Re: Αφιερωμένο στους δολοφόνους Εβραιοσιωνιστές!!!!!!!!!!!

19
Δαβιδ Μπεν Γκουριόν έγραψε:
Τα φανταστικά "ολοκαυτώματα" δε μετράνε, ξέρεις...
Ας μείνει ο καθείς με τις δικές του σκέψεις, αφότου βέβαια έχει επισκεφθεί το Φόλκεναου, την Τρεμπλίνκα, το Άουσβιτς.
Δεν θα κάνω το γύρο του κόσμου στα θεματικά πάρκα του "ολοκαυτώματος"...Έκανα και είδα αρκετά...

Πήγα στο Νταχάου πιτσιρίκι, είδα πολλές ταινίες, πολλά ντοκυμαντέρ, διάβασα πολλά βιβλία και άρθρα, είδα έργα τέχνης και μνημεία...Τόσα πολλά που μπούχτησα...Οι προπαγανδιστές του "ολοκαυτώματος" έπρεπε να ξέρουν που πρέπει να σταματήσουν αλλά η επιτυχία και τα οφέλη της προπαγάνδας, τους κέντρισαν την απληστία τους...Όποιος τα θέλει όλα, πολλές φορές τα χάνει όλα...

Εγώ, μετά από τόσα πολλά χρόνια, είδα ότι με τάισαν, σκόπιμα, ένα σωρό ψέματα...

Ξέρεις ότι στο Νταχάου για παράδειγμα μας έδειξαν "θαλάμους αερίων" μεταμφιεσμένους σε λουτρά...Η ταμπέλα σήμερα λέει ότι είναι μεν "θάλαμοι αερίων" μεταμφιεσμένοι σε λουτρά αλλά δε χρησιμοποιήθηκαν ποτέ σα θάλαμοι αερίων...Κι αυτό γιατί ακόμα και σήμερα τους είναι δύσκολο να παραδεχτούν ότι δεν υπήρξαν θάλαμοι αερίων...Αλλά εμένα σαν πιτσιρίκι, μου είπαν το ποίημα μια χαρά, πως οι σατανικοί ναζί ξεγελούσαν τους καημένους εβραίους ότι πάνε για μπάνιο και αφού τους κλείδωναν εκεί άνοιγαν το αέριο !!! Ήμουν πολύ εντυπωσιασμένος και σοκαρισμένος σαν πιτσιρικάς, ΑΛΗΘΕΙΑ ! Αλλά τώρα μεγάλωσα και΄λέω να κόψουμε τα παραμύθια...

Στο δε Άουσβιτς, θα έκανα τζάμπα έξοδα, αν πήγαινα...Εκεί θα μου έδειχναν ένα μικρό αντιαεροπορικό καταφύγιο, που μοιάζει με μικρό αντιαεροπορικό καταφύγιο και χτίστηκε σαν τέτοιο και θα μου έλεγαν ΙΔΟΥ ο φοβερός θάλαμος αερίων ! Και βέβαια κανείς δε θα μου έλεγε, ότι σε αυτόν έγιναν μετατροπές από τους Σοβιετικούς, ΜΕΤΑ τον πόλεμο, που προσπάθησαν να κάνουν το καταφύγιο αυτό να μοιάζει με θάλαμο αερίων, έριξαν τους τοίχους που το χώριζαν σε δωμάτια-τουαλέτες, έφτιαξαν μια καμινάδα δίπλα, κλπ.

Αυτό το γνώριζαν για πολλά χρόνια πολλοί άνθρωποι που δεν τολμούσαν να το πουν...Οι λίγοι που το έλεγαν, έμπαιναν φυλακή, έχαναν τις δουλέιές τους, δέχονταν απειλές, σωματική βία, κλπ. Κάτι θα έχεις ακούσει γι'αυτό υποθέτω...

Ξέρεις ποιός το τελείωσε το θέμα αυτό με τον ψεύτικο θάλαμο αερίων που δείχνουν 50 χρόνια στο Άουσβιτς στους τουρίστες ? Ο David Cole ! Ένα γενναίο εβραιόπουλο που πήρε συνέντευξη από το διευθυντή του Άοτσβιτς και τον ανάγκασε on camera, να τα ξεράσει όλα ! :happy2 Ίσως το γεγονός ότι φορούσε κιπά να έκανε το διευθυντή ποιό χαλαρό και ομιλητικό !

Ήμουν ένας άνθρωπος που καλόπιστα πίστευε όλα αυτά...παρά τα λογικά χάσματα που υπήρχαν...Για κάποιο λόγο ποτέ μου δεν αμφισβήτησα, μέχρι πριν λίγα χρόνια, το "ολοκαύτωμα"...

