Re: Γεώργιος Παπαδόπουλος.Ηταν μασώνος ή οχι ;

37
Ήταν μασώνος; ήταν μουσουλμάνος; ήταν 12θειστής;
Δεν με νοιάζει τι ήταν, με νοιάζει ότι η Ιστορία μας έδειξε
ότι ήταν ο Μεγαλύτερος Έλληνας από την εποχή του
μέχρι σήμερα που έχει κυβερνήσει την Ελλάδα μας!
Λέτε για την πυραμίδα και την δάδα....
Στην Αρχαία Ελλάδα δεν χτίζανε πυραμίδες;;Άλλοι τις χτίσανε;
Στους αρχαίους Ολυμπιακούς Αγώνες την φλόγα την μεταφέρανε με φαναράκι; ή με δάδα;
Έλληνες Αμύνεσθαι Περί Πάτρης,Ελευθερία ή Θάνατος!Μετά από μια εθνοεπανάσταση χρειάζεται και μια εθνοκάθαρση...

Re: Γεώργιος Παπαδόπουλος.Ηταν μασώνος ή οχι ;

38
Η σβάστικα,η πενταλφα και πόσα άλλα συμβολα και σχήματα ήταν Ελληνικα,τα οποία τα τελευταία 100-200 χρόνια ξαναήρθαν στο προσκήνιο απο τις μασονικές-σατανιστικές δυνάμεις.

Μέσα σε αυτά είναι και η δαδα με την πυραμιδα!

Τωρα με τι ιδιοτητα την χρησιμοποιησε ο Παπαδοπουλος δεν ξέρω και δύσκολα θα μάθουμε!

Δεν θα κάνω συγκριση με τους πολιτικούς που ήρθαν μετά απο αυτόν,διότι συγκρίνω και διαλέγω ανάμεσα σε χούντα και ολιγαρχία...


Και οι μεν και οι δε για μένα δεν υπάρχουν!
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: Γεώργιος Παπαδόπουλος.Ηταν μασώνος ή οχι ;

41
Θα έχει μεγάλη πλάκα να έρθει μια χουντά φυσικά εμείς ως ελληναραδες και με τα όσα φωνάζουμε θα χαρακτηριστούμε αντικαθεστωτητικοί, τι λες για φακέλωμα έλα μέσα, τι λες για ανδρομέδιους έλα μέσα κωδικας είναι αυτά συνωμωτικά, τι βγήκε στο σύνταγμα έλα μεσα, τι δεν σου αρεσει αυτα που λέμε ελα μεσα. Αρε Πλαστήρα,ή νομίζετε πως σε ενα ελεγχόμενο σύστημα,θα αφήσουν οτι και να έρθει να είναι μη ελεγχόμενο.Μα καλά ιστορία δεν διαβάζει κανείς ;
Ο στόχος τους Σάντσο είναι να μας βάλλουν διχόνοια έτσι θα μας πάρουν το άλογο!!

Re: Γεώργιος Παπαδόπουλος.Ηταν μασώνος ή οχι ;

42
andromedios έγραψε:ΔΙΑΝΟΗΤΙΚΩΣ ΑΡΡΩΣΤΟΙ - ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΕΙΣ 10.000.000 ΝΕΟΕΛΛΗΝΕΣ
Είσαι και εσύ μέσα σε αυτούς; Ποιός είσαι ρε φίλε τελικά που με αποκαλείς άρρωστο και σχιζοφρενή;
Εσύ είσαι από τη Άρια φυλή;Eίσαι καλύτερος από εμένα και από τους υπόλοιπους "Νεοέλληνες";
Τί έχεις κάνει εσύ για την πατρίδα σου και τους Συννέληνες σου εκτός από το να τους βρίζεις
και να τους μειώνεις; Όποιος δεν έχει σεβασμό για τον διπλανό του δεν σέβεται και τον εαυτό του!
Εσύ είσαι άρρωστος και σχιζοφρενής που δεν έχεις ψάξει ποτε σου κάτι άλλο εκτός από τα κείμενα της ΟΕΑ!
Ηταν η τελευταία σου φορά που είχες το βήμα εδω μέσα!Είσαι ο πρώτος που διαγράφεται στο παρόν
φόρουμ μετά απο 2 χρόνια λειτουργίας του!
Τα χαιρετίσματα μου στους Διαστημάνθρωπους!
Έλληνες Αμύνεσθαι Περί Πάτρης,Ελευθερία ή Θάνατος!Μετά από μια εθνοεπανάσταση χρειάζεται και μια εθνοκάθαρση...

Re: Γεώργιος Παπαδόπουλος.Ηταν μασώνος ή οχι ;

44
Λέων έγραψε:
andromedios έγραψε:ΔΙΑΝΟΗΤΙΚΩΣ ΑΡΡΩΣΤΟΙ - ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΕΙΣ 10.000.000 ΝΕΟΕΛΛΗΝΕΣ
Είσαι και εσύ μέσα σε αυτούς; Ποιός είσαι ρε φίλε τελικά που με αποκαλείς άρρωστο και σχιζοφρενή;
Εσύ είσαι από τη Άρια φυλή;Eίσαι καλύτερος από εμένα και από τους υπόλοιπους "Νεοέλληνες";
Τί έχεις κάνει εσύ για την πατρίδα σου και τους Συννέληνες σου εκτός από το να τους βρίζεις
και να τους μειώνεις; Όποιος δεν έχει σεβασμό για τον διπλανό του δεν σέβεται και τον εαυτό του!
Εσύ είσαι άρρωστος και σχιζοφρενής που δεν έχεις ψάξει ποτε σου κάτι άλλο εκτός από τα κείμενα της ΟΕΑ!
Ηταν η τελευταία σου φορά που είχες το βήμα εδω μέσα!Είσαι ο πρώτος που διαγράφεται στο παρόν
φόρουμ μετά απο 2 χρόνια λειτουργίας του!
Τα χαιρετίσματα μου στους Διαστημάνθρωπους!
Νομιζω οτι μια προειδοποιηση θα ηταν πιο συνετο να γινει και καλα θα κανουμε να συγκρατουμε λιγο τα νευρα μας ξερω οτι παραβιαστηκαν οι κανονες του φορουμ ομως στην παρουσα κατασταση θα μπορουσες να σβησεις το ποστ ή να το διορθωσεις.
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.

Re: Γεώργιος Παπαδόπουλος.Ηταν μασώνος ή οχι ;

45
Mίνωα....στο παλικάρι γίνανε πάρα πολλές παρατηρήσεις ειδικά από την Δομινίκη!
Και αν δεν με πιστεύεις ρώτα την!Ο καθείς εδώ μέσα έχει το δόγμα του.
Εσύ πιστεύεις ότι θα ήταν καλύτερα να το διορθώσω ή να το σβήσω;
Την λογοκρισία που κοροιδεύαμε "αλλού" δεν θα την έχουμε εδώ!
Νομίζω εσύ ξέρεις καλύτερα σε τι χώρο βρίσκόμαστε και την ελευθερία που παρέχουμε.
Και να ξέρεις ότι αυτομάτος θα μπορούσαμε να διαγράψουμε και όλες τις δημοσιεύσεις του παιδιού!
Ά και κάτι άλλο...δεν τον διέγραψα...Τον διαγράψαμε.
Έλληνες Αμύνεσθαι Περί Πάτρης,Ελευθερία ή Θάνατος!Μετά από μια εθνοεπανάσταση χρειάζεται και μια εθνοκάθαρση...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικά περί Ελλάδας”

cron