Για να διαβάσετε τις συζητήσεις πρέπει να είστε εγγεγραμένο μέλος.

Re: Τα πρωτόκολλα της Νέας Τάξης Πραγμάτων. Δείτε ένα φοβερό άρθρο!

19
emman έγραψε:Ενας αστέρας(μετεωριτης) θα πέσει στην γη και θα καταστραφεί ένα μεγάλο μέρος της γης.
Εμένα το αγαπημένο μου σενάριο είναι η επανάσταση των μηχανών-ρομπότ εναντίον των ανθρώπων... :541
Αυτό το ξέρουμε απο πολλές πηγές,όμως δεν νομίζω να γίνει τωρα στα κοντα...
Τσκ, τσκ...Προβλέψεις εκ του ασφαλούς ! Με σύμμαχο τη στατιστική...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Τα πρωτόκολλα της Νέας Τάξης Πραγμάτων. Δείτε ένα φοβερό άρθρο!

20
KostasL έγραψε:
emman έγραψε:Ενας αστέρας(μετεωριτης) θα πέσει στην γη και θα καταστραφεί ένα μεγάλο μέρος της γης.
Εμένα το αγαπημένο μου σενάριο είναι η επανάσταση των μηχανών-ρομπότ εναντίον των ανθρώπων... :541
Αυτό το ξέρουμε απο πολλές πηγές,όμως δεν νομίζω να γίνει τωρα στα κοντα...
Τσκ, τσκ...Προβλέψεις εκ του ασφαλούς ! Με σύμμαχο τη στατιστική...


Δεν είναι δικά μου σενάρια Κώστα...

Είναι του Ιωαννη που το έχει γράψει ξεκαθαρα στην Αποκαλυψη και βέβαια το ξέρουν και οι illuminati.

Δεν υπάρχει στατιστική εκ του ασφαλούς σε αστεροειδής που πέφτουν κάθε κάτι εκατομμυρια χρόνια.

Εδω μιλάμε σε λίγα χρονια....
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: Τα πρωτόκολλα της Νέας Τάξης Πραγμάτων. Δείτε ένα φοβερό άρθρο!

21
emman έγραψε: Δεν είναι δικά μου σενάρια Κώστα...
Δεν είπα ότι είναι δικά σου...
Είναι του Ιωαννη που το έχει γράψει ξεκαθαρα στην Αποκαλυψη και βέβαια το ξέρουν και οι illuminati.
Αφού το λες...
Δεν υπάρχει στατιστική εκ του ασφαλούς σε αστεροειδής που πέφτουν κάθε κάτι εκατομμυρια χρόνια.

Εδω μιλάμε σε λίγα χρονια....
Μετά το χάραγμα, υποθέτω, έ ?
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Τα πρωτόκολλα της Νέας Τάξης Πραγμάτων. Δείτε ένα φοβερό άρθρο!

22
Reptilian Pyramid έγραψε:Τότε ποιός είναι τελικά αυτός που θέλει τη συντέλεια του κόσμου και μας έχει βάλει πρώτους στο στόχαστρο των ανθρωπόμορφων ερπετοειδών;

Σε τι διάολο αποσκοπούν οι φραστικές απειλές των εκπροσώπων της τρόϊκα για χρήση του HAARP εναντίον της Ελλάδας σε περίπτωση μη συμμόρφωσης; Μήπως σκοπεύουν να στείλουν ξεκάθαρο μύνημα και σε άλλες χώρες ότι "εαν δεν εφαρμόσετε πολιτικές σκληρής λιτότητας θα σας σβήσουμε από το χάρτη";
Yπάρχουν και άλλες οργανώσεις πίσω απο τους ιλλουμινάτι ,που είναι άγνωστες στους περισσότερους....βεβαια όλο αυτό έρχεται σε αντίθεση με την καταστροφη του πλανήτη απο τα ερπετά....αμα είχαν τόση δύναμη..γιατι χρειάζονται ανθρώπους να επιβάλουν παγκόσμιες διακυβερνήσεις και οικονομική λιτότητα..με σκοπό τον έλεγχο.....?Αρα τους ανθρώπους χρειάζονται να τους ελέγχουν για να πετύχουν κατι...οτι ειδους και να κρύβεται απο πίσω
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Τα πρωτόκολλα της Νέας Τάξης Πραγμάτων. Δείτε ένα φοβερό άρθρο!

23
dominique έγραψε: Yπάρχουν και άλλες οργανώσεις πίσω απο τους ιλλουμινάτι ,που είναι άγνωστες στους περισσότερους....βεβαια όλο αυτό έρχεται σε αντίθεση με την καταστροφη του πλανήτη απο τα ερπετά....αμα είχαν τόση δύναμη..γιατι χρειάζονται ανθρώπους να επιβάλουν παγκόσμιες διακυβερνήσεις και οικονομική λιτότητα..με σκοπό τον έλεγχο.....?Αρα τους ανθρώπους χρειάζονται να τους ελέγχουν για να πετύχουν κατι...οτι ειδους και να κρύβεται απο πίσω
Σκέψου και το άλλο...

Μήπως οι θεωρίες ότι κάποιοι άλλοι κρύβονται πίσω από τους Ρότσιλντ και Ροκφέλερ και Σία, τους βολεύει αφάνταστα ? :cooll

Είναι σίγουρο ότι οι Ομπάμα, οι Μέρκελ, οι Τρισέ και οι Στρος-Καν είναι αχυράνθρωποι...Υπάρχει μια σκιώδης υπερκυβέρνηση που ξεπερνά τα εθνικά σύνορα...