Βλέπεις όλες οι πληροφορίες που καταστρέφουν το παραμύθι, κρατιούνται μακριά από τα μάτια και τα μυαλά του κοινού...με ταινίες του χόλυγουντ, μυθιστορήματα, εκδηλώσεις, κλπ. ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΩΞΕΙΣ, ΣΥΛΛΗΨΕΙΣ, ΑΠΕΙΛΕΣ, ΕΚΦΟΒΙΣΜΟ, ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΞΟΣΤΡΑΚΙΣΜΟ ΚΑΙ ΩΜΗ ΒΙΑ...

Μπορώ να ανοίξω μεγάλο θέμα με πολλούς μάρτυρες της αλήθειας...ανάμεσα στους οποίους βρίσκονται ΚΑΙ ΕΒΡΑΙΟΙ αλλά και άλλοι πρώην έγκλειστοι στα στρατόπεδα συγκέντρωσης...Μεγάλο σεβασμό τρέφω στους εβραίους που τόλμησαν να πουν την αλήθεια...Το πως αντιμετωπίζονται τέτοια περιστατικά πιθανόν να το γνωρίζεις καλύτερα από εμένα...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Αφιερωμένο στους δολοφόνους Εβραιοσιωνιστές!!!!!!!!!!!

20
Δεν θα κάνω το γύρο του κόσμου στα θεματικά πάρκα του "ολοκαυτώματος"...Έκανα και είδα αρκετά.

Δεν μπορώ να αποκαλέσω, όπως εσείς, τα στρατόπεδα συγκέντρωσης ως "ντισνεϋλαντς" του Ολοκαυτώματος,
μα είναι αληθώς πικρό το ότι, φευ, η στυγνή εμπορική εκμετάλλευση έχει επιφέρει απώλεια νοήματος.
Ακούσατε τα λόγια του Εκκλησιαστού, υιού του Δαυίδ, βασιλέως εν τη Ιερουσαλήμ.

Re: Αφιερωμένο στους δολοφόνους Εβραιοσιωνιστές!!!!!!!!!!!

22
Δαβιδ Μπεν Γκουριόν έγραψε:
Δεν θα κάνω το γύρο του κόσμου στα θεματικά πάρκα του "ολοκαυτώματος"...Έκανα και είδα αρκετά.
Δεν μπορώ να αποκαλέσω, όπως εσείς, τα στρατόπεδα συγκέντρωσης ως "ντισνεϋλαντς" του Ολοκαυτώματος,
μα είναι αληθώς πικρό το ότι, φευ, η στυγνή εμπορική εκμετάλλευση έχει επιφέρει απώλεια νοήματος.
Δεν πρόκειται μόνο για στυγνή εμπορική εκμετάλλευση αλλά και πολιτική...

Εν πάσει περιπτώσει, κάποιοι το παράκαναν και για πολύ καιρό...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Αφιερωμένο στους δολοφόνους Εβραιοσιωνιστές!!!!!!!!!!!

23
Καλησπερα παιδια θεωρω οτι η επιθεση που κανετε στον Μπεν δεν ειναι δικαιη κανενος δεν θα του αρεσε να κατηγορειται η χωρα του και να γινεται στοχος ενας ολοκληρος λαος λογο των πολιτικων του.Το εχουμε ζησει και εμεις αυτο σαν εθνος και μαλιστα προσφατα και δεν ειναι οτι πιο ωραιο.Ουε εγω συμφωνω με την πολιτικη του Ισραηλ αλλα οφειλω να τους παραδεχτω γιατι τουλαχιστον εχουν πολιτικους πατριωτες που κοιτανε το συμφερον της χωρας τους σε αντιθεση με τους δικους μας,το αν εχουν εμποροποιησει το ολοκαυτωμα ειναι προβλημα τους οσο για τους θαλαμους αεριων δεν γνωριζω αν υπηρξαν παντως σε εκεινον τον πολεμο ολοι χασαμε εμενα ο παππους μου ειχε πιαστει αιχμαλωτος και δουλευε στα κατεργα και η γιαγια μου γεννησε τον πατερα μου την ωρα που βομβαρδιζαν το νησι μου τον Πορο κατω απο ενα τραπεζι με συνεπεια να παθει ταυτοχρονα και εγκεφαλικο.Ομονοια χρειαζομαστε και να παραδειγματιστουμε απο τους Ισραηλιτες που ο ενας υπερασπιζει τον αλλον.Πριν καποιοι με κατηγορησουν οφειλω να τους πω οτι ειμαι Ελληνας γεννημα θρεμα ορθοξος χριστιανος αλλα αυτο δεν θα με κανει και αυτοματα κατηγορο των Εβραιων,ανοιχτο μυαλο χρειαζεται οι προγονοι μας το ειχαν ...

Re: Αφιερωμένο στους δολοφόνους Εβραιοσιωνιστές!!!!!!!!!!!

