Re: ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΨΕΚΑΖΟΥΝ;

3
Πάμε στο
http://www.3dsa.gr/applications.html

Τίτλος "Weather Modification"(Μετατροπή Καιρού)

Πέμπτη παράγραφος

"When 3D s.a. carries out such programs, it uses the direct penetration method, which means the seeding of Silver Iodide (AgI) or dry ice from aircrafts to the target area at the right moment, in order to have the best results possible. This is how the available humidity of the atmosphere is divided into more cells – ice crystals, which finally fall on the ground as rain or snow."

Μετάφρασις

"Όταν η 3DSA εκπονεί τέτοια προγράμματα(μετατροπής καιρού) χρησιμοποιεί την μέθοδο άμεσης διεισύσεως το οποίο σημαίνει τροφοδοσία με ΙΩΔΙΟΥΧΟ ΑΡΓΥΡΟ(AgI) ή ξηρό πάγο από αεροσκάφη στην στοχευμένη περιοχή τον σωστό χρόνο ώστε να έχουμε τα καλλίτερα δυνατά αποτελέσματα. Αυτός είναι ο τρόπος που η διαθέσιμη υγρασία διαιρείται σε περισσότερα κύτταρα-παγοκρυστάλλους που τελικά πέφτουν στο έδαφος ως βροχή ή χιόνι"

Δική μου ανάλυσις

Πρόκειται για την μέθοδο τής ετερογενούς πυρήνωσης. Χρειάζεσαι ένα σωματίδιο ξένο γύρω από το οποίο δημιουργείται το σταγονίδιο.

Το σωματίδιο είναι ιωδιούχος άργυρος. Τις συνέπειες στον οργανισμό αυτής τής ανοργάνου ενώσεως δεν τις ξέρω αλλά το ιώδιο είναι κάτι ύποπτο που θέλει πολύ προσοχη και ειδικά για το ιώδιο πρέπει να ξέρουμε τί ισοτοπο είναι και αν είναι ραδιενεργό.

Φυσικά δεν είμαστε υποχρεωμένοι να πιστέψουμε ότι ψεκάζουν μόνο αυτά γιατί αν ήταν έτσι δεν θα κάνανε τους κινέζους όποτε τους ρωτάνε.

Πρέπει να το κυνηγήσουμε και να γίνουν εξώδικα και μηνύσεις.

Σε άλλο σημείο λέει ότι οι ψεκασμοι γίνονται τούς ζεστούς μήνες.

Αν παρατηρήσετε στην Αθήνα έχουμε να δούμε γαλάζιο ουρανό εβδομάδες ολόκληρες. Το χρώμα τού ουρανό είναι αρρωστημένο και δεν μπορεις να αναπνέυσεις.
http://en.wikipedia.org/wiki/Silver_iodide

Safety
Under the guidelines of the United States Environmental Protection Agency Clean Water Act, silver iodide is considered a hazardous substance, a priority pollutant, and a toxic pollutant.
Chronic ingestion of iodides may produce “iodism”, which may be manifested by skin rash, running nose, headache, irritation of the mucous membranes, weakness, anemia, loss of weight and general depression. Chronic inhalation, ingestion or skin contact with silver compounds may cause argyria characterized by blue-gray discoloration of the eyes, skin and mucous membranes.
Λεπτά Ιστορίας - Μια σειρά που δεν πρέπει να χάσετε\n\n
phpBB [video]

Re: ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΨΕΚΑΖΟΥΝ;

4
Για δειτε και σημερα τι γινρτσι σπο πολυ πρωι οπωε κσι συτο που με προβληματισε ιδιαιτερα ειναι οτι πριν μια εβδομαδα την ωρα που νυχτωνε συνεχιζαν τους ψεκασμους.
:hmmm Νυχτερινοι ψεκασμοι;
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.

Re: ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΨΕΚΑΖΟΥΝ;

5
Αν και δεν νομίζω οτι πια ψεκαζουν μονο τους ζεστούς μήνες.

Ναι,βασιλιά δες για νυχτερινούς αεροψεκασμούςεδω
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΨΕΚΑΖΟΥΝ;

6
Οι εξωγήινοι τραπεζαλήτες έχουν αποθρασυνθεί τελείως με τις καθημερινές υπερπτήσεις των επανδρωμένων drones πάνω από τους ελληνικούς αιθέρες.

Φεύγοντας χθες το πρωί από το σπίτι μου για να πάω να αγοράσω την "Ελευθεροτυπία" από κάποιο περίπτερο ή ψιλικατζίδικο της γειτονιάς μου έμεινα με την απορία ζωγραφισμένη στο πρόσωπό μου: ως πότε αυτά τα καταραμένα drones θα συνεχίσουν ατιμώρητα να γεμίζουν τον ουρανό με δηλητηριώδη αέρια;

Κανένας από τους (ανευθυνο)υπεύθυνους για την αεράμυνα της χώρας δεν έχει τα κότσια να διατάξει έστω και τώρα την κατάρριψή τους; Έλεος πια!

Re: ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΨΕΚΑΖΟΥΝ;

7
Πρώην αρχηγός του FBI για τους αεροψεκασμούς

phpBB [video]
''...δεν είναι η πάλη ημών εναντίον εις αίμα και σάρκα, αλλ' εναντίον εις τας αρχάς, εναντίον εις τας εξουσίας, εναντίον εις τους κοσμοκράτορας του σκότους του αιώνος τούτου, εναντίον εις τα πνεύματα της πονηρίας εν τοις επουρανίοις''\n[/align]
Απάντηση

Επιστροφή στο “Chemtrails,oι χημικές ουρές”

cron