Ο.Ε.Α. (Σταμάτησε να λειτουργεί η θρυλική Ο.Ε.Α.)

1
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…

Re: Ο.Ε.Α. (Σταμάτησε να λειτουργεί η θρυλική Ο.Ε.Α.)

3
Καταρχάς η ενότητα που διάλεξες για να παραθέσεις το θέμα είναι λάθος διότι η Ο.Ε.Α. δεν είναι ούτε μυστική εταιρεία ούτε λέσχη ούτε στοά, αλλα ελληνοκεντρικη οργάνωση με φανερή επώνυμη εκπροσώπιση!

Για τους αγνούς ανεξάρτητους ερευνητές παραθέτουμε τις απαντήσεις της Ο.Ε.Α. όσο αφορά το τρίτο μάτι καθώς και όλοι την πλεκτάνη των έψιλον του ΛΑ.Ο.Σ.666:
Εδώ:
http://www.easy-share.com/1911947496/pros periodika A.rar
και εδώ:
http://manos-daskalakis2.blogspot.com/
http://manos-daskalakis3.blogspot.com/

Κατεβάστε, μελετήστε και διαδώστε μεγάλη γκάμα των κειμένων της Ο.Ε.Α. :
http://ellhnkaichaos.blogspot.com/2010/ ... _1434.html

Για τους προβοκάτορες έψιλον του ΛΑ.Ο.Σ. μελετήστε τους φουρακειους σταυλους και αυτό:
Συντριβή εψιλονιστων και μασονων του ΛΑΟΣ απο την ΟΕΑ - Κείμενο Επώδυνης Αφύπνισης:
Πρός Περιοδικά Γ'
http://www.easy-share.com/1909346151/

ΥΓ
Πως και δεν τα βρηκατε ολα αυτα με μια απλη αναζήτηση στο google;; Αυτό το τευχος του Τριτου Ματιου είναι αρχαια ιστορία και έχει διαψευθει βημα προς βημα απο την ΟΕΑ

Re: Ο.Ε.Α. (Σταμάτησε να λειτουργεί η θρυλική Ο.Ε.Α.)

4
ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΟ ΤΕΥΧΟΣ ΩΣΤΟΣΟ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΥΜΠΕΡΕΝΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΛΕΤΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΕ Η ΟΕΑ .Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΙΛΑΝ ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΟΥΝ ΑΜΕΣΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΣΩΝΙΑ
Δεν είμαστε όσα πιστεύουμε, αλλά όσα πράττουμε.

Re: Ο.Ε.Α. (Σταμάτησε να λειτουργεί η θρυλική Ο.Ε.Α.)

5
Η θρυλική ελληνοκεντρική οργάνωση ΟΕΑ έχει γράψει πάνω από 13000 σελίδες εδώ και 30 χρόνια αφυπνίζοντας τους ελλήνες με πρωτόγνωρη για την εποχή μας γνώση και καταγγέλωντας πρόσωπα, στοές και καταστάσεις..
Η δήθεν υπαρκτή ομάδα έψιλον των αλητών του ψευδοεθνικιστικού σιωνιστικού "ΛΑ.Ο.Σ." τι έχει γράψει? Τι τον δρακονιανώ διάολο εκπροσωπεί;;

Από πότε μια ομάδα που ανοίγει έτσι τις προθέσεις της στο ελληνικό κοινό και που εκτίθεται με αυτό τον τρόπο και που είναι ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΗ και αποκαλύπτει όλο το δρακονιανό βρωμερό μπορδελο-δίκτυο των μυστικών εταιρειών και μασονιών μπορεί να πάρει πάνω της μομφή μασονικής ομάδας;
Είστε με τα καλά σας;

Mη κάνετε τους ανήξερους και τους τάχα μη γνωρίζοντες! Γιατί δεν πείθετε κανέναν. Αυτα έιναι γνωστά σε όλους.

Re: Ο.Ε.Α. (Σταμάτησε να λειτουργεί η θρυλική Ο.Ε.Α.)

6
ΤΟ ΟΤΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΔΕΝ ΣΗΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΤΗΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΙΣ ΜΕΡΙΚΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Η ΚΑΙΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΠΤΟΙ ΟΠΟΤΕ ΕΡΩΤΗΣΗ Η ΟΕΑ ΠΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΥΡΑΚΗ
Δεν είμαστε όσα πιστεύουμε, αλλά όσα πράττουμε.

