Re: Άτια ανα τους αιώνες

19
dr ex έγραψε:ΡΕ ΕΜΜΑΝ ΑΥΤΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΟΥΡΑΝΤΙΟΙ ΟΙ ΑΙΡΕΣΗ ΤΩΝ ΑΤΙΑ ΞΕΚΟΛΗΣΤΕ ΛΙΓΟ ΑΛΛΟ ΤΑ ΘΕΙΚΟ ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΟΙ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΖΩΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΕΠΤΥΧΘΗΚΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ ΜΑΚΡΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΦΥΤΡΩΣΕ ΣΑΝ ΤΙΝ ΠΑΤΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΕΛΕΡ ΔΗΛΑΔΗ ΕΑΝ ΠΑΣ ΕΣΥ ΣΕ ΕΝΑ ΝΗΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΟΙ ΙΘΑΓΕΝΕΙΣ ΛΕΥΚΟ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΔΙΑΒΟΛΟ ΤΟΥΣ ΕΚΕΙ ΣΤΑ ΑΣΤΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΚΟΣΜΟΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΑΤΗΣΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΜΕ ΤΙ ΓΝΩΣΗ ΜΠΟΡΩ ΕΓΩ ΕΣΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΒΟΥΚΑΚΙ ΤΗΣ ΓΗ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΣΤΟ ΑΠΕΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΤΗΣΗ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΞΩ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΕΝΑ ΟΥΦΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΙ ΠΕΣΕΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΕ ΚΑΝΑ ΕΞΟΡΚΙΣΜΟ ΝΑ ΕΡΧΕΤΕ Ο ΕΤ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΝΕΙ ΜΕΤΑ :D


Εχω πει χιλιες φορές μέσα στο φόρουμ πως ζωη σε άλλον πλανήτη ίσως και να υπάρχει.

Τώρα για το αν μας επισκέπτονται εξωγηινοι είμαι κάθετος και λέω όχι.

Τα έχω γράψει και στο πρόσφατο βίντεο που βγάλαμε.

Αν βρεις κάτι που να τα αντικρούει εδώ είμαστε και το συζητάμε :cooll
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: Άτια ανα τους αιώνες

21
emman έγραψε: Εχω πει χιλιες φορές μέσα στο φόρουμ πως ζωη σε άλλον πλανήτη ίσως και να υπάρχει.

Τώρα για το αν μας επισκέπτονται εξωγηινοι είμαι κάθετος και λέω όχι.

Τα έχω γράψει και στο πρόσφατο βίντεο που βγάλαμε.

Αν βρεις κάτι που να τα αντικρούει εδώ είμαστε και το συζητάμε :cooll
Εικόνα
Εικόνα
Ο παραπάνω εξωγήινος, ονόματι Alf, προερχόμενος από τον πλανήτη Melmac, έκανε αναγκαστική προσγείωση στο γκαράζ της οικογένειας Tanner, στο Λος Άντζελες των ΗΠΑ...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Άτια ανα τους αιώνες

22
Αμνε ,μην κανεις προπαγανδα! :no :no
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Άτια ανα τους αιώνες

25
ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΕΠΑΦΕΣ ΤΡΙΤΟΥ ΤΥΠΥ ΕΜΜΑΝ ΕΧΕΙ ΣΚΗΝΕΣ ΑΠΟ ΥΠΟΤΥΘΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ Η ΑΠΑΓΟΓΕΣ ΤΩΝ ΑΤΙΑ ΣςΥΣΧΕΤΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΕΔΩ, ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΣΕ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΟΠΙΟΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΜΙΝ ΤΙ ΔΕΙ
Δεν είμαστε όσα πιστεύουμε, αλλά όσα πράττουμε.

Re: Άτια ανα τους αιώνες

27
dr ex έγραψε:ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΣΗΚΩΣΩ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΡΧΕΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ :132
Αντε δρ ακομη περιμενουμε ξερεις στους μικρους και στους τρελους δεν ταζουν και εμεις μικροι δεν ειμαστε.
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εξωγήινοι - ATIA - UFO”

cron