Το φορουμ του Αδωνη μετα την συγκεντρωση της τεταρτης.

1
Διαβαζοντας το Greek Alert βρηκαμε αυτο:

Καλησπέρα Άδωνι

Μόλις γύρισα από τη συγκέντρωση και μπήκα να μάθω τι λένε στο δίκτυο για τα γεγονότα. Λοιπόν 'Αδωνι...εάν ο πρόεδρος είναι ο επικεφαλής της φάλαγγας που συχνά αναφέρεις τότε πάμε για φουντο ομαδικώς, μας οδηγεί σε γκρεμό... Τι δηλώσεις είναι αυτές που έκανε για την "επίθεση" στον Πάγκαλο;

Ανέκαθεν ο Καρατζαφέρης μου προκαλούσε δυσπιστία. Δυστυχώς πλέον ξεπέρασε κάθε όριο...Σε ποιά φυντάνια μυστικών υπηρεσιών αναφέρεται; Μήπως στους πολιτευτές του ΛΑ.Ο.Σ. που βρίσκονταν έξω από τη βουλή; Μήπως σε μέλη και στελέχη του κόμματος του που κατέβηκαν να φωνάξουν κατά του λαθρονομοσχεδίου κρατώντας μια ελληνική σημαία; Μήπως σε σωρία ανθρώπων από ολόκληρο τον πατριωτικό χώρο που δωσανε το παρόν ως Έλληνες και στη πλειοψηφία είναι ψηφοφόροι του;

ΕΛΕΟΣ ΠΛΕΟΝ! ΑΣ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΒΟΥΛΙΑΖΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΟ ΚΟΜΜΑ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ!!!!


Εγώ Άδωνι είμαι στη Β' Αθηνών και όσο εσύ και ο Καραθάνος είστε στο ΛΑ.Ο.Σ. θα ψηφίζω ΛΑ.Ο.Σ., αλλά πλέον το κόμμα με αφήνει ειλικρινά παγερά αδιάφορο...

Και μια ακόμα ερώτηση...που ήταν η ΝΕ.Ο.Σ. που θα κατέβαινε στη πορεία; Εγώ δεν είδα κανέναν από τα γνωστά της στελέχη-μέλη...

η συνεχεια εδω http://www.adonisgeorgiadis.gr/phpbb3/v ... ?f=2&t=151

http://innoutworld.blogspot.com/
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.

Re: Το φορουμ του Αδωνη μετα την συγκεντρωση της τεταρτης.

2
Διάβασα με προσοχή όσα γράφονται στο φόρουμ του Άδωνη Γεωργιάδη...

Ο ίδιος, δικαιολογεί τα αδικαιολόγητα, μαζί με κάποιους άλλους...

Τουλάχιστον προσπαθούν...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ειδησεις απο την Ελλάδα”