Re: O Γ' Παγκόσμιος Πόλεμος πλησιάζει απειλητικά!!!

109
Γιώργος έγραψε:Αετε,βαστά μια πισινή,γιατί αν ο Αντίχριστος δεν εμφανίστει την Κυριακή, θα σημαίνει αυτόματα ότι δεν έχει γεννηθεί ακομα!
Στο δικό σου puzzle βρίσκοντε κομμάτια κατεβασμένα απο την φαντασία σου, αυτό είναι το πρόβλημά σου...

Re: O Γ' Παγκόσμιος Πόλεμος πλησιάζει απειλητικά!!!

110
1)Φαντασία είναι ότι ο κόσμος θα τελειώσει στις 8 Απρίλη του 2018,ενώ ουτε ο Αντίχριστος ούτε καν οι προφήτες έχουν εμφανιστεί 2 χρόνια και 4 μήνες πριν βββββ
2)Φαντασία είναι ότι μπορεί άνθρωπος μη γεννημένος 29 Ιουλίου, να ειπωθεί ότι είναι ο ανομος
3)Φαντασία,τέλος, ήταν και ότι ο Αντίχριστος μπορεί να έχει γεννηθεί και να εμφανιστεί στις
μέρες μας

Re: O Γ' Παγκόσμιος Πόλεμος πλησιάζει απειλητικά!!!

111
Aσε μας ρε αετε,
δεν βλεπεις οτι ΠΟΝΑΩ;;;Aυτος ο φουστης ο Αντίχριστος,ουτε την Κυριακη θα εμφανιστει,και ουτε στο τελος του 2015.Χαθηκανε τα παντα,η πυρκαγια με εκαψε ολοζωντανο!Σταχτη και αποκαιδια εμειναν....Η τελευταια μου ελπιδα,χαθηκε!

Re: O Γ' Παγκόσμιος Πόλεμος πλησιάζει απειλητικά!!!

112
Γιώργος έγραψε:Aσε μας ρε αετε,
δεν βλεπεις οτι ΠΟΝΑΩ;;;Aυτος ο φουστης ο Αντίχριστος,ουτε την Κυριακη θα εμφανιστει,και ουτε στο τελος του 2015.Χαθηκανε τα παντα,η πυρκαγια με εκαψε ολοζωντανο!Σταχτη και αποκαιδια εμειναν....Η τελευταια μου ελπιδα,χαθηκε!
Χαλάρωσε, σβήσε το ''σκληρό δίσκο'' των θεωριών, καί ταπεινώ σου για να ησυχάσεις...

Re: O Γ' Παγκόσμιος Πόλεμος πλησιάζει απειλητικά!!!

113
Μα δεν ειχα αλλη ελπιδα,αυτη ηταν η μοναδικη και η τελευταια μου.....Να βγει σωστος ο Νικος Κωνσταντινιδης.Σε αυτον τον ανθρωπο ειχα στηριξει την ελπιδα μου.
Σε αυτο δηλαδη το σαιτ:
http://taxalia.blogspot.gr/2012/12/2015.html

Re: O Γ' Παγκόσμιος Πόλεμος πλησιάζει απειλητικά!!!

114
Γιώργος έγραψε:Μα δεν ειχα αλλη ελπιδα,αυτη ηταν η μοναδικη και η τελευταια μου.....Να βγει σωστος ο Νικος Κωνσταντινιδης.Σε αυτον τον ανθρωπο ειχα στηριξει την ελπιδα μου.
Σε αυτο δηλαδη το σαιτ:
http://taxalia.blogspot.gr/2012/12/2015.html
Αυτά παθαίνεις όταν αφήνεσαι φτερό στον άνεμο... Συμαζέψου....

Re: O Γ' Παγκόσμιος Πόλεμος πλησιάζει απειλητικά!!!

115
Δεν ηταν καθολου φτερο στον ανεμο,ηταν ΑΚΡΙΒΩΣ ο μηνας που επρεπε να ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ!Δεν εχει περασει βεβαια για να το ξερουμε,αλλα ολα δειχνουν οτι δεν θα γινει τελικα....Θα παμε 2016 χωρις Αντίχριστο.....

Re: O Γ' Παγκόσμιος Πόλεμος πλησιάζει απειλητικά!!!

116
E,του φουστη μου,ειχα βρει το λαθος των 30,και το εξηγησα με το 33!Δηλαδη,στην ΔΠ ο Χριστος ηταν 33 και οχι 30,οποτε δεν μπορουσε και να εμφανιστει 30 παρα μονο 33!Το ειχα βρει το ''λαθος''!Τωρα,που δεν εμφανιζεται ΟΥΤΕ στα 33 του;;;Τι λαθος εχει γινει;

Re: O Γ' Παγκόσμιος Πόλεμος πλησιάζει απειλητικά!!!

117
Γιώργος έγραψε:Aσε μας ρε αετε,
δεν βλεπεις οτι ΠΟΝΑΩ;;;Aυτος ο φουστης ο Αντίχριστος,ουτε την Κυριακη θα εμφανιστει,και ουτε στο τελος του 2015.Χαθηκανε τα παντα,η πυρκαγια με εκαψε ολοζωντανο!Σταχτη και αποκαιδια εμειναν....Η τελευταια μου ελπιδα,χαθηκε!
Με παίδεψε αλλά τον αποκάλυψα.... καί όποιος έμπλεξε μαζί του τού κάικε τη γούνα..... ο Μοναχός βεβαίως βεβαίως!!!

Μπείτε και δώστε του μια μούντζα να το καταλάβει...


https://www.youtube.com/watch?v=KQTfPXMYBik
Απάντηση

Επιστροφή στο “Σημεία των Καιρών”