Re: O σεισμός στην Αιτή και η σύνδεση με το haarp.

10
Όποιος συνδέει το χααρπ με το σεισμό αυτό, ας μου εξηγήσει και τη σκοπιμότητα ! :cooll
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: O σεισμός στην Αιτή και η σύνδεση με το haarp.

11
Να σου πω μόνο μια σκοπιμότητα απο τις πολλές.

Πες μου πόσα τρισεκατομύρια θα μαζευτουν για δήθεν ενίσχυση και βοήθεια απο όλον τον κόσμο για την Αιτή?


Πάρε ένα παραδειγμα απο το τζουνάμι στην ινδονησία.


Προβλέπουν 50.000 νεκρούς απο τον εγκέλαδο,οι οποίοι στο επόμενο διάστημα θα αυξηθούν ραγδαίως απο τις αρρωστιες που θα επακολουθήσουν,χωρια το εμπόριο ανθρώπων που θα λάβει μέρος και ειδικά παιδιών που έχασαν τους γονείς τους!


Ενα τελευταιο(απο τα πολλά) ακόμα για να κλεισω είναι πως από πίσω κάτι μεγάλο παίζεται που θέλουν να στρέψουν το βλέμα των ΜΜΕ για να το περάσουν απαρατηρητα.



Αν δεν σε κάλυψα μπορώ να σου αναφερω πολλά πολλά ακόμα.


Μην ξεχνάται πως οι μεγάλες καταστροφες γίνονται πάντα στα φτωχά κράτη!!!
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: O σεισμός στην Αιτή και η σύνδεση με το haarp.

12
emman έγραψε:Να σου πω μόνο μια σκοπιμότητα απο τις πολλές.

Πες μου πόσα τρισεκατομύρια θα μαζευτουν για δήθεν ενίσχυση και βοήθεια απο όλον τον κόσμο για την Αιτή?


Πάρε ένα παραδειγμα απο το τζουνάμι στην ινδονησία.


Προβλέπουν 50.000 νεκρούς απο τον εγκέλαδο,οι οποίοι στο επόμενο διάστημα θα αυξηθούν ραγδαίως απο τις αρρωστιες που θα επακολουθήσουν,χωρια το εμπόριο ανθρώπων που θα λάβει μέρος και ειδικά παιδιών που έχασαν τους γονείς τους!


Ενα τελευταιο(απο τα πολλά) ακόμα για να κλεισω είναι πως από πίσω κάτι μεγάλο παίζεται που θέλουν να στρέψουν το βλέμα των ΜΜΕ για να το περάσουν απαρατηρητα.


Αν δεν σε κάλυψα μπορώ να σου αναφερω πολλά πολλά ακόμα.


Μην ξεχνάται πως οι μεγάλες καταστροφες γίνονται πάντα στα φτωχά κράτη!!!
Θέλουν χρήματα λοιπόν και έχουν βάλει στο μάτι τα λεφτά της οικονομικής ενίσχυσης και ανθρωπιστικής βοήθειας...

Και θέλουν να τραβήξουν αλλού την προσοχή μας από κάτι μεγάλο που παίζεται...

Εμμαν καλή προσπάθεια, αλλά κάτι λείπει ακόμα...

Όσο για τις μεγάλες καταστροφές στα φτωχά κράτη, αυτό είναι στατιστικό και δε βλέπω κάτι ύποπτο στη στατιστική...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: O σεισμός στην Αιτή και η σύνδεση με το haarp.

13
Αμερικη,Γαλλια,Καναδας και καποιες αλλες χωρες θα αναλαβουν αμεσα την ανοικοδομηση της χωρας και μαλιστα ορισαν ημερομινια για τον Μαρτιο.
Aυτο ειναι ή δεν ειναι σκοπιμοτητα.
Τωρα τους επιασε ο πονος;
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.

Re: O σεισμός στην Αιτή και η σύνδεση με το haarp.

14
phpBB [video]



phpBB [video]



phpBB [video]
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.

Re: O σεισμός στην Αιτή και η σύνδεση με το haarp.

15
KostasL έγραψε:Όποιος συνδέει το χααρπ με το σεισμό αυτό, ας μου εξηγήσει και τη σκοπιμότητα ! :cooll
Μ΄ενα σμπάρο δυό τρυγόνια!

Ξεφορτώνονται καμμιά εκατοστή χιλιάδες "αναλώσιμους" και πέρνουν το πρασινο φως για να μπουν ταχα μου ταχα μου σαν ανθρωπιστές στην χώρα και να "λύσουν" τα προβλήματα που δημιουργήθηκαν...
Ουκ αρνησόμεθά σε φίλη Ορθοδοξία,\nου ψευσόμεθά σε πατροπαραδοτον σέβας,\nεν σοι εγεννήθημεν, εν σοι ζώμεν, εν σοι κοιμηθησόμεθα.\nΕι δε και καλέσει καιρός,\nκαι μυριάκις υπερ σου τεθνηξόμεθα.\n ΙΩΣΗΦ ΒΡΥΕΝΙΟΣ

Re: O σεισμός στην Αιτή και η σύνδεση με το haarp.

16
ΔΕΝ ΘΥΜΆΣΤΕ ΤΙ ΕΊΧΕ ΠΕΙ Η ΚΛΙΝΤΟΝ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΤΣΟΥΝΑΜΙ ΑΠΟ "ΣΕΙΣΜΟ" ΣΤΗΝ ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ....ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΗΠΑ....ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ??
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: O σεισμός στην Αιτή και η σύνδεση με το haarp.

17
Αν και δεν υπάρχουν αποδείξεις...υπάρχουν ενδείξεις...

Και με δεδομένο το βεβαρημένο ποινικό μητρώο των κατηγορουμένων...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: O σεισμός στην Αιτή και η σύνδεση με το haarp.

18
Το όπλο του εγκλήματος είναι αμφισβητούμενο από εμένα, ακόμα...

Δηλαδή μου φαίνεται σαν κάποιος να κατακρεούργησε κάποιον άλλον με οδοντογλυφίδα...

Η ικανότητα του ΧΑΑΡΠ να προκαλεί σεισμούς και μάλιστα κατά βούληση...


Το θέμα αυτό χρειάζεται μετακίνηση ? Υπάρχει ολόκληρη ενότητα για τέτοια θέματα...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 
Απάντηση

Επιστροφή στο “HAARP και άλλα υπερόπλα”

cron