Χίλαρι Κλίντον: Εάν εκλεγώ, θα πω όλη την αλήθεια για τους εξωγήινους

1
Tι έχετε να πειτε για αυτό το ρεπορτάζ της Ναυτεμπορικής; http://www.naftemporiki.gr/story/104959 ... ksogiinous



Η Χίλαρι Κλίντον, υποψήφια για το χρίσμα του Δημοκρατικού Κόμματος των ΗΠΑ εν όψει των προεδρικών εκλογών του 2016, τόνισε ότι, εφ' όσον εκλεγεί πρόεδρος της χώρας, θα μοιραστεί με τον λαό όσα γνωρίζουν οι αμερικανικές κυβερνήσεις για την ύπαρξη ή μη εξωγήινων μορφών ζωής.
Την υπόσχεση έδωσε μιλώντας σε δημοσιογράφο της εφημερίδας The Conway Daily Sun του Νιού Χάμσαϊρ. Συνέντευξη στον ίδιο δημοσιογράφο είχε δώσει η κ. Κλίντον και το 2007.
Σε ερώτηση εάν επί δικής της προεδρίας θα ευοδωθούν οι προσπάθειες των ομάδων που ζητούν να αποκαλυφθούν όσα γνωρίζουν οι κρατικές αρχές για εξωγήινες μορφές ζωής, η κ. Κλίντον απάντησε ενθουσιωδώς «ναι».
Το 2014 ο πρώην πρόεδρος των ΗΠΑ και σύζυγος της κ. Κλίντον, Μπιλ, είχε δηλώσει ότι δεν θα τον εξέπληττε εάν εξωγήινοι επισκέπτονταν τη Γη.
«Πιστεύω ότι πιθανόν να μας έχουν επισκεφθεί ήδη. Δεν γνωρίζουμε σίγουρα», τόνισε η Χίλαρι Κλίντον.
Πρόσθεσε επίσης ότι θα ερευνηθεί η Περιοχή 51, εγκατάσταση της πολεμικής αεροπορίας των ΗΠΑ στη Νεβάδα, στην οποία θρυλείται ότι φιλοξενούνται εξωγήινα όντα.

Re: Χίλαρι Κλίντον: Εάν εκλεγώ, θα πω όλη την αλήθεια για τους εξωγήινους

3
Οι εξωγήινοι , η Χίλαρι και τα ΑΓΙΑ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ

Πλανητική παράκρουση τα τελευταία 24 ώρα , να ασχολούνται όλοι με την Χίλαρι και τους εξωγήινους , λες και δεν έχει άλλα προβλήματα ο κόσμος.



¨Χίλαρι: Θα πω την αλήθεια για τους εξωγήινους αν εκλεγώ Πρόεδρος των ΗΠΑ
Ίσως έχουν ήδη επισκεφθεί τον πλανήτη μας», πρόσθεσε η 68χρονη υποψήφια των Δημοκρατικών
Την υπόσχεση ότι θα φτάσει μέχρι τέλους στο θέμα των εξωγήινων και θα αποκαλύψει την αλήθεια στους πολίτες έδωσε η Χίλαρι Κλίντον η οποία δίνει αγώνα για να λάβει το χρίσμα των Δημοκρατικών ενόψει των προεδρικών εκλογών στις ΗΠΑ¨. protothema.gr 04/01/2016/


Αφού τόσο πολύ θέλει η κ. Χίλαρι να πει την αλήθεια, να ακούσουμε και εμείς την αλήθεια που μας είπε ένα Γεροντάκι 90 και ετών στο Περιβόλι της Παναγίας.