Εγώ τους ονομάζω "Ρότσιλντ-Ροκφέλερ και Σία"...και σταματώ εκεί...δεν έχω κανένα λόγο να πιστεύω ότι πίσω από την κουρτίνα υπάρχει κι άλλη κουρτίνα...κάτι σαν μπαμπούσκα της Νέας Τάξης !
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Τα πρωτόκολλα της Νέας Τάξης Πραγμάτων. Δείτε ένα φοβερό άρθρο!

24
emman έγραψε:Ενας αστέρας(μετεωριτης) θα πέσει στην γη και θα καταστραφεί ένα μεγάλο μέρος της γης.


Αυτό το ξέρουμε απο πολλές πηγές,όμως δεν νομίζω να γίνει τωρα στα κοντα...
Όλα αυτά που λες είναι σωστά.

Προφητικό είναι εξάλλου το εξώφυλλο του Oxygène του Γάλλου μάγου της ηλεκτρονικής μουσικής Jean-Michel Jarre στο οποίο εμφανίζεται το κουφάρι της Γης με την νεκροκεφαλή μέσα της, όπως προφητικό είναι επίσης το δεύτερο κομμάτι του album που περιλαμβάνει τα ηχητικά εφφέ της πτώσης του μετεωρίτη πάνω στην υφήλιο και τους αλλόκοτους πυροβολισμούς απο τα laser guns των εξωγήινων ερπετών.

Re: Τα πρωτόκολλα της Νέας Τάξης Πραγμάτων. Δείτε ένα φοβερό άρθρο!

25
Αφού επιτευχθούν οι παραπάνω στόχοι, τα εξωγήινα ερπετά θα δώσουν τη χαριστική βολή στον πλανήτη τινάζοντάς τον στον αέρα εξ αποστάσεως:
Εάν ήταν αυτός ο σκοπός τους θα το είχαν κάνει προ πολλού …εάν καταλάβουμε ότι όλα γίνονται για να μας κερδίσει κάπου αλλού και όχι μόνο για να μας καταστρέψει υλικά τότε θα μπορούσαμε να είχαμε και ένα πιο εύκολο πέρασμα προς το τέλος αυτής της υλικής υπόστασης αλλά δυστυχώς θα περάσουμε πολλά ακόμα… αυτό που θέλει να κερδίσει είναι η πλήρης αποστασία και τα καταφέρνει μια χαρά μέχρι τώρα… λίγοι θα μείνουν πολύ λίγοι …….και το παράδοξο και παράλογο είναι ότι γνωρίζουν πολλοί πάρα πολλοί… ίσως περισσότεροι από ποτέ.Ας είμαστε εμείς έτοιμοι εσωτερικά και αν είναι να καταστραφεί ο πλανήτης ε κάτι άλλο θα υπάρξει μετά να είστε σίγουροι για αυτό…
<<ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΟΤΟΣ ΔΕΝ ΣΚΕΠΑΖΕΙ ΟΥΔΕΝ ΑΠΟ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΝΥΞ ΛΑΜΠΕΙ ΩΣ Η ΗΜΕΡΑ ΕΙΣ ΣΕ ΤΟ ΣΚΟΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΩΣ ΤΟ ΦΩΣ>>

Re: Τα πρωτόκολλα της Νέας Τάξης Πραγμάτων. Δείτε ένα φοβερό άρθρο!

27
KostasL έγραψε:
dominique έγραψε: Yπάρχουν και άλλες οργανώσεις πίσω απο τους ιλλουμινάτι ,που είναι άγνωστες στους περισσότερους....βεβαια όλο αυτό έρχεται σε αντίθεση με την καταστροφη του πλανήτη απο τα ερπετά....αμα είχαν τόση δύναμη..γιατι χρειάζονται ανθρώπους να επιβάλουν παγκόσμιες διακυβερνήσεις και οικονομική λιτότητα..με σκοπό τον έλεγχο.....?Αρα τους ανθρώπους χρειάζονται να τους ελέγχουν για να πετύχουν κατι...οτι ειδους και να κρύβεται απο πίσω
Σκέψου και το άλλο...

Μήπως οι θεωρίες ότι κάποιοι άλλοι κρύβονται πίσω από τους Ρότσιλντ και Ροκφέλερ και Σία, τους βολεύει αφάνταστα ? :cooll

Είναι σίγουρο ότι οι Ομπάμα, οι Μέρκελ, οι Τρισέ και οι Στρος-Καν είναι αχυράνθρωποι...Υπάρχει μια σκιώδης υπερκυβέρνηση που ξεπερνά τα εθνικά σύνορα...

Εγώ τους ονομάζω "Ρότσιλντ-Ροκφέλερ και Σία"...και σταματώ εκεί...δεν έχω κανένα λόγο να πιστεύω ότι πίσω από την κουρτίνα υπάρχει κι άλλη κουρτίνα...κάτι σαν μπαμπούσκα της Νέας Τάξης !

Οταν βλέπεις μια ταινία Κώστα,τι βλέπεις?

Μονο τους ηθοποιούς και περισσσότερο τους πρωταγωνιστές,ενω τους σεναριογράφους,τους ηχολήπτες,τους σκηνογράφους ή τον σκηνοθέτη,τους βλέπεις?
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !
Απάντηση

Επιστροφή στο “Νέα τάξη Πραγμάτων”