Τι γίνεται με τον Αλβανό συνταγματάρχη της SHIK; Ποιά η δράσ

1
Τι γίνεται με τον Αλβανό συνταγματάρχη της SHIK; Ποιά η δράση του στις εξεγέρσεις και τις διαδηλώσεις στο κέντρο της Αθήνας;






Εικόνα




Στην περιοχή του Αγίου Παντελεήμονα ζει τα τελευταία έξι χρόνια Αλβανός αξιωματικός της SHIK, της μυστικής υπηρεσίας πληροφοριών της Kοσόβου που δρα στην Ελλάδα. Όταν έφτασε εδώ γνωρίζοντας αρκετά καλά ελληνικά είχε τον βαθμό του ταγματάρχη. Σήμερα είναι συνταγματάρχης και συνεχίζει να εργάζεται κάτω από τη μύτη των ελληνικών αρχών ασφαλείας που φαίνεται ότι δεν τον παίρνουν είδηση. Ο συγκεκριμένος δραστηριοποιείται στο μουσουλμανικό στοιχείο ενώ καθοδηγεί με κάθε τρόπο φανατικούς μουσουλμάνους ώστε να είναι έτοιμοι για κάθε μορφής φασαρίες.


Την ίδια στιγμή κλιμάκια των αμερικανικών και βρετανικών μυστικών υπηρεσιών από εκείνα που δρουν στην Ελλάδα, παρέχουν χρήματα αλλά και τεχνογνωσία σε ομάδες φονταμενταλιστών για καλύτερες και πιο επιθετικές εξεγέρσεις.

Την λύση του γρίφου την αφήνουμε στις αρμόδιες Ελληνικές υπηρεσίες...


greeknation.blogspot.com
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: Τι γίνεται με τον Αλβανό συνταγματάρχη της SHIK; Ποιά η δράσ

2
Αν πραγματικα ειναι αληθεια καταλαβαμε ολοι τι ρόλο επαιξε στα γεγονοτα στον Αγιο Παντελεημονα..

και να υποθέσω αναλογα στοιχεια υπάρχουν σε ολες τις χωρες της Ευρωπης...ολα τα κομματια του παζλ δενουν σιγα σιγα...
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Τι γίνεται με τον Αλβανό συνταγματάρχη της SHIK; Ποιά η δράσ

4
grecko έγραψε:Το μεγάλο ερώτημα είναι: οι Ελληνικές αρχές ξέρουν ή οχι?
Αμα ξέρουν,τι κάνουν;
Αμα δεν ξέρουν ,φανταστείτε τι κυκλοφορεί....


Εδώ το μάθαμε εμείς,δεν θα το ξέρουν οι Ελληνικές αρχές,ΕΥΠ,μυστικές υπηρεσίες κτλ?

Απλά μέσα στο κόλπο είναι όλοι είτε έμμεσα είτε άμμεσα!!!! :ex4
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: Τι γίνεται με τον Αλβανό συνταγματάρχη της SHIK; Ποιά η δράσ

5
Ναι,συμφωνώ,όμως προκύπτει άλλο ερώτημα.Ποιον προστατεύουν και ποιον φυλάνε τελικά αυτές οι Ελληνικές αρχές?
Γιατι εσυ μου λές οτι ξέρουν,αλλά κάνουν τα στραβά μάτια,αρα ακολουθούν εντολές,η πηγή των οποίων είναι άγνωστη,είτε εντός είτε εκτός συνόρων.
Οπότε και εδώ δημιουργούνται και άλλα ερωτήματα.

Re: Τι γίνεται με τον Αλβανό συνταγματάρχη της SHIK; Ποιά η δράσ

6
grecko έγραψε:Ναι,συμφωνώ,όμως προκύπτει άλλο ερώτημα.Ποιον προστατεύουν και ποιον φυλάνε τελικά αυτές οι Ελληνικές αρχές?
Γιατι εσυ μου λές οτι ξέρουν,αλλά κάνουν τα στραβά μάτια,αρα ακολουθούν εντολές,η πηγή των οποίων είναι άγνωστη,είτε εντός είτε εκτός συνόρων.
Οπότε και εδώ δημιουργούνται και άλλα ερωτήματα.


Τα ερωτήματα δεν τελιώνουν ποτέ.........και εάν σε μερικά δεν βρίσκεις και απαντήσεις σου βγαίνουν άλλα τόσα και στο τέλος χάνεσαι,με αποτέλεσμα να μένεις μπερδεμένος ή να γνωρίζεις ένα μικρό ποσοστό της αλήθειας.


Για τις Ελληνικές αρχές και όχι μόνο,το σίγουρο είναι ότι ακολουθούν εντολές απο άνωθεν.

Πρέπει να δρομολογηθούν κάποια πράγματα και απο ότι καταλαβαίνω βιάζονται πολύ οι κύριοι... :cooll
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: Τι γίνεται με τον Αλβανό συνταγματάρχη της SHIK; Ποιά η δράσ

7
Και εγώ αυτό έχω παρατηρήσει ,Εμμαν.
Μου φαίνεται δεν ήταν τυχαίο και σύμπτωση που συνέπεσε η ημέρα μνήμης του Αλέξη με τα επακόλουθα επεισόδια και η ανακοίνωση της Ε.Ε. περι δήθεν οικονομικής κατάρρευσης της Ελλάδας,έστω και αν μετά το γύρισαν σε προστάτες μας,η ζημιά είχε ήδη γίνει.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικά περί Ελλάδας”

cron