Re: ΕΚ ΠΕΝΗΣ

19
Εγω παλι πιστευω, οτι αν θελουμε να κρατησουμε το φορουμ σοβαρο και να μην το κανουμε τσιρκο, στο οποιο ο καθε παραξενος θα μπαινει και θα γραφει οτι χαζομαρα γουσταρει, τετοια θεματα θα πρεπει να τα διαγραφουμε.

Και μη μου πειτε τωρα για ελευθερια λογου και τετοια, η ελευθερια του λογου σε συνδυασμο με την αποποινηκοποιηση που εφερε ο γιωργακης, να τι αποτελεσματα εχει...

Τις βλακειες που κανεις δε λεει στη ζωη εκει εξω, γιατι θα τον παρουν με τις πετρες, γιατι να μπαινει και να τις λεει εδω, ασφαλης και ανωνυμος πισω απο τον υπολογιστη?
Οταν η αδικια γινεται νομος, η αντισταση γινεται καθηκον

Re: ΕΚ ΠΕΝΗΣ

20
Τι ακριβώς είπε ο Γιωργος που θα έπρεπε να το διαγραψουμε giannaras21 και ειδικά σε αυτό το τόπικ...

Δείξε μου σε παρακαλώ
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: ΕΚ ΠΕΝΗΣ

21
Δεν καταλαβαίνω φίλε Γιαννάρα τον ρατσισμό και την κακία που βγάζεις.
Είμαι τυφλός,δώσε μου τα μάτια σου να δώ.\nΕίμαι μουγκός,δώσε μου τη γλώσσα σου να πώ.\nΕίμαι κουφός,δώσε μου τα αυτιά σου να ακούσω.

Re: ΕΚ ΠΕΝΗΣ

22
Το γεγονος οτι υπονοει, οτι αυτος ειναι το προσωπο που λενε οι προφητειες... Τετοιες δημοσιευσεις ειναι σοβαρες?

Δεν ειναι ουτε ρατσισμος, ουτε κακια. Ειναι κουραση. Τοσα χρονια ακουω τον καθε πικραμενο να λεει τετοια παρομοια, να μιλαει για προφητειες και για σωτηρες. Ολοι περιμενουν καποιον να τους σωσει, κανεις δε κοιταει να σωθει και να φτιαξει τη ζωη του μονος του.
Οταν η αδικια γινεται νομος, η αντισταση γινεται καθηκον

Re: ΕΚ ΠΕΝΗΣ

23
Μα αν θέλει να είναι σωτήρας γιατί να του πω όχι;; ετσι νιώθει καλά,απλά δεν δίνω τόσο μεγάλη σημασία, στα λόγια του όσο θα δώσω
σε έναν σοβαρό σκεπτόμενο άνθρωπο. Εμένα προσωπικά δεν με ενοχλεί ο θεματογράφος.
Είμαι τυφλός,δώσε μου τα μάτια σου να δώ.\nΕίμαι μουγκός,δώσε μου τη γλώσσα σου να πώ.\nΕίμαι κουφός,δώσε μου τα αυτιά σου να ακούσω.

Re: ΕΚ ΠΕΝΗΣ

24
giannaras21 έγραψε:Το γεγονος οτι υπονοει, οτι αυτος ειναι το προσωπο που λενε οι προφητειες... Τετοιες δημοσιευσεις ειναι σοβαρες?

Δεν ειναι ουτε ρατσισμος, ουτε κακια. Ειναι κουραση. Τοσα χρονια ακουω τον καθε πικραμενο να λεει τετοια παρομοια, να μιλαει για προφητειες και για σωτηρες. Ολοι περιμενουν καποιον να τους σωσει, κανεις δε κοιταει να σωθει και να φτιαξει τη ζωη του μονος του.

Ο Γιωργος δεν εγραψε κατι τετοιο...

Μήπως εννοείς τον αλλόν?
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: ΕΚ ΠΕΝΗΣ

25
Εμμαν, δεν προσεξα οτι με ρωτησες για τη δημοσιευση του Γιωργου, αυτος εκφραζει απλα μια αποψη. Εννοουσα αυτον που ξεκινησε το τοπικ
Οταν η αδικια γινεται νομος, η αντισταση γινεται καθηκον

Re: ΕΚ ΠΕΝΗΣ

26
Aυτος που ξεκίνησε το τόπικ διαδίδει Προφητείες του τραχωνίου οι οποίες είναι ψευδείς αλλά και αλλόκοτες!

Και τόσο σημασία που δωσαμε στις ασυναρτησίες κακό κάνει...
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ας γνωριστούμε!!!”

cron