ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΟΕΒΡΑΙΚΗ - ΜΑΣΟΝΙΚΗ ΗΓΕΣΙΑ ΤΗΣ "ΚΥΠ/ΕΥΠ"

1
Ο.Ε.Α. ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΟΕΒΡΑΙΚΗ - ΜΑΣΟΝΙΚΗ ΗΓΕΣΙΑ ΤΗΣ "ΚΥΠ/ΕΥΠ" ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥ ΕΒΡΑΙΟΚΥΠΑΤΖΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ ΤΗΣ "ΑΝΤΙΜΕΤΑΤΡΟΝ"
ΕΚΤΑΤΟ ΣΗΜΑ ΤΗΣ ΥΦΗΓΕΣΙΑΣ Ο.Ε.Α. – ΟΜΑΔΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΣ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ, ΣΕ ΚΛΙΜΑΚΑ: ΡΕ (ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ) ΜΕΙΖΟΝΑ.

● ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΟΕΒΡΑΙΚΗ ΚΑΙ ΜΑΣΟΝΙΚΗ ΥΓΕΣΙΑ ΤΗΣ ΚΥΠ/ΕΥΠ._

● ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΟΕΒΡΑΙΟ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ Γ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΤΣΑΝΤ ΜΙΝΕΙΚΟ._

● ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΟΕΒΡΑΙΟ ΥΠΟΥΡΓΟ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΤΑΞΕΩΣ ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗ – ΚΟΕΝΤΖΟΓΛΟΥ._

ΚΟΙΝΟΠΟΙΕΙΤΕ ΠΡΟΣ:
● ΤΗΝ ΜΑΣΟΝΙΚΗ ΗΓΕΣΙΑ ΤΗΣ «ΓΑΔΑ.» ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΩΣ ΑΤΤΙΚΗΣ._

● ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΘΕΟΣΟΦΙΚΗ ΜΑΣΟΝΙΚΗ ΗΓΕΣΙΑ ΤΩΝ «ΕΨΙΛΟΝ – ΜΕΤΑΤΡΟΝ – 666» ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ «ΛΑ.Ο.Σ.- 666», ΜΕΣΩ ΤΩΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΩΝ ΤΩΝ «ΕΨΙΛΟΝ» ΚΑΙ ΤΗΣ «ΚΥΠ/ΕΥΠ» : «ΑΠΟΛΛΩΝΙΟ ΚΕΝΤΡΟ» ΚΑΙ «ANTI METATRON PLEGMA».

ΒΟΛΟΣ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ 2010

ΘΕΜΑ:
Α) ΠΡΟΔΟΣΙΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΟΕΒΡΑΙΚΗΣ «ΚΥΠ/ΕΥΠ», ΜΕΣΩ ΤΩΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΩΝ «ΑΝΤΙΜΕΤΑΤΡΟΝ», «ΠΑΣΥΑ», ΚΑΙ «ΕΥΜΟΛΠΟΣ» ΔΙΑ ΤΗΝ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΣΗ ΤΗΣ ΕΠΙΘΕΣΕΩΣ ΤΩΝ ΣΤΡΑΤΩΝ ΤΗΣ «Β.Α.Σ.Τ.Ρ.» ΚΑΙ ΤΗΣ «Ρ.Ι.Κ.», ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ.-

Β) ΠΡΟΒΟΚΑΤΣΙΑ ΒΟΜΒΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΘΕΣΕΩΣ ΤΗΣ «ΚΥΠ/ΕΥΠ» ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΤΑΞΕΩΣ, ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΤΗΝ ΣΚΛΗΡΥΝΣΗ ΤΩΝ ΜΕΤΡΩΝ ΤΗΣ «ΕΛ.ΑΣ.» ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ.

ΚΕΙΜΕΝΟ ΣΗΜΑΤΟΣ:

ΑΝΘΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΡΟΔΟΤΙΚΑ ΠΑΛΙΟΤΟΜΑΡΑ ΤΗΣ ΗΓΕΣΙΑΣ ΤΗΣ «ΚΥΠ/ΕΥΠ»,

ΠΕΡΙΗΛΘΕ ΣΕ ΓΝΩΣΗ ΤΗΣ Ο.Ε.Α. ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΤΟΥ EMAIL ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΣΕΙΣ ΣΥΝΤΑΞΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΙΑΤΑΞΑΤΕ ΝΑ ΑΠΟΣΤΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΣΑΣ «ΑΝΤΙΜΕΤΡΑΤΟΝ Η’ DIASVSMETATRON» (Ή ΑΔΟΛΦΟΣ (ΧΙΤΛΕΡ) ΟΠΩΣ ΑΥΤΟΑΠΟΚΑΛΕΙΤΕ ΣΤΑ EMAIL ΠΟΥ ΑΠΟΣΤΕΛΛΕΙ, Ή «ΦΙΛΟΣΟΦΟΣ» ΤΟΥ ΕΒΡΑΙΚΟΥ ΚΩΛΟΥ, ΩΣ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΔΙΑ ΝΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟΤΟΠΟ: PHORUM.GR ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΩΣ ΕΜΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΗ ΝΑΖΙΣΤΙΚΗ ΣΗΜΑΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΦΥΣΙΚΗ ΜΟΝΟΜΕΡΗ ΑΡΙΣΤΕΡΟΣΤΡΟΦΗ ΣΒΑΣΤΙΚΑ) ΩΣ EMAIL ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ «ΓΑ.ΔΑ.», «PA-SY-A.GR», ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Η’ ΑΛΛΕΩΣ «ΛΕΣΒΟΠΑΡΤΟΥΖΟΒΙΟΥ ΤΟΥ ΕΠΙΦΑΝΟΥΣ», ΑΦΟΥ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΣ, ΣΕ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΒΡΑΙΚΗ «GOOGLE», ΚΛΕΙΣΑΤΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ «ΑΝΤΙΜΕΤΑΤΡΟΝ», ΩΣΤΕ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΔΗΘΕΝ… ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΔΙΩΚΟΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ… ΚΑΚΗ Ο.Ε.Α.-

ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΩΣ, ΕΣΕΙΣ, ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΒΙΑΖΟΝΤΑΣ ΕΥΚΟΛΩΣ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΤΑΞΕΩΣ, ΔΙΑΤΑΞΑΤΕ ΣΕ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΤΗΣ «ΚΥΠ/ΕΥΠ» ΝΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΗΣΕΙ ΒΟΜΒΑ ΣΤΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΟΕΒΡΑΙΟΥ ΥΠΟΥΡΓΟΥ ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗ Η’ ΚΟΕΝ – ΤΖΟΓΛΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ … ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ ΕΛΕΙΠΕ (ΙΔΕ 3000 ΕΒΡΑΙΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΣΤΟΥΣ ΔΙΔΥΜΟΥΣ ΠΥΡΓΟΥΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ … ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΑΝ ΣΤΙΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΡΡΕΥΣΕΩΣ ΤΩΝ ΔΥΟ ΚΤΗΡΙΩΝ), ΩΣΤΕ Η ΕΥΘΗΝΗ ΤΩΝ ΝΕΚΡΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΕΚΥΠΤΑΝ ΝΑ ΦΟΡΤΩΘΕΙ ΕΠΙΤΗΔΕΙΩΣ Η’ ΣΤΗΝ Ο.Ε.Α. Η’ ΣΕ ΑΛΛΗ ΕΛΛΗΝΟΚΕΝΤΡΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ Η’ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ Η’ ΣΕ ΑΠΕΡΓΟΥΣ Η’ ΣΕ ΔΙΑΔΗΛΩΤΕΣ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΝΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΕΤΡΩΝ Η’ ΣΕ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΗ «ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ» ΙΔΡΥΘΕΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ «ΚΥΠ/ΕΥΠ», ΔΙΑ ΝΑ ΔΟΘΕΙ ΑΦΟΡΜΗ ΣΚΛΗΡΥΝΣΕΩΣ ΤΩΝ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΩΝ «ΑΝΤΙΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΚΩΝ ΜΕΤΡΩΝ» ΚΑΤΑΣΧΕΣΕΩΣ ΤΟΥ ΑΜΥΝΤΙΚΟΥ ΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ, ΕΝ ΟΨΕΙ ΕΠΙΘΕΣΕΩΣ ΤΗΣ «Β.Α.Σ.Τ.Ρ.» ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ, ΚΑΙ ΕΝ ΟΨΕΙ ΤΗΣ ΕΠΙΘΕΣΕΩΣ ΤΩΝ 450.000 ΕΝΟΠΛΩΝ ΑΛΒΑΝΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΑΜΑΧΩΝ ΤΩΝ ΜΕΤΟΠΙΣΘΕΝ.

