομα του πρωτότοκου γιού του Τρωαδίτη ήρωα βασιλιά Αινεία. Πρόκειται για Φρύγες.
Επίσης τα ανθρωπολογικά τους χαρακτηριστικά είναι εντόνως προς το λευκό -"καυκάσιο"-πελασγικό μορφότυπο. Πολλοί από αυτούς είναι ακόμα και ξανθοί. Αντιθέτως οι σεφαρδίμ πλησιάζουν στο σημιτομογγολικό ανθρωπολογικό μορφότυπο.
Σειρά μου να ρωτήσω.
Γιατί χρησιμοποιείς ως έμβλημα σου τον "Διπλό Αμαζονικό Πέλεκυ" ή "Λάβρυ";.. Αποδέχεσαι και εκπροσωπείς τις παρα φύσιν μητριαρχικές - φεμινιστικές ροπές διαλύσεως της ελληνικής κοινωνίας και οικογένειας ή αμφιγένειας;
Ελπίζω πως όχι και πως δεν το κάνεις συνειδητά.

Re: "RINGWORM CHILDREN": ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΙΣΡΑΗΛ

7
Yermak έγραψε:
ΤΗΛΕ-ΜΑΧΟΣ έγραψε:Για βοήθησε λίγο φίλε yermak υπάρει η πιθανότητα συγγένειας Ελλήνων και Ασκενάζι ;
Τα έχω αναλύσει παλιότερα αυτά. Με κουράζει να επαναλαμβάνομαι.
Συντόμως:
Δεν είναι τυχαία η κατάταξη του Ασχενάζ (Ασχ-ενα-ζιμ) στην Ιαπετική (λευκή) ομοφυλία από τους Ραββίνους της ΠΔ. (Ιάφεθ)
Επίσης Ασκάνιος ήταν το όνομα του πρωτότοκου γιού του Τρωαδίτη ήρωα βασιλιά Αινεία. Πρόκειται για Φρύγες.
Επίσης τα ανθρωπολογικά τους χαρακτηριστικά είναι εντόνως προς το λευκό -"καυκάσιο"-πελασγικό μορφότυπο. Πολλοί από αυτούς είναι ακόμα και ξανθοί. Αντιθέτως οι σεφαρδίμ πλησιάζουν στο σημιτομογγολικό ανθρωπολογικό μορφότυπο.
Σειρά μου να ρωτήσω.
Γιατί χρησιμοποιείς ως έμβλημα σου τον "Διπλό Αμαζονικό Πέλεκυ" ή "Λάβρυ";.. Αποδέχεσαι και εκπροσωπείς τις παρα φύσιν μητριαρχικές - φεμινιστικές ροπές διαλύσεως της ελληνικής κοινωνίας και οικογένειας ή αμφιγένειας;
Ελπίζω πως όχι και πως δεν το κάνεις συνειδητά.
Έμβλημα του Δία,και επίσης μια ανεικονική μορφή του Τενέδιου Διονύσου.Ο Μινωικός διπλός πέλεκυς πιθανόν να συμβόλιζε την κυριαρχία,τη δύναμη και την παρουσία της θεότητας και του απέδιδαν υπερφυσική δύναμη.Επίσης συμβολίζει και τη Μητέρα κυνηγό.Τα υπόλοιπα που περιγράφεις πιο πάνω,μακριά από μένα.
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…

Re: "RINGWORM CHILDREN": ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΙΣΡΑΗΛ

8
Yermak έγραψε:
ΤΗΛΕ-ΜΑΧΟΣ έγραψε:Για βοήθησε λίγο φίλε yermak υπάρει η πιθανότητα συγγένειας Ελλήνων και Ασκενάζι ;
Τα έχω αναλύσει παλιότερα αυτά. Με κουράζει να επαναλαμβάνομαι.
Yermak, μην επαναλαμβάνεις θεωρίες από την ΟΕΑ, αλλά να μας πεις από που προκύπτουν αυτές...

Από που συμπέρανε ο εγκέφαλος της ΟΕΑ, ότι η πραγματικότητα είναι άλλη από αυτήν που γνωρίζουμε ? Ποιές είναι αυτές οι τρομερές και όπως φαίνεται αποκλειστικές, πηγές του ?

Εγώ συμπεραίνω, ότι είναι αυθαίρετα όλα αυτά...

