Re: Αφιερωμένο στους δολοφόνους Εβραιοσιωνιστές!!!!!!!!!!!

10
Δαβιδ Μπεν Γκουριόν έγραψε:
Γιατί αγαπητέ,δεν νοιώθετε άνετα με τον πλουραλισμό;
Πως είναι δυνατόν όλα αυτά τα ανίσχυρα και ανήκουστα ψέματα να απειλούν τις αλήθειες σας;
Η μήπως δεν είναι τόσο ανίσχυρα;....

Φαντάζομαι δεν θα είχατε την ίδια ανώτερη στάση, εάν αναρτούσε κανείς αντίστοιχο υλικό με τίτλο "Δολοφόνοι Έλληνες".
Ή μήπως ψεύδομαι;

Η επιλεκτική ευαισθησία σας στο ζήτημα του πλουραλισμού είναι δεκτή από μένα.
Από το να κουράζετε την φαντασία σας γιατί δεν το επιχειρήτε αλήθεια;
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…

Re: Αφιερωμένο στους δολοφόνους Εβραιοσιωνιστές!!!!!!!!!!!

11
Όσοι αγνοούν την αλήθεια και την Ιστορία, είναι καταδικασμένοι από πολλές απόψεις...


Πολύ σωστό.

Τα φανταστικά "ολοκαυτώματα" δε μετράνε, ξέρεις...
Ας μείνει ο καθείς με τις δικές του σκέψεις, αφότου βέβαια έχει επισκεφθεί το Φόλκεναου, την Τρεμπλίνκα, το Άουσβιτς.


Από το να κουράζετε την φαντασία σας γιατί δεν το επιχειρήτε αλήθεια;

Είμαι της ματαιοπονίας αγαπητέ. Ελαττωματικά γονίδια, αν το επιθυμείτε.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Δαβιδ Μπεν Γκουριόν την 19 Σεπ 2010, 18:37, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.
Ακούσατε τα λόγια του Εκκλησιαστού, υιού του Δαυίδ, βασιλέως εν τη Ιερουσαλήμ.

Re: Αφιερωμένο στους δολοφόνους Εβραιοσιωνιστές!!!!!!!!!!!

12
Δαβιδ Μπεν Γκουριόν έγραψε:Ευχαριστώ που συγκεντώνετε όλα τα βίντεο σε ένα μέρος. Είναι πιο εύκολο για μένα να ζητήσω από το youtube την αφαίρεσή τους.
Εικόνα



:140 :140 :140 :140 :140 :140 :140 :140 :140

Τώρα κάτι μας είπες!!!! :χουχου

Αν φοβάστε την αλήθεια δεν σημαίνει ότι μπορείτε και να την αποκρύπτετε απο τον κόσμο.

Για αυτό λοιπόν εγώ σε προκαλώ αν μπορείς να τα κατεβάσεις απο το youtube,για να τα ξανανεβασουμε εις 100πλούν σε πολλά κανάλια τα ίδια και τα ίδια για να τα βρίσκουν ποιο έυκολα και ο κόσμος! :happy2


Όποιος μπαίνει στο youtube απο οποιοδήποτε κράτος θα αντικρίζει τα εκτρωπα των Ισραηλιτων και του πρωθυπουργού τους Benjamin Netanyahu!!!!

Επίσης Δαβιδ να σου πώ ότι αρκετά ανεκτικαμε τους χαρακτηρισμούς σου και τα ύπουλα παιχνιδακια σου για να βγάλεις λόγια απο τα μέλη μας και να τα χρησιμοποιησεις για τον σκοπό που έχεις έρθει σε αυτον εδώ τον χώρο.

Γι αυτό να σε προειδοποιησω ότι με το παραμικρό θα διαγραφείς παρέα με τους 2 φίλους σου.
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: Αφιερωμένο στους δολοφόνους Εβραιοσιωνιστές!!!!!!!!!!!

13
Επίσης Δαβιδ να σου πώ ότι αρκετά ανεκτικαμε τους χαρακτηρισμούς σου και τα ύπουλα παιχνιδακια σου για να βγάλεις λόγια απο τα μέλη μας και να τα χρησιμοποιησεις για τον σκοπό που έχεις έρθει σε αυτον εδώ τον χώρο.

Γι αυτό να σε προειδοποιησω ότι με το παραμικρό θα διαγραφείς παρέα με τους 2 φίλους σου.


Συνομωσιολογείτε, αγαπητέ. Δεν έχω κανέναν σκοπό εδώ μέσα πέραν της ευχαρίστησης της συζήτησης. Το βρίσκω πάντως ευθύ
το ότι με απειλείτε ευθέως με διαγραφή, βασιζόμενοι σε τίποτε άλλο πέραν της προσωπικής σας σύγχισης. Μήπως θα έπρεπε να μεταβληθεί
η λίστα των Όρων Χρήσεως;



Υγ. Δυο φιλαράκια είπατε;
Συγγνώμη, μα δυστυχώς δεν δέχεστε καμμία "συντονισμένη επίθεση" από "Εβραίους Πράκτορες".
Είμαι μόνος και έχω μόνο τις δημοσιεύσεις μου σαν επιχειρήμα.
Ακούσατε τα λόγια του Εκκλησιαστού, υιού του Δαυίδ, βασιλέως εν τη Ιερουσαλήμ.

Re: Αφιερωμένο στους δολοφόνους Εβραιοσιωνιστές!!!!!!!!!!!