Η συνεχεια εδω: http://ellhnkaichaos.blogspot.com/

Δεν ξερω εισεις τι λετε...
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.

Re: ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΟΕΒΡΑΙΚΗ - ΜΑΣΟΝΙΚΗ ΗΓΕΣΙΑ ΤΗΣ "ΚΥΠ/ΕΥΠ"

2
King Minos έγραψε:
Η συνεχεια εδω: http://ellhnkaichaos.blogspot.com/

Δεν ξερω εισεις τι λετε...
Εγώ θα έλεγα να μου πεις, τι θα γίνει με τον Ανδρομέδιο στόλο (με τα φέιζερ, τέιζερ ή δεν ξέρω κι εγώ ποιά τεχνολογία) που περιμένουμε τόσα χρόνια...

Τι στο καλό ? Τόσο μακριά είναι ο Κρόνος ?



Εντάξει τώρα είμαι πιο εξοικειωμένος με τις θεωρίες της ΟΕΑ...Δεν αντιδρώ το ίδιο, δεν τις βρίσκω τόσο αλλόκοτες και βρίσκω κάποιο δίκιο και κάποιες αλήθειες...Παρακολουθώ τον ιστότοπο αυτό και συμφωνώ εν μέρει...

Αλλά η πηγή ξέρεις ποιά είναι ? Από που πηγάζουν αυτές οι "αλήθειες" ?
Αν δεν κάνω λάθος, αποτελούν προιόν ενός μυαλού, μέσω της "αποκρυπτογράφησης" της αρχαίας Ελληνικής μυθολογίας !
Πήρε την Ελληνική μυθολογία και έφτιαξε ένα παράλληλο σύμπαν δηλαδή, δημιουργώντας μια νέα εναλλακτική ιστορία, πράγματα και καταστάσεις και αντιστρέφοντας και απλά βασικά πράγματα που ισχύουν σε αυτό τον κόσμο, τον πραγματικό !!!

Χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης και χωρίς εμπάθεια, αυτή είναι ειλικρινά η θέση μου...

Η δική σου διαφέρει ?
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΟΕΒΡΑΙΚΗ - ΜΑΣΟΝΙΚΗ ΗΓΕΣΙΑ ΤΗΣ "ΚΥΠ/ΕΥΠ"

3
Η δική σου διαφέρει ?
Οχι μωρε αλλα οπως ειπες και εσυ θεωρω τα περι Ανρομεδιους λιγο αλλοκοτα κατ'εμε αλλα πιστευω οτι λενε καποιες ''αληθειες'' που πολυ θα ηθελα να μαθω την πηγη τους.
Ειναι περιεργο ομως και τραβαει την προσοχη.
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.

Re: ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΟΕΒΡΑΙΚΗ - ΜΑΣΟΝΙΚΗ ΗΓΕΣΙΑ ΤΗΣ "ΚΥΠ/ΕΥΠ"

4
King Minos έγραψε:
Η δική σου διαφέρει ?
Οχι μωρε αλλα οπως ειπες και εσυ θεωρω τα περι Ανρομεδιους λιγο αλλοκοτα κατ'εμε αλλα πιστευω οτι λενε καποιες ''αληθειες'' που πολυ θα ηθελα να μαθω την πηγη τους.
Ειναι περιεργο ομως και τραβαει την προσοχη.
Έτσι, έτσι...

Κι εγώ δε διαφωνώ εκατό τοις εκατό, με την ιστοσελίδα αυτή...

Λέει αρκετές αλήθειες...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΟΕΒΡΑΙΚΗ - ΜΑΣΟΝΙΚΗ ΗΓΕΣΙΑ ΤΗΣ "ΚΥΠ/ΕΥΠ"

5
ΠΟΥ Ο ΜΕΤΑΤΡΟΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ ΜΗΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΕΡΑΡΧΕΙΑ......ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΒΑΛΑΝ ΤΟ ΣΚΑΦΟΣ Ο ΔΙΑΣ Ο ΑΡΗ ΚΛΠ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΛΑΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΕΤ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ
Δεν είμαστε όσα πιστεύουμε, αλλά όσα πράττουμε.

Re: ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΟΕΒΡΑΙΚΗ - ΜΑΣΟΝΙΚΗ ΗΓΕΣΙΑ ΤΗΣ "ΚΥΠ/ΕΥΠ"

6
Εμένα πολλα δεν μου κολάνε,αλλα ο καθενας εχει δικαιωμα στην αποψη!
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ο εντός των πυλών ανθελληνισμός”

cron