Ούτε εγώ έχω το αλάθητο, βέβαια, ούτε κανείς άλλος,...και σφάλω συχνά,...αλλά για κάποια πράγματα είμαι μέχρι και 99% σίγουρος...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: "RINGWORM CHILDREN": ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΙΣΡΑΗΛ

9
http://answers.yahoo.com/question/index ... 354AAROxYw

Εδώ αναρωτιώνται οι ανόητοι του εξωτερικου γιατί οι Ιαπετίτες Ασχεναζ ή Ασχεναζίμ ή Ασκεναζίμ ή Ασκάνιοι Τροίας είναι όντως τόσο εμφανώς λευκοί και ξανθοί... επιχειρώντας να τους ταυτίσουν με την αποδεδειγμένως ψευδή και παρανοϊκή αντιεπιστημονική Ινδοευρωπαική θεωρία, αγνοώντας σκοπίμως και πλήρως τα πανάρχαια ελληνικά χρονικά και τους "προ-έλληνες" ή Πελασγούς που κυριαρχούσαν στον πλανήτη κατά την προιστορία, με ορμητήριο την μητροπολιτική Ελλάδα (Δελφών-Δήλου-Σάρδεων ...και Τροίας και περιοχής Προύσσας από την οποία προέρχονται οι Ασκάνιοι Φρύγες) αφού αρχικώς μετανάστευσαν προσωρινώς λόγω των κατακλυσμών της καταβύθισης της Αιγηίτιδας ζώνης.

Συνεχίστε λοιπόν νεοέλληνες να πρακτορεύετε συνειδητά ή ασυνείδητα σημιτομογγολικά συμφέροντα των διαχρονικών γενοκτόνων και σφαγέων αντιπάλων μας.
Συνεχίστε να ψάχνετε ματαίως μαζί με τους φονιάδες εβραιομογγόλους βαυαρούς πανηλίθιους ναζιστές τις ρίζες της αρείας (λευκής???) φυλής στο μογγολικό Θιβέτ του Σινικού-Σιωνιστικού θιβετιανοκινούμενου θεοσοφικού ναζισμού...

Ματαίως και ηλιθίως διότι η Νότια Σινα-Κίνα μπορεί να λέγεται ακόμα Γιουνάν = Ιωνία αλλά εκεί δεν θα βρείτε κανέναν Ιωνα-Ελληνα-Πελασγό αυτόχθονα κάτοικο της Απω Ιωνίας ζωντανό γιατί όλοι τους σφαγιστηκαν από τους εξολοθρευτές Σίνες και όλες οι ελληνίδες βιάστηκαν παράγοντας τους μογγόλους. Κάτι έρμες μούμιες μόνο απέμειναν συντηρημένες από το στεγνό κλίμα της περιοχής.

Ματαίως και ηλιθίως γιατί οι ναζιστές πρακτόρευαν και πρακτορεύουν τα τουράνια μογγολικά συμφέροντα και τα συμφέροντα της κίτρινης κινεζικής φυλής με το στημένο συμπαιγνιακό βρωμοπαγνιδο - ψεύδος αντιστροφής της πραγματικότητος: οι "καλοί αιωνία θύματα ολοκαυτωμένοι" εβραιομογγόλοι από τους "κακούς" λευκούς πρώσους Γερμανούς (υπο βαυαρική εβραιομογγολική θιβετιανοκινούμενη ηγεσία) ή από τους "κακούς" λευκούς αντίχριστους Ιαπετίτες Ελληνες (επίσης υπό εβραιομογγολική και τουρκόσπορη ηγεσία, οπως είναι το νέο τους σχέδιο).. Και άρα οι εναπομείναντες λευκοί της Ευρώπης και των ΗΠΑ είναι ο ..."καρκίνος της ιστορίας" (Συμφώνως με δηλώσεις της εβραίομογγόλας Σουζαν Σοντανγκ ή Ροσενμπλατ) και άρα πρέπει να αφανιστούν από προσώπου Γης για να επικρατήσουν οι "καλοί και υγιείς"(!!!) μπασταρδομογγόλοι και οι εξολοθρευτές κίτρινοι σίνες γενήτορες τους συμφώνως με το θέλημα του σεληνιακού ψευδοθεού τους Σινα(Κίνα). ΑΜΗΝ.

Α ρε κατακαημένη ελλάδα και γενοκτονημένη από τις αιμοσταγείς ανθρωπόσαυρες πελασγική φυλή...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Yermak την 29 Ιούλ 2010, 12:06, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διαφορες συζητήσεις και θέματα.”