Re: ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΕΛΛΗΝΕΣ!

2
ωραιο βιντεο
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΕΛΛΗΝΕΣ!

4
καθολου ρατσιστικο Αρποκρατιων..το αντιθετο,
λεει την αληθεια καταμουτρα,τωρα αν καποιους δεν βολευει δεν φταιμε εμεις...σκορδο
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΕΛΛΗΝΕΣ!

6
καταρχην αγαπητε Αρποκρατιων ,προσπαθησες να γραφεις στα ελληνικα σε παρακαλω γιατι μου βγαινουν τα ματακια μου...

φανταζομαι οτι αναφερεσαι για τα τελευταια λεπτα του βιντεο που συγκρινει αγαλματα με συγχρονους Ελληνες....εγω απο οτι καταλαβα προσπαθει να αποδειξει οτι ειμαστε απογονοι των αρχαιων Ελληνω νκαι οχι οπως κατα καιρους προσπαθουν καποιοι να μας πεισουν για το αντιθετο...και δεν αναφερεται στην εξωτερικη ομορφια ,αυτο ναι θα ηταν ρατσιστικο...

αλλωστε δεν σημαινει οτι αν δεν εισαι ομορφος δεν εισαι και Ελλην...αλιμονο

τουλαχιστον εγω αυτο καταλαβα απο το βιντεο...αν εσυ εννοουσες κατι αλλο εξηγησε μου....
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΕΛΛΗΝΕΣ!

7
Η εμφανιση ειναι σχετικη. Για το DNA ελειπα απο το μαθημα και δεν ξερω κατα ποσο μπορει μια τετοια ερευνα να ειναι αξιοπιστη αλλα τα υπολοιπα νομιζω οτι κατι λένε.
Μπραβο παντως για τον κοπο που εκανες για το βιντεο.
Αλλα γενικα απο μουσικη επασχε......

Re: ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΕΛΛΗΝΕΣ!

8
μια και που ελειπες να σε ενημερωσουμε...ειναι η πιο αξιοπιστη ερευνα,δεν υπαρχει αλλος τροπος να το πιστοποιησεις
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !
Απάντηση

Επιστροφή στο “Βιντεάκια για την αρχαία και νεότερη Ελλάδα”