Re: 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2009 timewave zero- webbot

12
Μηπως το κανουν για να μας βαζουν στην σκεψη οτι κατι μπορει να γινει...
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2009 timewave zero- webbot

14
trapezitis2009 έγραψε:αν συμβει κανα ΜΕΓΑΛΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ,τοτε μπορειτε να γελατε με τα ΜΟΥΤΡΑ ΣΑΣ.(οσοι ειρωνευτηκαν)

Καταρχήν πρόσεχε πως μιλάς εγώ δεν αναφέρθηκα στο προσωπό σου....οκ :blue
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2009 timewave zero- webbot

15
trapezitis2009 έγραψε:αν συμβει κανα ΜΕΓΑΛΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ,τοτε μπορειτε να γελατε με τα ΜΟΥΤΡΑ ΣΑΣ.(οσοι ειρωνευτηκαν)
Ποιό είναι το τελευταίο μεγάλο γεγονός που συνέβη και έπεσε στην αντίληψή σου ?

Ή ποιό θεωρείς εσύ μεγάλο γεγονός ? Δώσε μου ένα παράδειγμα για να ξέρουμε τι γεγονός πρέπει να περιμένουμε.
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2009 timewave zero- webbot

16
Καταρχήν πρόσεχε πως μιλάς εγώ δεν αναφέρθηκα στο προσωπό σου....οκ
Προφανως emman αναφερεται σε μενα αλλα εγω γελασα με αυτο που εγραψες εσυ οποτε δεν υπαρχει λογος να παρεξηγηται ο τραπεζιτης.
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.

Re: 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2009 timewave zero- webbot

17
αν συμβει κανα ΜΕΓΑΛΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ,τοτε μπορειτε να γελατε με τα ΜΟΥΤΡΑ ΣΑΣ.
Αγαπητέ τραπεζίτη,μην παρεξηγιέσαι,αυτό που ανέφερες δεν θεωρείται ένα ιδιαίτερα σημαντικό γεγονός που να αξίζει την προσοχή μας.
''...δεν είναι η πάλη ημών εναντίον εις αίμα και σάρκα, αλλ' εναντίον εις τας αρχάς, εναντίον εις τας εξουσίας, εναντίον εις τους κοσμοκράτορας του σκότους του αιώνος τούτου, εναντίον εις τα πνεύματα της πονηρίας εν τοις επουρανίοις''\n[/align]
Απάντηση

Επιστροφή στο “Σημεία των Καιρών”