14
Συνομωσιολογείτε, αγαπητέ. Δεν έχω κανέναν σκοπό εδώ μέσα πέραν της ευχαρίστησης της συζήτησης. Το βρίσκω πάντως ευθύ
το ότι με απειλείτε ευθέως με διαγραφή, βασιζόμενοι σε τίποτε άλλο πέραν της προσωπικής σας σύγχισης. Μήπως θα έπρεπε να μεταβληθεί
η λίστα των Όρων Χρήσεως;

Δεν έχεις κανέναν άλλον σκοπό εδώ μέσα πέραν της υποκρισίας,της ειρωνίας και της συνεχόμενης πρόκλησης των συνομιλητών σου και μελών σου.

Απο την στιγμή φίλε μου που είσαι υπέρ της νέας τάξης τραυμάτων(ή μήπως όχι ?....ακόμα δεν απάντησες σε οσους σε ρώτησαν),δεν βλέπω κάποιο λόγο για να βρίσκεσαι σε αυτό εδώ τον ιστότοπο,αφού είμαστε πολέμιοι της νέας τάξης.

Το να κάθεσαι και να ειρωνευεσαι συνέχεια στα πόστ και να προκαλείς όλο το φόρουμ,μπορείς να φύγεις απο εδώ και να πας σε άλλους χώρους που συμβαδίζουν με τα δικά σου πιστευω.

Δεν νομίζω με το να κάθεσαι εδώ όλη μέρα,ότι έχεις να κερδίσεις κάτι........ ή μήπως κάνω λάθος?

Τέλος να σου πω ότι δεν έχω καμία σύγχυση.... ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ άλλοι εχουν την μύγα και μυγιάζονται που φαίνεται και με το παραπάνω.
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: Αφιερωμένο στους δολοφόνους Εβραιοσιωνιστές!!!!!!!!!!!

15
Eγω απο οσο βλέπω το θέμα αναφέρεται στους Εβραιοσιωνιστάς ως δολοφόνους ,επομένως δεν καταλάβαινω τον λόγο θίξεως του μέλους Δαβιδ...Εβραιοσιωνιστας..επιμενω.Εκτος αν αγαπητέ Δαβιδ πιστεύετε οτι όλοι οι εβραίοι είναι σιωνιστές και ως εκτούτου θιχτήκατε και προσωπικώς απο τον όρο δολοφόνοι.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Αφιερωμένο στους δολοφόνους Εβραιοσιωνιστές!!!!!!!!!!!

16
Δεν έχεις κανέναν άλλον σκοπό εδώ μέσα πέραν της υποκρισίας,της ειρωνίας και της συνεχόμενης πρόκλησης των συνομιλητών σου και μελών σου.

Πιστεύω πως αυτό αποτελεί προσωπική σας γνώμη και μόνον.
Αγαπητέ, πράξτε ως νομίζετε.


Εγω απο οσο βλέπω το θέμα αναφέρεται στους Εβραιοσιωνιστάς ως δολοφόνους ,επομένως δεν καταλάβαινω τον λόγο θίξεως του μέλους Δαβιδ...Εβραιοσιωνιστας..επιμενω.Εκτος αν αγαπητέ Δαβιδ πιστεύετε οτι όλοι οι εβραίοι είναι σιωνιστές και ως εκτούτου θιχτήκατε και προσωπικώς απο τον όρο δολοφόνοι.


Εμμένω στον όρο καθώς τον θεωρώ στοχοποιητικό και άδικο. Για την συνείδηση πολλών, και μην κοιτάξετε πολυ μακρύτερα εκτός απο μερικές αναρτήσεις, ο 'Εβραίος' είναι βρισιά από μόνο του.
Ακούσατε τα λόγια του Εκκλησιαστού, υιού του Δαυίδ, βασιλέως εν τη Ιερουσαλήμ.

Re: Αφιερωμένο στους δολοφόνους Εβραιοσιωνιστές!!!!!!!!!!!

17
Δαβιδ Μπεν Γκουριόν έγραψε:
Δεν έχεις κανέναν άλλον σκοπό εδώ μέσα πέραν της υποκρισίας,της ειρωνίας και της συνεχόμενης πρόκλησης των συνομιλητών σου και μελών σου.

Πιστεύω πως αυτό αποτελεί προσωπική σας γνώμη και μόνον.
Αγαπητέ, πράξτε ως νομίζετε.


Εγω απο οσο βλέπω το θέμα αναφέρεται στους Εβραιοσιωνιστάς ως δολοφόνους ,επομένως δεν καταλάβαινω τον λόγο θίξεως του μέλους Δαβιδ...Εβραιοσιωνιστας..επιμενω.Εκτος αν αγαπητέ Δαβιδ πιστεύετε οτι όλοι οι εβραίοι είναι σιωνιστές και ως εκτούτου θιχτήκατε και προσωπικώς απο τον όρο δολοφόνοι.


Εμμένω στον όρο καθώς τον θεωρώ στοχοποιητικό και άδικο. Για την συνείδηση πολλών, και μην κοιτάξετε πολυ μακρύτερα εκτός απο μερικές αναρτήσεις, ο 'Εβραίος' είναι βρισιά από μόνο του.
Αυτό αποτελεί προσωπική σας γνώμη και μόνον.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !
Απάντηση

Επιστροφή στο “Άλλες θρησκείες & αιρέσεις,σἐκτες & παραθρησκείες,”