Re: O Γ' Παγκόσμιος Πόλεμος πλησιάζει απειλητικά!!!

128
Γιώργος έγραψε:To έχει αναφέρει και ο ίδιος, αλλά και ο Βασίλης.Δεν ξέρω αν το συγγνώμη του Μονάχου είναι αρκετό σε 2 χρόνια για το τεράστιο κακό που προξένησε,σίγουρα δεν είναι.
...
Απο τη στιγμή που κυκλοφόρησε το βιβλίο σου για δικό του, χωρίς να σε ρωτήσει, περίνενες να σου δώσει λογαριασμό; Τα ίδια έπαθε και ο Βασίλης. Καί όσοι έχουν συνεργαστεί μαζί του καταστράφηκαν, όχι μόνο υλικά αλλά καί πνευματικά! Τώρα σε καταλαβαίνω!

Re: O Γ' Παγκόσμιος Πόλεμος πλησιάζει απειλητικά!!!

134
Eπρεπε να το ειχες καταλαβει πολυ νωριτερα ΑΕΤΕ,οτι ο ανθρωπος αυτος ηταν πλανερος!Απο τοτε που το καταλαβα και εγω την πρωτη μερα του 2014!Εφοσον το 2012-13 ΠΕΡΑΣΕ και δεν ειχαμε εμφανιση Αντι-Προφητων,ουτε το 2018 θα μπορουσε να εχει ισχυ!Δεν πειραζει,τα λαθη ειναι για τους ανθρωπους....Κοιταξε απο εδω και περα να τα αποφευγεις....

Re: O Γ' Παγκόσμιος Πόλεμος πλησιάζει απειλητικά!!!

135
Γιώργος έγραψε:Eπρεπε να το ειχες καταλαβει πολυ νωριτερα ΑΕΤΕ,οτι ο ανθρωπος αυτος ηταν πλανερος!Απο τοτε που το καταλαβα και εγω την πρωτη μερα του 2014!Εφοσον το 2012-13 ΠΕΡΑΣΕ και δεν ειχαμε εμφανιση Αντι-Προφητων,ουτε το 2018 θα μπορουσε να εχει ισχυ!Δεν πειραζει,τα λαθη ειναι για τους ανθρωπους....Κοιταξε απο εδω και περα να τα αποφευγεις....
Εσύ Γιώργο θα έπρεπε προτίστως να το είχες καταλάβει απο την συμπεριφορά του εφόσον είχες σχέσεις και συνεργασίες μαζί του!
Θα έπρεπε να καταλάβεις πως εφόσον ΔΕΝ έχει χριστιανική συμπεριφορά δεν μπορεί να έχει καί την αλήθεια καί είναι... και είναι απατεώνας εσχάτων!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Σημεία των Καιρών”

cron