Γειά σας αδέρφια!

1
Γειά σας αδέρφια! Είμαι καινούριος στην κοινότητα και χαίρομαι πολύ που σας βρίσκω. Ενημερώνομαι συχνά από αυτή την σελίδα και θα ήθελα να δώσω συγχαρητήρια για την προσπάθεια αφύπνισης. Ελπίζω να μπορώ να εκφέρω τις απόψεις και τα πιστεύω μου ελεύθερα χωρίς να παρεξηγηθώ και να βρώ καλούς συνομιλητές που θα βοηθήσουν στις συζητήσεις και τα θέματα που μας απασχολούν με υγιής διαλόγους και διαφωνίες. Αυτό που θα ήθελα να ξεκαθαρίσω είναι ότι δέν αντιπροσοπέυω κανένα πολιτικό κόμμα η παράταξη παρά μόνο τον εαυτό μου, δέν συμφωνώ με οποιαδήποτε εθνικιστική και ακροδεξιά ιδεολογία. Απεχθάνομαι την βία τον φασισμό και το ψέμα. Είμαι Ελληνας πατριώτης, χριστιανός ορθόδοξος και θεωρώ ότι όλοι οι άνθρωποι είμαστε αδέρφια και πατέρας μας είναι ο Θεός! Σέβομαι την διαφορετικότητα και αγαπώ την ειλικρίνεια. Ελπίζω και εύχομαι να ξυπνήσουμε και να πολεμήσουμε ενωμένοι με την βοήθεια του Χριστού και της Παναγίας τον εχθρό. Ο δρόμος είναι δύσκολος και εύχομαι ολόψυχα σε όλους υγεία, αγάπη, κουράγιο και δύναμη!

Re: Γειά σας αδέρφια!

2
Καλως ορισες και καλη διαμονη...ειμαι σιγουρος οτι εδω θα βρεις αυτα που ζητας και φυσικα μπορεις να λες ελευθερα την γνωμη σου και μεσα απο τις συζητησεις να βρουμε ολοι μαζι τις λυσεις ή τις απαντησεις που ψαχνουμε.
Σημασια εχει οτι ειμαστε ολοι Ελληνες περα απο οποιαδηποτε ιδεολογια κουβαλαει ο καθενας απο εμας και πρεπει να ''παλεψουμε''.
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.

Re: Γειά σας αδέρφια!

5
:541
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ας γνωριστούμε!!!”

cron