Υπάρχουν "Reptilians" ?

είναι προϊόν της φαντασίας/μοντάζ!
Σύνολο ψήφων: 3 (27%)
άλλο ένα θεώρημα της "Νέας Τάξης"! (Δεν υπάρχουν ψήφοι)
κι όμως υπάρχουν !
Σύνολο ψήφων: 1 (9%)
ναι!
Σύνολο ψήφων: 1 (9%)
όχι!
Σύνολο ψήφων: 3 (27%)
δε ξέρω / δεν απαντώ ! (Δεν υπάρχουν ψήφοι)
δεν υπάρχουν αποδείξεις! (Δεν υπάρχουν ψήφοι)
μπορεί! θέλει όμως ψάξιμο !
Σύνολο ψήφων: 3 (27%)
Σύνολο ψήφων: 11

Re: Reptilians - Δρακονιανοί - Σαυρήτες και οι προεκτάσεις της θεωρίας

19
King Hercules έγραψε:@grecko

:good

ΥΓ.

Δεν είμαι εωσφοριστής.
Δεν σου είπα οτι είσαι εωσφοριστής,σου είπα οτι πιστεύεις στους Δρακονιανούς ή ερπετόμορφους ως οντότητες και για τους καλούς Σείριους ή τις άλλες εξωγήινες φυλές.

Το έβαλα το άρθρο για να καταλάβεις οτι όλα αυτά που δέχεσαι και πιστεύεις είναι προπαγάνδα
και στόχο έχουν την χειραγώγηση.
Η ομοσπονδία υποστήριζε τον Ομπάμα ως εργάτη του φωτός,που θα φέρει την ειρήνη στον κόσμο!!!

Και να προσθέσω οτι εχουν βγει σε όλα λάθος,όπως και πολλοί άλλοι.Το κακό είναι οτι έχουν προωθηθεί απο κάποια ελληνικά γνωστά μπλογκς και φυσικά δεν είναι μόνο αυτοί που μιλάνε για ερπετοειδείς για να μην επικεντρωνόμαστε μόνο σε αυτούς.
Όλοι τους αναφέρονται ,στην φύση ή την γαία ως θεό και στους καλούς εξωγήινους(Σείριους,Ανδρομέδιους,Πλειάδιους) που πολεμάνε τους κακούς Δρακονιανούς.

Άραγε σε ποια στοιχεία βασίζονται ,πέραν των επικοινωνιών με αυτά τα όντα;
Μήπως σε ορθολογικά στοιχεία;ΟΧΙ
Μήπως σε μαθηματικά στοιχεία;ΟΧΙ
Αρα βασίζονται σε αυτά που οι ίδιοι τους λένε,προσφέροντας είτε γνώση ,είτε πνευματική ανέλιξη.

Re: Reptilians - Δρακονιανοί - Σαυρήτες και οι προεκτάσεις της θεωρίας

20
Τρελό ναζιάρικο "Σαυράκι" εκνευρίζεται ον Κάμερα!!


phpBB [video]
Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείνΠλάτων

Re: Reptilians - Δρακονιανοί - Σαυρήτες και οι προεκτάσεις της θεωρίας

24
Ο ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΖΗΛΑΝΔΙΑΣ ΑΡΝΕΙΤΑΙ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΡΠΕΤΟΕΙΔΕΣ


Ο πρωθυπουργός της Νέας Ζηλανδίας Τζον Κι κλήθηκε πρόσφατα να παράσχει «κάθε αποδεικτικό στοιχείο για να διαψεύσει τη θεωρία ότι [αυτός] είναι στην πραγματικότητα ένα στυλ "ερπετοεξωγήινου" όπως αυτά που φαντασιώνεται και παρουσιάζει ο Εβραίος Δαβίδ Αικ, και ότι θέλει να οδηγήσει την ανθρωπότητα στην υποδούλωση. "
Επιμέλεια άρθρου: Vagedim
Πηγή: Αθέατη γνώση
17 Φεβρουαρίου 2014
Ο Τζόν Κί, απάντησε σχετικά με τη μεταμόρφωση του σε ερπετοεξωγήινο.
Βασικά είπε:

Απ ότι γνωρίζω, όχι. Έχω κάνει το ασυνήθιστο βήμα όχι μόνο να επισκεπτώ έναν γιατρό, αλλά και έναν κτηνίατρο, και οι δύο μου επιβεβαίωσαν ότι δεν είμαι ερπετό ... Δεν έχω μπέι ποτέ σε διαστημόπλοιο, ποτέ δεν βρέθηκα στο διάστημα, και η γλώσσα μου δεν είναι υπερβολικά μεγάλη.
Ενας κάτοικος της Auckland ο Shane Warbrooke, που έθεσε για πρώτη φορά το αίτημα μέσω της επίσημης νομοθεσίας πληροφοριών της Ν. Ζηλανδίας για την ελευθερία της πληροφόρησης, είπε ότι ήταν ευτυχής αλλά "εξεπλάγην" από την απάντηση του προέδρου.
atheatignosi
Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείνΠλάτων

Re: Reptilians - Δρακονιανοί - Σαυρήτες και οι προεκτάσεις της θεωρίας

25
Μπαααα δεν παίζει να είναι ερπετό....
Εικόνα

phpBB [video]
Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείνΠλάτων

Re: Reptilians - Δρακονιανοί - Σαυρήτες και οι προεκτάσεις της θεωρίας

26
Να άλλη μία

phpBB [video]



Αρκετός κόσμος πιστεύει σε αυτούς, δε θα έπρεπε να έχουμε ιστορικά στοιχεία ; Πιστεύεις ότι οι Σαυρομάτηδες που αναφέρει η εκκλησιαστική βιβλιογραφία είναι αυτοί;
1.Σοφία πάντων κάλλιστον, η δε αμάθεια πάντων κάκιστον
2. ζητεῖτε τὴν βασιλείαν τοῦ Θεοῦ, καὶ ταῦτα πάντα προστεθήσεται ὑμῖν

Re: Reptilians - Δρακονιανοί - Σαυρήτες και οι προεκτάσεις της θεωρίας

27
LAPTONAS έγραψε:Να άλλη μία

[BBvideo 560,340]http://www.youtube.com/watch?v=ALtiORQ0KlY[/BBvideo]


Αρκετός κόσμος πιστεύει σε αυτούς, δε θα έπρεπε να έχουμε ιστορικά στοιχεία ; Πιστεύεις ότι οι Σαυρομάτηδες που αναφέρει η εκκλησιαστική βιβλιογραφία είναι αυτοί;
Προς το παρόν απλά ερευνώ. Βέβαια όσο περνάει ο καιρός τα στοιχεία και οι ενδείξεις που συγκεντρώνονται γέρνουν όλο και περισσότερο την πλάστιγγα προς την πλευρά της (έστω μερικής) αποδοχής της πραγματικής ύπαρξης των ρυπαρών γενών. Σαφώς.
Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείνΠλάτων
Απάντηση

Επιστροφή στο “Περίεργα πλάσματα”