Re: Aντίο πύλες

10
Και η δική μου η άποψη είναι κάπου στη μέση,όπως και παραπάνω των φίλων.
Αν και αφορά την άλλη του εκπομπή,να θυμίσω ότι έτσι το μεγάλο σύνολο πληροφορήθηκε την ύπαρξη υδρογονανθράκων στην γειτονιά του,
ή την εκπομπή για τη Θράκη και τις μεθοδεύσεις των σκυλότουρκων.Για μένα υπήρξαν εκπομπές που απόλαυσα,αλλά και άλλες που πρόσβαλαν βάναυσα την αισθητική και την νοημοσύνη μου.
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…

Re: Aντίο πύλες

11
ΤΗΛΕ-ΜΑΧΟΣ έγραψε:Και η δική μου η άποψη είναι κάπου στη μέση,όπως και παραπάνω των φίλων.
Αν και αφορά την άλλη του εκπομπή,να θυμίσω ότι έτσι το μεγάλο σύνολο πληροφορήθηκε την ύπαρξη υδρογονανθράκων στην γειτονιά του,
ή την εκπομπή για τη Θράκη και τις μεθοδεύσεις των σκυλότουρκων.Για μένα υπήρξαν εκπομπές που απόλαυσα,αλλά και άλλες που πρόσβαλαν βάναυσα την αισθητική και την νοημοσύνη μου.
Σωστά τα λές Τηλέμαχε!Τουλάχιστον αυτός έθιξε αρκετά σημαντικά Εθνικά ζητήματα!Και αρκετός κόσμος τον έβλεπε!
Και τουλάχιστον μπορεί να υποψίασε αρκετούς Έλληνες!!
Πιστεύω ότι δεν τον αφήσανε να συνεχίσει την Εκπομπή του!
Έλληνες Αμύνεσθαι Περί Πάτρης,Ελευθερία ή Θάνατος!Μετά από μια εθνοεπανάσταση χρειάζεται και μια εθνοκάθαρση...

Re: Aντίο πύλες

12
Ο Χαρδαβελλας ειναι απο τους ελαχιστους εναπομειναντες που προαγουν την τηλεοπτικη δημοσιογραφια. Εχει δωσει τις μαχες του με τα καλα του και τις εμμονες του ή αν θελετε με τις παραξενιες του, αλλα τολμα! Και βεβαιως δεν ειναι και τοσο ευκολο να ονοματισεις πραγματα και καταστασεις ακομη ουτε και μεσα απο το διαδικτυο.
Οι πρωτοι που θα τσιπαριστουν θα ειναι οι παππαδες!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανεξήγητα,μυστήρια και παράξενα φαινόμενα.”