Re: Ο.Ε.Α. (Σταμάτησε να λειτουργεί η θρυλική Ο.Ε.Α.)

7
Το τεύχος είναι του 2003,αν και δεν έχει απολύτως καμιά σημασία.
Το αν είναι λάθος η τοποθεσία του άρθρου,ούτε κι αυτό είναι κάποιας σημασίας,άλλωστε αν όντως είναι έτσι,τότε αυτό διορθώνεται εύκολα.
Αυτό όμως που έχει σημασία είναι ότι κάλλιστα κάποιος θα την θεωρούσε μυστική από τον βαθμό αναγνωρισιμότητας που...απολαμβάνει ακόμη και σήμερα...(και δεν εννοώ μέσα σε ειδικού τύπου site) στο ευρύτερο κοινό.
Επειδή όμως θεωρώ τουλάχιστον τον εαυτό μου , ανεξάρτητο οφείλω να ευχαριστήσω για τις υποδείξεις και τις παραπομπές,και είναι βέβαιο ότι θα αφιερώσω κάποιο χρόνο γι'αυτό. Αν παρατήρησες αυτό ήταν και το ζητούμενό μου στην αρχή του άρθρου.
Τώρα, το γιατί εγώ δεν τα βρήκα με μία απλή αναζήτηση στο google,είναι καθαρά δική μου υπόθεση και μόνο δική μου.Όσον αφορά στο "μακρόχρονο του θρυλικού" επέτρεψέ μου να έχω τις αμφιβολίες μου για το εύρος της αφύπνισης,τουλάχιστον τα τελευταία 20 χρόνια που προσπαθώ να παρακολουθώ το παιχνίδι.
Να τονίσω επίσης ότι η κόντρα εψιλονιστών-ΛΑ.Ο.Σ-Ο.Ε.Α με αφήνει χαλαρά αδιάφορο και αμέτοχο, για τον απλούστατο λόγο ότι οι αναλύσεις μου δε φτάνουν ως εκεί.Και ναι, όσο μπορούμε να εκφράζουμε τις απορίες μας νοιώθουμε ότι είμαστε στα καλά μας.
Επίσης δηλώνω ευθαρσώς ότι γεννήθηκα δίχως να γνωρίζω απολύτως τίποτε γι'αυτή την υπόθεση,και ότι νοιώθω μοναξιά, ως ο μόνος μη γνώστης επ'αυτού.

Πάντα φιλικά
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…

Re: Ο.Ε.Α. (Σταμάτησε να λειτουργεί η θρυλική Ο.Ε.Α.)

8
andromedios έγραψε:Η θρυλική ελληνοκεντρική οργάνωση ΟΕΑ έχει γράψει πάνω από 13000 σελίδες εδώ και 30 χρόνια αφυπνίζοντας τους ελλήνες με πρωτόγνωρη για την εποχή μας γνώση και καταγγέλωντας πρόσωπα, στοές και καταστάσεις..
Όχι μόνο πρωτόγνωρη...
Η δήθεν υπαρκτή ομάδα έψιλον των αλητών του ψευδοεθνικιστικού σιωνιστικού "ΛΑ.Ο.Σ." τι έχει γράψει? Τι τον δρακονιανώ διάολο εκπροσωπεί;;
Οι Έψιλον είναι νεομυθολογία...όπως και πολλά από αυτά που λέει η ΟΕΑ...
Από πότε μια ομάδα που ανοίγει έτσι τις προθέσεις της στο ελληνικό κοινό και που εκτίθεται με αυτό τον τρόπο και που είναι ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΗ και αποκαλύπτει όλο το δρακονιανό βρωμερό μπορδελο-δίκτυο των μυστικών εταιρειών και μασονιών μπορεί να πάρει πάνω της μομφή μασονικής ομάδας;
Είστε με τα καλά σας;
Συμφωνώ ότι η ΟΕΑ είναι εντελώς ασυμβίβαστη...
Mη κάνετε τους ανήξερους και τους τάχα μη γνωρίζοντες! Γιατί δεν πείθετε κανέναν. Αυτα έιναι γνωστά σε όλους.
Ε, καλά...μην ορκίζεσαι κιόλας, ότι είναι γνωστά σε όλους...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 
Απάντηση

Επιστροφή στο “Μυστικές Εταιρείες-Λέσχες-Στοές”

cron