Για να διαβάσετε τις συζητήσεις πρέπει να είστε εγγεγραμένο μέλος.

"Η GOLDMAN SACHS ΚΥΒΕΡΝΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΙΣ": ΟΜΟΛΟΓΙΑ-ΒΟΜΒΑ ΑΠΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗ ΣΤΟ BBC!

1
"Η GOLDMAN SACHS ΚΥΒΕΡΝΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΙΣ": ΟΜΟΛΟΓΙΑ-ΒΟΜΒΑ ΑΠΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗ ΣΤΟ BBC!




Εκπληκτική δήλωση του χρηματιστή Αλέσιο Ραστάνι, ο οποίος σε ζωντανή σύνδεση με το κανάλι του κατεστημένου της Αγγλίας, το BBC, είπε αυτά που φωνάζουμε εδώ και χρόνια όλοι μας, αλλά χαρακτηριζόμαστε "συνωμοσιολόγοι":



phpBB [video]



Πως δηλαδή, τον πλανήτη δεν τον κυβερνάνε οι εθνικές κυβερνήσεις των χωρών, αλλά οι παγκόσμιοι τοκογλύφοι τύπου Godlman Sachs!

Βέβαια, εκτός την συγκεκριμένη-εβραικών συμφερόντων-"εταιρεία", υπάρχουν κι άλλες αντίστοιχες κερδοσκοπικές με παρόμοιους σκοπούς και...συγγενείς ιδιοκτήτες!

Για πρώτη φορά ακούστηκαν αυτές οι αλήθειες σε "πολιτικώς ορθό" Μμε και λόγω της ζωντανής σύνδεσης, δεν πρόλαβαν να το "κόψουν"!


Διαβάστε εδώ ποιος ήταν ο Γερμανοεβραίος Μάρκους Γκόλντμαν, ιδρυτής της συγκεκριμένης "εταιρείας".
http://en.wikipedia.org/wiki/Marcus_Goldman


απο hellas-orthodoxy.blogspot.com
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: "Η GOLDMAN SACHS ΚΥΒΕΡΝΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΙΣ": ΟΜΟΛΟΓΙΑ-ΒΟΜΒΑ ΑΠΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗ ΣΤΟ BBC!

2
H Goldman Sachs είναι μια από τις τράπεζες τους...

Άλλη μια μεγαλοεταιρία τους...

Ενα ακόμη μακρύ χέρι της παγκόσμιας ελίτ...

Αν σε κυνηγάει ένας μανιακός με ένα μαχαίρι στο χέρι του, δε μπορεί να φωνάζεις "Βοήθεια! ένα χέρι με κυνηγάει να με σφάξει!"

Μου φαίνεται αστείο...αλλά από την άλλη τι ξέρω εγώ ? :dirol:
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: "Η GOLDMAN SACHS ΚΥΒΕΡΝΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΙΣ": ΟΜΟΛΟΓΙΑ-ΒΟΜΒΑ ΑΠΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗ ΣΤΟ BBC!

3
Ουσιαστικά τον κόσμο τον κυβερνάει ο διαβόητος αρχηγός της Νέας Τάξης David Rockefeller ο οποίος αν μη τι άλλο είναι ένα πολύ επικίνδυνο και άδιστακτο εξωγήινο ερπετό!
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Νέα τάξη Πραγμάτων”