Re: Νέο τρομοκρατικό χτύπημα της Νέας Τάξης στη Λόρκα της Ισπανίας μέσω του HAARP

10
Vampirenios έγραψε:απο οτι ειδα υπαρχει μια ακομα καρτα για σεισμο αλλα λεει πως θα καταστραφουν ολα τα μερη κτλ
Εικόνα
Εννοείς πως θα καταστραφεί όλη η Ελλάδα;

Μη μου πεις πως θα εκδηλωθούν τσουνάμι σε Αιγαίο, Κρητικό, Λιβυκό και Ιόνιο ταυτόχρονα, τα οποία θα σαρώσουν τα πάντα στο διάβα τους!

Άν σειστεί η χώρα υπάρχει κίνδυνος να ξυπνήσουν τα ηφαίστεια της Σαντορίνης και της Νισύρου ή ακόμα να δημιουργηθούν άλλα τόσα στις οροσειρές της ηπειρωτικής Ελλάδας.

Αυτό επικαλείται η κάρτα των Πεφωτισμένων; :down :down :down Ότι εάν δεν σκύψουμε το κεφάλι στις απαιτήσεις της Goldman Sachs θα μας εξαφανίσουν δια μαγείας από το χάρτη;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος King Hercules την 17 Ιουν 2011, 13:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Re: Νέο τρομοκρατικό χτύπημα της Νέας Τάξης στη Λόρκα της Ισπανί

12
Πάντως η κάρτα που ανάρτησες έχει κάποια σημασία.

Δεν ξέρω αν το μάθατε, εκδηλώθηκε σεισμός 5,9R στην Τουρκία, την είδηση μετέδωσαν τα εγχώρια καθεστωτικά Μ.Μ.Ε.

Μήπως όμως οι ασθενείς σεισμικές δονήσεις σε διάφορες περιοχές της Ελλάδας υποδηλώνουν κάτι ύποπτο;

Η όλη υπόθεση βρωμάει μπαρούτι με τους απανωτούς ψεκασμούς γύρω από τα κεφάλια μας!

Υποψιάζομαι πως θα έρθει κάποια ανύποπτη χρονική στιγμή ένας κατακλυσμός που θα βυθίσει την Ελλάδα στο πάτο της θάλασσας, τον οποίο μεταθέτω χρονικά μια μέρα μετά την οργισμένη αποχώρηση της τρόϊκας από την Αθήνα και την απόφαση για από κοινού επιβολή αντιποίνων από την ΕΕ, το ΔΝΤ και τις ΗΠΑ.

Re: Νέο τρομοκρατικό χτύπημα της Νέας Τάξης στη Λόρκα της Ισπανίας μέσω του HAARP

13
reptilian δεν ξερω τι συμβαινει παντος αυτα που μας ψεκαζουν τα βλεπω καθημερινα στον ουρανο...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Vampirenios την 21 Μάιος 2011, 21:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Re: Νέο τρομοκρατικό χτύπημα της Νέας Τάξης στη Λόρκα της Ισπανίας μέσω του HAARP

14
emman, δεν μου λέει τίποτε η κάρτα που μου δειξες...
αυτή η εκκλησία , τέτοιες εκκλησίες καθολικές υπάρχουν πάμπολες παρόμοιες σε όλο τον κόσμο..
φέρε μου κάρτα που να προβλέπει την ακριβή ημερομηνία και τοποθεσία και επίκεντρο και τότε να το δεχτώ.
μέχρι τότε όμως έχω τρομερές αμφιβολίες...δηλαδή ήξεραν ταχα ήδη από το 1995 ότι θα καταρρευσει η οικονομία της δύσης και της ισπανίας το 2011 και θα αρνηθει η ισπανία να μπει στο ΔΝΤ και θα την κάνουν ντα-ντα με σεισμό οι νεοταξίτες...δεν τα δέχομαι αυτά φίλε μου , είναι εφάνταστα σενάρια άνευ αποδείξεων..
Για το 11 επίσης , γιατί δεν το έκαναν 11/11/11 που είναι πιο εντυπωσιακό?
Άσε που για την όλη ιστορία 11:11 έχουμε επιβεβαίωση από την ΟΕΑ ότι είναι απάτη των δρακονιανών για να σας κάνουν να πιστέψετε ότι ντε και καλά το 11 σημαίνει κάτι και οτι σε κάποια από αυτές τις ημερομηνίες θα συμβεί κάτι... όπως και όλο αυτό το χαζό με το τάχα τέλος του κόσμου το 2012.. και τις αρμαγεδδωνολογίες τους..
μη πέφτετε στις παγίδες τους..αυτά που λέτε τα διοχετεύουν και τα προωθούν εβραίοι και μασόνοι.... είστε σε λάθος δρόμο, ... κατά τη γνώμη μου πάντα... δεν διεκδικώ το αλάθητο..

ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ:
Δες εδώ τι είχε προβλέψει η Ο.Ε.Α. σε κείμενό της από το 1985!!! Δεν μιλάμε φυσικά για προφητεία αλλά για πραγματική λογική πρόβλεψη καθώς ήταν διορατικοι, έβλεπαν πολύ μπροστά που πάει η κατάσταση με την οικονομία. Παρόμοια πρόβλεψη για είσοδο μας στο ΔΝΤ έκανε και ο καλύτερος οικονομολόγος όλων των εποχών ο Σπύρος Μαρκεζίνης το 1980, ο οποίος είχε αφήσει ΠΛΕΟΝΑΣΜΑ κατά την διάρκεια της "κακιάς" χούντας το οποίο αργότερα καταχράστηκαν σε υπέρογκο χρέος οι εβραίοι Καραμανλοπαπανδρέηδες:

"ΠΡΟΦΗΤΕΙΑ Ο.Ε.Α."

ΑΝΑΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑ ΜΗΔΕΝ
http://wwwtimezero.blogspot.com/2011/05 ... _2483.html

ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΚΑΘΕ ΕΛΛΗΝΑ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΕΒΡΑΙΚΕΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ, ΗΤΟΙ 2.500.000 ΔΡΧ, ΕΙΝΑΙ Ο ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ ΤΗΣ ΑΞΙΑΣ ΑΚΙΝΗΤΟΥ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ ΚΑΘΕ ΕΛΛΗΝΑ.

ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΔΙΕΘΝΕΣ ΕΒΡΑΙΚΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΩΝ ΔΑΝΕΙΩΝ ΑΠΑΙΤΗΤΗ ,ΤΟΤΕ Ο ΚΑΘΕ ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙ , ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΟΦΛΗΣΕΙ, ΤΗΝ ΑΚΙΝΗΤΗ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΤΟΥ.

ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ''ΕΛΛΗΝΙΚΗ'' ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΕΓΚΑΘΕΤΩΝ ΜΠΑΣΤΑΡΔΩΝ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Η ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ , ΜΠΟΡΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΤΩΝ ΒΡΥΞΕΛΩΝ ΑΝ ΜΑΣ ΘΕΣΕΙ ΥΠΟ "ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΗΔΕΜΟΝΙΑ'',ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ DE FACTO ΚΑΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΕΘΝΕΣ ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ Η ''ΕΛΛΗΝΙΚΗ'' ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ, ΚΑΙ Ο ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΥΠΟΧΡΕΩΘΕΙ ΝΑ ΕΚΤΕΛΕΙ ΑΠ`ΕΥΘΕΙΑΣ ΕΝΤΟΛΕΣ ΤΗΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΒΡΑΙΚΗΣ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΤΡΑΠΕΖΗΣ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΡΙΟΥ. ΤΑ ΑΝΩΤΕΡΩ ΙΣΧΥΟΥΝ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΕΘΝΕΣ ΔΙΚΑΙΟ.


ΣΧΟΛΙΟ ΙΣΤΙΟΛΟΓΙΟΥ:

ΑΥΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΓΡΑΦΕ Η Ο.Ε.Α. ΤΟ 1985 ΣΕΛΙΣ 5 .ΣΑΣ ΘΥΜΙΖΕΙ ΚΑΤΙ????

Re: Νέο τρομοκρατικό χτύπημα της Νέας Τάξης στη Λόρκα της Ισπανί

16
Κι όμως διαβάζω σε διάφορα blogs πως η τρόϊκα δηλώνει αποφασισμένη ακόμα και να κάνει χρήση του νεοταξικού υπερόπλου σε περίπτωση που η Ελλάδα υπερβεί τα εσκαμμένα, δηλαδή δεν εφαρμόσει το μεσοπρόθεσμο πρόγραμμα υποδούλωσης.

