Καλως σας βρηκα :)

1
Καλησπερα σε ολους...ονομαζομαι βασιλης...και τυχαια στο ιντερνετ ειδα το ομορφο site σας και αποφασησα να γινω μελος κι εγω σαν ελληνας :) :flag ...ειμαι 30 χρωνων και ελπιζω να κανω καλη παρεα :P...μου αρεσουν ολα τα ωραια θεματακια που εχετε και ολο το σιτε ειναι εξερετικο...το ζωδιο μου ειναι καρκινος και ειμαι ανηχτος χαρακτηρας :)...απο σημερα και αυριο θα τα πουμε στα ομορφα και ωραια σας ποστ :)...καλη συνεχεια :)!!!.

Re: Καλως σας βρηκα :)

2
καλως ορισες στην ομορφη παρεα μας!!!! Βασιλη σου ευχομαι καλη περιηγηση!!!!
<<ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΟΤΟΣ ΔΕΝ ΣΚΕΠΑΖΕΙ ΟΥΔΕΝ ΑΠΟ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΝΥΞ ΛΑΜΠΕΙ ΩΣ Η ΗΜΕΡΑ ΕΙΣ ΣΕ ΤΟ ΣΚΟΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΩΣ ΤΟ ΦΩΣ>>

Re: Καλως σας βρηκα :)

3
Καλώς ήλθες, καλή και δημιουργική παραμονή!!
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…

Re: Καλως σας βρηκα :)

4
Basilis2010 έγραψε:Καλησπερα σε ολους..
:wave
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ας γνωριστούμε!!!”