Re: καλώς σας βρήκα!

3
Spaik έγραψε:Χαίρετε θα χαρώ πολύ αν με βοηθήσετε σε απορίες που έχω
Ρώτα εμένα ! Τα γνωρίζω όλα !!! :cooll
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: καλώς σας βρήκα!

4
KostasL έγραψε:
Spaik έγραψε:Χαίρετε θα χαρώ πολύ αν με βοηθήσετε σε απορίες που έχω
Ρώτα εμένα ! Τα γνωρίζω όλα !!! :cooll

Ένα θέμα είναι με την μουσική Rock είναι όλα τα συγκροτήματα εκτός Θεού; Η κάποια πιστεύουν σ'Αυτόν;

Re: καλώς σας βρήκα!

5
Spaik έγραψε:
KostasL έγραψε:
Spaik έγραψε:Χαίρετε θα χαρώ πολύ αν με βοηθήσετε σε απορίες που έχω
Ρώτα εμένα ! Τα γνωρίζω όλα !!! :cooll

Ένα θέμα είναι με την μουσική Rock είναι όλα τα συγκροτήματα εκτός Θεού; Η κάποια πιστεύουν σ'Αυτόν;
Κάποιοι πιστεύουν...Άλλοι όχι...

Το θέμα είναι εάν αυτό επηρεάζει εσένα ή όχι...Γιατί να σε επηρεάζει ?
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: καλώς σας βρήκα!

6
Καλώς ήρθες Σπάικ....όπως είδες την εγκυκλοπαίδεια του κόσμου την βρήκες στο πρόσωπο του Κώστα!!
Έλληνες Αμύνεσθαι Περί Πάτρης,Ελευθερία ή Θάνατος!Μετά από μια εθνοεπανάσταση χρειάζεται και μια εθνοκάθαρση...

Re: music rock ; Σύνθεση του κακού;

8
Spaik έγραψε:Δεν νομίζω να ακούς κάποια μουσική από έναν οπαδό του κακού και να μην επηρεάζεσαι.. Σίγουρα θα ξέρεις για τα υποσεινηδείτα μηνύματα
Έχεις παρατηρήσει εσύ, να επηρεάζεσαι αρνητικά ?

Αν είσαι αφυπνισμένος και καλλιεργημένος, τότε δεν έχεις φόβο...

Αλλιώς κόβεις την τηλεόραση, το ίντερνετ, βιβλία, περιοδικά, κλπ.
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ας γνωριστούμε!!!”