Δείτε το παρακάτω αρθράκι και θα καταλάβετε το λόγο για τον οποίο η χώρα δέχεται καθημερινά χημικές επιθέσεις από αέρος:

http://hellenic-music-videos.blogspot.c ... haarp.html

Re: Νέο τρομοκρατικό χτύπημα της Νέας Τάξης στη Λόρκα της Ισπανίας μέσω του HAARP

17
Αν Γιερμακ έγραφαν και ημερομηνίες και πόλεις και επίκεντρα...και γίνονταν ...τότε κανεις μα κανεις δεν θα είχε αμφιβολία οτι κάποιοι οτι γουστάρουν και οτι ολοι ειναι πιόνια..αρα όλοι θα ξυπνούσαν..κατι που δεν νομίζω οτι θέλουν...αντίθετα..θελουν πάντα να υπάρχει η αμφιβολία και το ...μπα αυτα δεν ειναι λογικά...δεν νομίζω οτι οι κάρτες ειναι προφητικές..αλίμονο αν τις βλέπουμε ετσι..και δεν μου φαίνεται απίθανο να τις εχουν προετοιμάσει απο το 1995...εδω τα πρωτοκολλα ειναι τόσα χρόνια και πραγματοποιούνται( ξερω θα πεις..ειναι ψευτικα και αυτά)...αλλωστε δεν ειναι και δύσκολο να "προβλέψεις" την καταρρευση της οικονομίας μια χώρας ή της παγκόσμιας αφου όλες είναι χρεωμένες και αυτός που ελέγχει τα χρέη ..οποτε θέλει καταλύει τα πάντα...εδω ο Παπανδρεου μιλαγε για πλάνο εκατονταετιας σε μια εκδηλωση για παγκοσμιοποιηση(καπου το ειχαμε βαλει εδω στο φορουμ)

Ακόμα το 11/11/11 δεν έχει έρθει(ελπίζω να μην κανουν κάτι),μπορεί να τα κάνουν και επίτηδες αυτές τις ημερομηνίες για να στρέψουν την προσοχή στο 11 για να μας κάνουν να σκεφτόμαστε με τον τρόπο που θέλουν εκείνοι..

Εννοείται ολοι οι σεισμοί δεν είναι χααρπ,αλλα και όλοι οι σεισμοί δεν είναι φυσικοί.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Νέο τρομοκρατικό χτύπημα της Νέας Τάξης στη Λόρκα της Ισπανίας μέσω του HAARP

18
( ξερω θα πεις..ειναι ψευτικα και αυτά)
Μη βάζεις λόγια στο στόμα μου.
Άλλο τα προγράμματα τους, και τι σχεδιάζουν και άλλο το τι πραγματοποιείτε.. Από τα σχέδια και τους "ευσεβείς πόθους" τους μέχρι την πραγματικότητα μεσολαβεί πολύς δρόμος.
Κανείς δεν πρόκειται να με πείσει ποτέ ότι είναι παντοδύναμοι και κανείς δεν πρόκεται να με πείσει ποτέ ότι γνωρίζουν και σχεδιάζουν επακριβώς το μέλλον πριν από ολόκληρες δεκαετίες.. Ξέρεις οι θεοί γελάνε με τους ανθρώπους που νομίζουν ότι το μέλλον είναι προκαθορισμένο! Τίποτε δεν είναι προκαθορισμένο.
Προγράμματα γίνονται όπως μπορούνε όμως και τα προγράμματα να αποτραπούνε και να αναβληθούνε ή να ακυρωθούνε τελείως..
Αρνούμαι να πέσω στις παγίδες τους και να τους θεωρώ παντοδύναμους και άρα να απονευρωθώ και να γίνω ανίκανος και αδιάφορος να αποτρέψω τους όποιους σχεδιασμούς τους.
Ακόμα και ένας απλός άνθρωπος μπορεί να κάνει την ουσιαστική διαφορά.
Η δύναμη του ανθρώπινου πνεύματος και της θέλησης είναι αστήρευτη..και είμαστε πολύ ισχυρά όντα..αρκεί να μην καταφέρνουν να μας ευνουχίζουν με κάτι τέτοιες τεχνικές...

"Να φοβάστε το γιο της πλύστρας" - Λένιν
Απάντηση

Επιστροφή στο “HAARP και άλλα υπερόπλα”

cron