ΠΥΛΕΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΗ ΓΗ ΣΤΗΝ ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ;

1
ΠΥΛΕΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΗ ΓΗ ΣΤΗΝ ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ;


phpBB [video]






topotamidengirizeipiso.blogspot.com
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: ΠΥΛΕΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΗ ΓΗ ΣΤΗΝ ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ;

2
:dance2: :dance2: :dance2:
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: ΠΥΛΕΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΗ ΓΗ ΣΤΗΝ ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ;

3
Παντως αυτο με το καπακι πολυ περίεργο


phpBB [video]
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΠΥΛΕΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΗ ΓΗ ΣΤΗΝ ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ;

5
Hollow earth...

...you decide !

I decide it's bullshit ! :541


Ο δε Λιακόπουλος, εάν θέλει, ιδού πεδίο δόξης λαμπρό !

Μας μιλάει για τις πυραμίδες στην Τάκλα Μακάν και τις πύλες στην Ανταρκτική ?

Μη μας δείχνει μόνο μακρινές και αμφισβητούμενες φωτογραφίες από το google-earth...

Ξέρει ακριβώς που είναι ας πάει εκεί λοιπόν και να γεμίσει μια βιβλιοθήκη υλικό και να μας πείσει...

Σήμερα είναι πολύ εύκολο...

Εγώ με τέτοιας ποιότητας "αποδείξεις", από τους εξερευνητές του γλυκού νερού, δεν πείθομαι...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: ΠΥΛΕΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΗ ΓΗ ΣΤΗΝ ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ;

6
Καταρχην αμνε,ο Λιακο δεν το ανέφερε πρώτος,ως συνηθως το αντεγραψε απο καποιον.

2ον τα παραπονά σου για τις φωτο στο google earth,εκτος και αν και αυτό είναι μες στο κόλπο να μας πείσει οτι υπάρχει κούφια γη.
3ον αμα θες να πειστείς ,κανεις ενα ταξιδακι και βλέπεις μόνος σου..πάντως παραδέξου οι φωτό είναι περίεργες.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΠΥΛΕΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΗ ΓΗ ΣΤΗΝ ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ;

7
dominique έγραψε:Καταρχην αμνε,ο Λιακο δεν το ανέφερε πρώτος,ως συνηθως το αντεγραψε απο καποιον.
Δεν ανέφερα εγώ το Λιακό...Κάποιος πιο πάνω το είπε...Κι εγώ συνέχισα...

Έτσι πάει...
2ον τα παραπονά σου για τις φωτο στο google earth,εκτος και αν και αυτό είναι μες στο κόλπο να μας πείσει οτι υπάρχει κούφια γη.
Κανένα παράπονο για την υπηρεσία αυτή αλλά για αυτούς που τη χρησιμοποιούν...
3ον αμα θες να πειστείς ,κανεις ενα ταξιδακι και βλέπεις μόνος σου..πάντως παραδέξου οι φωτό είναι περίεργες.
Δεν κατάλαβες ! :no

Εγώ είμαι αυτός που λέει ότι δεν υπάρχει τίποτα...Οπωσδήποτε δε το κουνάω ρούπι για το τίποτα...

Αυτοί που λένε ότι υπάρχει κάτι ή το βρίσκουν ενδιαφέρον, όπως εσύ, ας πάνε ! :wave
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: ΠΥΛΕΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΗ ΓΗ ΣΤΗΝ ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ;

8
Ολο και κατι ,υπαρχει ,συμφωνω με τη ντομινικ ότι ο λιακο αντιγραφει σωρηδον στοιχεια απο αλλες πηγες.Πυραμιδα στην τακλα μακαν δεν ειδα αλλα στην επαρχια της κινας ξι-ζιανγκ βρηκα πολλες -όπως ειχε πει- και φαινονταν πεντακαθαρα με το γκουγκλ ερθ.

Re: ΠΥΛΕΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΗ ΓΗ ΣΤΗΝ ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ;

9
Και οι φωτο αμνέ?
Λαθος το google earth ή λες οτι τις κατασκέυασε κάποιος?

Τις πυραμίδες Διογένη τις είχα βρει και εγω παλιότερα!

Και να πάω δεν πρόκειται να με αφησουν να πλησιάσω,σε περίπτωση που υπάρχει κατι.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανεξήγητα,μυστήρια και παράξενα φαινόμενα.”