ΜΝΗΜΗ ΘΑΝΑΤΟΥ

1
phpBB [video]


Συγκλονιστικα λογια και μερικα πολυ αξιολογα σχολια στο youtube απο ενα video ενος αγνωστου.




ΠΑΤΕΡΑ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ ΣΤΑ 65 ΣΟΥ ΕΦΥΓΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΟΣΟ ΗΣΥΧΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΗΣΟΥΝΑ. 25-12-2014 ΑΝΗΜΕΡΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΑ ΣΕ ΠΗΡΕ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!!

Αν κ εχουν περασει 2 χρονια...αισθανομαι ακριβως ετσι...
Μ λυπει παρα πολυ...καθε μερα


ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΣΚΕΨΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΧΙ, ΠΟΤΕ

Ο Πατέρας!!!!.Είναι αυτός, που δεν θα ξεχάσω ποτέ το βλέμα του.Ο Πατέρας μου που δεν μου έλεγε πολλά,αλλά,με μία του ματιά ,μου έλεγε τόσα πολλά.Σου έχω κασσέτα που παίζεις φλογέρα.Δεν σε ακούω όμως γιατί δεν μπορώ να αντέξω το γλυκό σου παίξιμο,χωρίς τη παρουσία σου.Γλυκέ μου Πατέρα,μακάρι να μπορούσα να ήμουν κι εγώ τέτοιος παιδαγωγός.Δεν μπορώ όμως,γιατί εσύ ήσουν η αυθεντία,το παράδειγμα προς μίμηση,πράγμα που δεν τολμώ να πω, πως έχω.Πατέρα μου.Μου έφυγες,αλλά κάθε στιγμή είσαι κοντά μου.Πέθανες στα δικά μου χέρια.Μου έφευγες αλλά δεν μπορούσα να κάνω τίποτε.Το μόνο που μπορώ να σου υποσχεθώ,είναι ότι θα είσαι πάντα κοντά μου και θα σαγαπώ πάντα.Γειά σου και καλή αντάμωση.Ν.Κ.

ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ......ΒΟΥΡΚΩΝΩ....

φιλε μου κουραγιο...ειναι δυστυχως ενας πονος που δεν θα φύγει ποτε...με τον καιρο μονο λιγο μαλακωνει...εμενα ο δικος μου εχει 15 χρονια και ειναι σαν εχθες...

το αφιερώνω κι εγώ στον πατέρα μου που έφυγε πρίν τρία χρόνια από την επάρατη νόσο που έχει σκοτώσει ανθρώπους και ανθρώπους.Αφιερωμένο σε σένα μπαμπά.Στην άλλη ζωή θα ανταμώσουμε ξανά.

τα συγχαρητήρια μου για τον τροπο που επελεξες να δειξεις στον κοσμο την αγαπη που νιωθεις στον πατερα σου ..........νασε καλα και να ξερεις οτι ενας ανθρωπος πεθαινει μονο την στιγμη που τον ξεχναμε !!!!!!!!!!!!!!!

Πατέρα καλό ταξίδι χαιρετίσματα στην Μαμά είστε μακριά μου αλλά από εκεί ψηλά να μας προσέχετε. Μου λείπετε Σας Αγαπώ !

to kako hne oti oso toys exoyme den toys hpologhzoyme mono otan toys xasoyme katalabenoyme, ala hne pleon arga...

εχασα τον πατερουλη μου 1η ιανουαριου του 2012 ... την τελευταια στιγμη ειμουνα διπλα του ακουμπησα το χερι μου στο κεφαλι του και του ειπα πατερα σ' αγαπω δεν μπορουσε να μιλησει αλλα εκλεισε τα ματια με δυναμη να καταλαβω οτι με ακουσε , μετα εφυγε ......
πατερα ησουν ο καλυτερος ανθρωπος και σαν εσενα τον πατερα δεν υπαρχει αλλη αγαπη στον κοσμο


ΜΕ ΚΑΤΑΣΥΓΚΙΝΗΣΕ ΦΙΛΕ. ΕΙΘΕ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΑΝΑΠΑΥΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ. ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ. ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ. ΠΡΟΣΔΟΚΟΥΜΕ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΝΕΚΡΩΝ. ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΑΙΑ ΘΕΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ, ΟΠΩΣ ΤΟ ΣΙΤΑΡΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΚΑΡΠΟΥΣ, ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗ ΓΗ......... ΑΜΗΝ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πνευματικές αναζητήσεις”