24
Οι καταραμένοι Εβραιοσιωνιστές δεν μπορούσε ο Χίτλερ να κάνει μια ποιό σωστή δουλεία . για να μείνει ο κόσμος ησυχος από τα κόπρανα του διαβόλου. :down1 :down1 :down1 :down1 :down1

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Η δεύτερη πλευρά του νομίσματος

Ιράκ πρώτος ο πρεσβύτερος Μπους άρχισε την γενοκτονία και μετά ο Υιός και ακόμη συνεχίζεται από τον Ομπαμα που πηρέ την σκυτάλη Μπους τον Υιό.

Ένας πόλεμος με μια γενοκτονία που στηρίχτηκε στο ψέμα, και μια χώρα διαλυμένη .
phpBB [video]
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα



ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΠΑΙΔΙΩΝ ΚΑΤΑ ΣΥΡΡΟΗ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΩΝ ΘΥΜΑΤΩΝ


πηγη http://iwnasdragoumis.blogspot.com/2009 ... chive.html
Νήφε και μέμνησα απιστήν\n(Να παραμένεις νηφάλιος\nκαι να θυμάσαι να δυσπιστείς)…\nκαι ιδίως απέναντι σε όσους σε θέλουν\nεφησυχασμνο\nΕπίμαχος φιλόσοφος από την Κω

Re: Αφιερωμένο στους δολοφόνους Εβραιοσιωνιστές!!!!!!!!!!!

25
phpBB [video]
phpBB [video]

Εικόνα
Σχόλιο Αυτοί είναι οι αίτιοι για τα δεινά του πλανήτη και για τους άνθρωπου στου.
Νήφε και μέμνησα απιστήν\n(Να παραμένεις νηφάλιος\nκαι να θυμάσαι να δυσπιστείς)…\nκαι ιδίως απέναντι σε όσους σε θέλουν\nεφησυχασμνο\nΕπίμαχος φιλόσοφος από την Κω

Re: Αφιερωμένο στους δολοφόνους Εβραιοσιωνιστές!!!!!!!!!!!

26
Κατ αρχάς θέλω να πω πως με το να εστιάζουμε στο πόσο κακοί είναι οι εβραίοι χάνουμε το νόημα, και φυσικά κάτι τέτοιο στην προκειμένη στιγμή δεν μας συμφέρει.
Οι αμερικάνοι τα τελευταία 30 χρόνια έχουν κάνει περισσότερα εγκλήματα στο όνομα της δημοκρατίας απ΄ ότι οι εβραίοι….για αυτούς γιατί δεν μιλάει κανένας?
Και άντε να δεχτώ πως για όλα φταίνε αυτοί, για την οικονομική κρίση της χώρας, για την κατάντια της παιδείας μας, και γενικώς για τα πάντα, εμείς που ήμασταν όταν γινόταν όλα αυτά και τα επιτρέψαμε να γίνουν, τι κάναμε για να τα αποτρέψουμε;
Δυστυχώς δεν μπορώ να δεχτώ πως για την κατάντια της Ελλάδος φταίει κάποιος άλλος πέρα από τους έλληνες, δεν αφυπνιστήκαμε ποτέ…..το να ρίχνουμε ευθύνη στους άλλους χωρίς να αναλογιστούμε τις δικές μας ευθύνες είναι εύκολο, ακόμα και αυτή την στιγμή δεν κουνιέται φύλλο, λες και φοβούνται όλοι μην φύγει ο Γιωργάκης και χάσουμε τον λεβέντη..

ΥΓ: δεν είμαι εβραία, θυμωμένη ελληνίδα Χ.Ο είμαι……
Είδα τα καλύτερα μυαλά της γενιάς μου\nχαλασμένα απ΄ την τρέλα,\nλιμασμένα, υστερικά γυμνά...\n\nAllen Ginsberg

Re: Αφιερωμένο στους δολοφόνους Εβραιοσιωνιστές!!!!!!!!!!!

27
Χριστίνα έγραψε:Κατ αρχάς θέλω να πω πως με το να εστιάζουμε στο πόσο κακοί είναι οι εβραίοι χάνουμε το νόημα, και φυσικά κάτι τέτοιο στην προκειμένη στιγμή δεν μας συμφέρει.
Ποιό είναι το νόημα που χάνεται ?
Οι αμερικάνοι τα τελευταία 30 χρόνια έχουν κάνει περισσότερα εγκλήματα στο όνομα της δημοκρατίας απ΄ ότι οι εβραίοι….για αυτούς γιατί δεν μιλάει κανένας?
ΑμερικανοΣιωνιστές ακούγεται καλύτερα ?

Η αλήθεια είναι ότι το "εβραιοσιωνιστές" δεν είναι σωστό...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 
Απάντηση

Επιστροφή στο “Άλλες θρησκείες & αιρέσεις,σἐκτες & παραθρησκείες,”

cron