Καλή συγκυρία ήταν όταν σε ένα προσκύνημα στο ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ γνώρισα τον Γέροντα Ιερόθεο .
Αυτό που με τράβηξε σε αυτόν ήταν η παιδική του φυσιογνωμία που ήταν αποτυπωμένη στο καμπουριαστό κορμάκι του που το στήριζε πάντα πάνω σε ένα μπαστουνάκι.
Έτσι κάθε φορά που πήγαινα στο Άγιο Όρος πάντα έπρεπε να πάρω την ευχή του μέχρι που κοιμήθηκε πρόσφατα.
Στην τελευταία συνάντηση μας ο ολιγομίλητος αλλά πάντα χαμογελαστός Γέροντας μου εκμυστηρεύθηκε προσωπικά του βιώματα.
– Ξέρεις πως βρέθηκα καλόγερος στο ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ;
– Η καταγωγή μου είναι από ένα χωριό των Σερρών κοντά στον ποταμό Στρυμόνα.
Στα χρόνια του εμφυλίου τα αδέλφια μου ήθελαν να με πάρουν στο βουνό και εγώ αντιδρούσα.
– Μια μέρα κατέβηκαν των ΘΕΟΦΑΝΕΙΩΝ για να με πάρουν με το ζόρι.
Εγώ τους ξέφυγα και έπεσα στα ορμητικά νερά του Στρυμόνα για να σωθώ.
– Όμως κολύμπι δεν ήξερα και όπως με παρέσυραν τα νερά επικαλέσθηκα τον ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ.
– Αίφνης βλέπω να με κρατούν δυο χέρια από τους ώμους και να με τοποθετούν πάνω σε ένα κορμό δένδρου που και αυτόν το παρέσερνε το νερό.
– Ήμουν που ήμουν παγωμένος, τώρα πάγωσα περισσότερο από το γεγονός αυτό με αποτέλεσμα να ακινητοποιηθώ πάνω στον κορμό.
– Οπότε ακούω μια φωνή από πίσω μου…
– Βρε ευλογημένε σε έβαλα που σε έβαλα πάνω στο κορμό, κούνα και συ τα χέρια σου.
– Έτσι βγήκα στο Δέλτα του Στρυμόνα και με την βοήθεια ψαράδων της περιοχής βρέθηκα στο Περιβόλι της Παναγίας και έκτοτε ο Άγιος Νικόλαος έγινε προστάτης μου.
– Και έγινε προστάτης όταν είχα πειρασμικές επιθέσεις που πολλές φορές είχαν και υποστατική παρουσία απέναντι μου.
– Από εμπειρία έμαθα να περιφρονώ και να αδιαφορώ όταν παρουσιαζόταν τα ταγκαλάκια για να με πειράξουν.
Όπλο μου ήταν το εργόχειρο της ΕΥΧΗΣ.


– Μία μέρα ΠΑΡΑΜΟΝΉ των ΘΕΟΦΑΝΕΙΩΝ επισκέφτηκαν το κελί μου με άγριες διαθέσεις, λέγοντας μου…
– βρε κακόγερε, πως μας γλύτωσες τότε τα Θεοφάνεια που σε κυνηγούσαν τα αδέλφια σου για να σε σκοτώσουν;
– Εσύ μας περιφρονείς αλλά οι άνθρωποι έξω στο κόσμο όταν μας βλέπουν μας ονοματίζουν… και οι μεν παλιοί μας έλεγαν καλικάντζαρους , οι δε νέες γενιές μας λένε εξωγήινους και πολύ χαιρόμαστε για την νέα ονομασία μας.
Μετά από αυτά αναρωτιέμαι αν και η κ . Χίλαρι χαίρετε με αυτά που λέει;


ΚΑΛΑ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ-ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ


ΔΡ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΔΑΚΑΣ

http://hellasforce.com/2016/01/05/%CE%B ... %BF%CF%86/
''...δεν είναι η πάλη ημών εναντίον εις αίμα και σάρκα, αλλ' εναντίον εις τας αρχάς, εναντίον εις τας εξουσίας, εναντίον εις τους κοσμοκράτορας του σκότους του αιώνος τούτου, εναντίον εις τα πνεύματα της πονηρίας εν τοις επουρανίοις''\n[/align]
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανεξήγητα,μυστήρια και παράξενα φαινόμενα.”