Re: ΛΥΚΟΙ ΜΕ ΠΡΟΒΕΙΑ ΑΡΝΙΟΥ

10
dominique έγραψε:Ντοκτορ,ποια ειναι παλι αυτη? :D
ΚΑΛΟ ΚΑΡΤΑΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΤΟΙ ΠΡΩΤΗ ΜΑΘΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΚΡΟΟΥΛΗ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΕΙ :ok: ΩΣΤΟ ΑΥΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΤΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕ ΣΕ ΒΙΒΛΙΑ ΜΑΓΕΙΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΟΡΑΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΣΤΗΝ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΣΚΟΝΙΣΩ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΑΠΟΚΡΥΦΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΙ ΤΡΙΧΕΣ ΓΡΑΦΟΥΝ Η ΜΑΓΙΚΙΔΕΣ :puppet
Δεν είμαστε όσα πιστεύουμε, αλλά όσα πράττουμε.

Re: ΛΥΚΟΙ ΜΕ ΠΡΟΒΕΙΑ ΑΡΝΙΟΥ

11
dr ex έγραψε: ΚΑΛΟ ΚΑΡΤΑΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΤΟΙ ΠΡΩΤΗ ΜΑΘΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΚΡΟΟΥΛΗ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΕΙ :ok:
Να τον φάει κυριολεκτικά ? Για δείπνο κι έτσι ?
:cooll
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: ΛΥΚΟΙ ΜΕ ΠΡΟΒΕΙΑ ΑΡΝΙΟΥ

13
ακριβως.πηγα δυο φορες.σε γλειφουν συνεχεια.την πρωτη φορα μου την εδωσε αυτο με τα παλαμακια.σου τα πρηζουν στην κυριολεξια.τρεις φορεις συγνωμη οχι δυο που πηγα.την δευτερη φορα.με ειδε μια κυρια πανω στα 50 αλλα τι κορμι ηταν σαγηνευτικη.με το που την ειδα ελεγα αμαν τι πραμα ειναι αυτο.οταν μου μιλησε καταλαβα.δεν εβρισκα τα λογια να της πω αλλα περιμενα.ανεργος αφραγκος της ειπα δεν εχω λεφτα.αυτη συνεχισε.πως θα φυγω ελεγα?τρελαθηκα οταν αρχισε να φαινετε το στηθακι της.αυτη αντιθετα εδειχνε οτι προσπαθουσε ετσι να με τυλιξει.της ειπα θα το σκεφτω.βγηκα εξω και ενιωθα περιεργα.τι να πω σου τα πρηζουν.ενας ακποτε μου ελεγε για χιλιαδες που πρεπει να δωσω για να ανεβω.σορυ ρε φιλε η κυπρος ειναι μικρη και αυτοι εχουν εκατονταδες πωλητες?ποιος θα αγορασει?αλλα και απο το ιντερνετ.παλι εχει κριση τωρα ενα εκατομυριο και πλεον πωλητες ποσοι θα πεσουν πανω μου?αμφιβαλλω αν φορολογουνται.τοςυ δινεις λεφτα παιρνουν κομισιον και εσυ τρωεις ξερετε.

Re: ΛΥΚΟΙ ΜΕ ΠΡΟΒΕΙΑ ΑΡΝΙΟΥ

14
ΕΝΑ ΣΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ ΩΣ ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΟΠΙΟΣ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΗ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΥΡΩ ΕΙΤΕ ΠΑΠΑ ΕΙΤΕ ΜΑΓΟΣ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΜΙΑ ΟΥΔΕΙΣ ΓΝΗΣΙΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΧΡΗΜΑΤΙΖΕΤΕ ΤΟΠΕ Ο ΣΩΚΡΑΤΕΣ ΕΝΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΜΥΣΤΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΑΣ
Δεν είμαστε όσα πιστεύουμε, αλλά όσα πράττουμε.

Re: ΛΥΚΟΙ ΜΕ ΠΡΟΒΕΙΑ ΑΡΝΙΟΥ

15
KostasL έγραψε:
dr ex έγραψε: ΚΑΛΟ ΚΑΡΤΑΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΤΟΙ ΠΡΩΤΗ ΜΑΘΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΚΡΟΟΥΛΗ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΕΙ :ok:
Να τον φάει κυριολεκτικά ? Για δείπνο κι έτσι ?
:cooll
ΑΜΑ ΔΙΑΒΑΣΗΣ ΤΗΝ ΒΙΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΑΛΙΣΤΕΡΑΚΟΥ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΓΙΑ ΜΥΗΣΗ ΕΒΑΛΕ ΕΝΑ ΒΛΑΚΑ ΦΙΛΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΘΗΤΗ ΤΟΥ ΝΑ ΦΑΕΙ ΠΕΡΙΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΕΘΑΝΕ ΑΠΟ ΔΙΣΕΝΤΕΡΙΑ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΤΟ ΧΑΡΑΚΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΛΜΗΣΕ ΝΑ ΠΕΙ ΕΓΩ ΑΑΑ ΑΣΕ ΤΗΝ ΦΟΡΤΣΟΥ ΤΑ ΠΗΡΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣΤΙΓΩΝΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΔΕΜΕΝΕΣ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΨΥΧΩΠΑΘΕΙΣ :cooll
Δεν είμαστε όσα πιστεύουμε, αλλά όσα πράττουμε.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Άλλες θρησκείες & αιρέσεις,σἐκτες & παραθρησκείες,”