Re: Γεια σε όλο το Φόρουμ

19
Στην βιολογία θες να πεις.... μετά την τόση πάλη με τις αρκούδες,πήρε διδακτορικό.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Γεια σε όλο το Φόρουμ

22
Λεμονιά.....και μόνο που βλέπω αυτή σας την "πρακτική"......ευχαριστώ δε θα πάρω......
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…

Re: Γεια σε όλο το Φόρουμ

23
ΤΗΛΕ-ΜΑΧΟΣ έγραψε:Λεμονιά.....και μόνο που βλέπω αυτή σας την "πρακτική"......ευχαριστώ δε θα πάρω......

phpBB [video]


Κατά τ' άλλα...φιλικά καλωσόρισες!
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…

Re: Γεια σε όλο το Φόρουμ

24
καλησπερα ειμαι καινουργια εδω ..χαζευω τα θεματα ..πολυ ωραιο φορουμ..ελπιζω σε συζητησεις ομορφες τον ελευθερο χρονο μας..ναστε ολοι καλα ελπιζω σιγα σιγα να γνωριστουμε!
Δεν σταματάς να γελάς επειδή γερνάς. Γερνάς επειδή σταματάς να γελάς

Re: Γεια σε όλο το Φόρουμ

26
Λένε ...."Φιλία που μετρά πάνω από επτά χρόνια θα κρατήσει μια ζωή" ..... και να που εδώ ήμαστε και πάλι.
1.Σοφία πάντων κάλλιστον, η δε αμάθεια πάντων κάκιστον
2. ζητεῖτε τὴν βασιλείαν τοῦ Θεοῦ, καὶ ταῦτα πάντα προστεθήσεται ὑμῖν
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ας γνωριστούμε!!!”

cron