Re: O Γ' Παγκόσμιος Πόλεμος πλησιάζει απειλητικά!!!

119
Γιώργος έγραψε:αετε,
δεν σε αναγνωριζω!Τον Μάξιμο;Εγω εχω καθε λογο να τον βδελλυσομαι,αλλα εσυ;;;;Εσυ που τον λατρευεις ως Εικονισμα;Τον μεντορα σου;Τον 2018αρη που πιστευεις ακραδαντα οτι ειναι σωστος;Εσυ;;;
Δεν μπορούσα ποτέ να φανταστώ τον άνθρωπο που εξήγησε τόσα μυστήρια της Γραφής να πατάει επάνω σε πτώματα... όσο ζείς μαθαίνεις...

Re: O Γ' Παγκόσμιος Πόλεμος πλησιάζει απειλητικά!!!

121
Γιώργος έγραψε:Διορθωση:Τον ανθρωπο που ''αλλοιωσε'' και ''διεστρεβλωσε'' τοσα μυστηρια της Γραφης για να βγαλει το ατοπο 2018 θες να πεις.....
Τώρα πρέπει να αναπροσανατολιστώ κι' εγώ, δεν ξέρω τι να πιστέψω πιά...

Re: O Γ' Παγκόσμιος Πόλεμος πλησιάζει απειλητικά!!!

123
Γιώργος έγραψε:Μην αφηνεις την προσωπικη ''διενεξη'' να σε αποπροσανατολιζει...Εγω για παραδειγμα,τον πιστευα και ακομα οταν εξεδωσε το βιβλιο ''666-fox'' με το ονομα του στο εξωφυλλο αντι για το ονομα μου.....
Τέτοια σημεία, καί όπως η πράσφατη βλασφημία με το Άγιο Παίσιο, δεν συγχωρούνται!

Re: O Γ' Παγκόσμιος Πόλεμος πλησιάζει απειλητικά!!!

124
Γιώργος έγραψε:Μην αφηνεις την προσωπικη ''διενεξη'' να σε αποπροσανατολιζει...Εγω για παραδειγμα,τον πιστευα και ακομα οταν εξεδωσε το βιβλιο ''666-fox'' με το ονομα του στο εξωφυλλο αντι για το ονομα μου.....
Δηλαδή, εσύ καί ο Vas γράφατε βιβλία και αυτός τα κονόμαγε Γιώργο;

Re: O Γ' Παγκόσμιος Πόλεμος πλησιάζει απειλητικά!!!

125
Όχι, δεν κονομησε τίποτα από τα βιβλία (το δικό μου και του Βασίλη, διότι οι πωλήσεις δεν πήγαν καλά. Ο λόγος είναι ότι ο κόσμος του γύρισε την πλάτη τα τελευταία 5 χρόνια, από το 2010 και μετά, και δεν κατάφερε υψηλές πωλήσεις...

Re: O Γ' Παγκόσμιος Πόλεμος πλησιάζει απειλητικά!!!

126
aetos64 έγραψε:
Γιώργος έγραψε:Μην αφηνεις την προσωπικη ''διενεξη'' να σε αποπροσανατολιζει...Εγω για παραδειγμα,τον πιστευα και ακομα οταν εξεδωσε το βιβλιο ''666-fox'' με το ονομα του στο εξωφυλλο αντι για το ονομα μου.....
Δηλαδή, εσύ καί ο Vas γράφατε βιβλία και αυτός τα κονόμαγε Γιώργο;
Γιώργος έγραψε:Όχι, δεν κονομησε τίποτα από τα βιβλία (το δικό μου και του Βασίλη, διότι οι πωλήσεις δεν πήγαν καλά. Ο λόγος είναι ότι ο κόσμος του γύρισε την πλάτη τα τελευταία 5 χρόνια, από το 2010 και μετά, και δεν κατάφερε υψηλές πωλήσεις...
Ο σκοπός όμως αυτός ήταν, οι ''αδελφοί'' να γράφουν και αυτός να τα κοναμάει... Καί πού ξέρεις πως οι πωλήσεις δεν πήγαν καλά;;;;

....καλά έλεγε ο emman καί τα άλλα παιδιά, του οφείλω ένα μεγάλο συγνώμη!!!


Συγνώμη εμμαν, συγνώμη σε όλους! :sorry :sorry :sorry
Απάντηση

Επιστροφή στο “Σημεία των Καιρών”

cron