Re: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ: Η ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ "ΚΑΡΦΩΣΕ" ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΩΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

10
Και μην μου πείτε οτι δεν ομιλείτε με υπονοούμενα και σπόντες.

...Με βρίσκετε να ομιλώ με "σπόντες" ακόμα και αυτή την στιγμή, που έχω απέναντί μου ολόκληρη την ομάδα διαχειριστών αυτού του ιστότοπου; Πρέπει να με θεωρείτε δειλό, αγαπητέ - ή χειρότερα, ότι βρίσκομαι εδώ μόνο και μόνο για να δημιουργήσω προβλήματα στην εύρυθμη λειτουργία της σελίδος. Τότε δεν διαφέρετε από τον Κύριο Εμμαν, που βρίσκει ότι εκτελώ υπηρεσία εντεταλμένη και κατευθυνούμενη.
Ακούσατε τα λόγια του Εκκλησιαστού, υιού του Δαυίδ, βασιλέως εν τη Ιερουσαλήμ.

Re: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ: Η ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ "ΚΑΡΦΩΣΕ" ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΩΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

11
Δαβιδ Μπεν Γκουριόν έγραψε: ...Με βρίσκετε να ομιλώ με "σπόντες" ακόμα και αυτή την στιγμή, που έχω απέναντί μου ολόκληρη την ομάδα διαχειριστών αυτού του ιστότοπου; Πρέπει να με θεωρείτε δειλό, αγαπητέ - ή χειρότερα, ότι βρίσκομαι εδώ μόνο και μόνο για να δημιουργήσω προβλήματα στην εύρυθμη λειτουργία της σελίδος. Τότε δεν διαφέρετε από τον Κύριο Εμμαν, που βρίσκει ότι εκτελώ υπηρεσία εντεταλμένη και κατευθυνούμενη.
Υπερασπίζεστε τις θέσεις σας και τα πιστεύω σας...με αξιοπρεπή τρόπο, θάρρος και υπομονή...

Από εμένα, τουλάχιστον, έχετε το σεβασμό και την αναγνώριση...

Δεν περιμένω να συμφωνήσουμε πλήρως ποτέ αλλά είμαι βέβαιος ότι δεν διαφωνούμε σε τόσα πολλά...

Άνθρωποι έντιμοι, ευφυείς και καλά πληροφορημένοι δεν θα είχαν και πολλά για να διαφωνήσουν...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ειδησεις απο την Ελλάδα”

cron