Για να διαβάσετε τις συζητήσεις πρέπει να είστε εγγεγραμένο μέλος.

ΜΗΠΩΣ Ο PAUL WALKER ΔΟΛΟΦΟΝΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ILLUMINATI ΕΠΕΙΔΗ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙ; {ΒΙΝΤΕΟ}

1
Τα φόρουμ συνωμοσίας έχουν θέσει μια ενδιαφέρουσα θεωρία για τον πρόωρο θάνατο του Paul Walker από αυτοκινητιστικό δυστύχημα το Σάββατο, όπου συνδέουν το περιστατικό, και το αποκαλούν δολοφονία για να αποτρέψουν τον Walker, ο οποίος ήταν μέρος της προσπάθειας για την ανακούφιση των Φιλιππινέζων, εκθέτοντας "μια συνωμοσία για την παροχή στα θύματα του Τυφώνα Haiyan ένα φάρμακο για πρωτότυπο μόνιμο έλεγχο των γεννήσεων κρυμμένο σε προμήθειες φαρμάκων και την επισιτιστική βοήθεια.
Εικόνα
Επιμέλεια άρθρου: Vagedim
Πηγή: Αθέατη γνώση
2 Δεκεμβρίου 2013

"Μια άλλη θεωρία είναι ότι ο Walker
ανακάλυψε το βρώμικο χρήμα που κρύβεται για την ανακούφιση από την καταστροφή στις Φιλιππίνες και ότι« θα είχε νόημα, επειδή είχε στην κατοχή του μια εταιρεία που ειδικεύεται στην ταχεία ανακούφιση από καταστροφές . "

Μήπως ο Walker ήταν χωμένος βαθιά μέσα στην διαφθορά, ή ήταν μια δολοφονία τωνIlluminati;


Στη συνέχεια έχουμε την τεράστια ζημιά στο αυτοκίνητο, τα δύο παρακάτω βίντεο δείχνουν το ίδιο αυτοκίνητο με του Paul Walker που σκοτώθηκε όταν αυτός είχε εμπλακεί σε μια συντριβή εξαιρετικά υψηλής ταχύτητας με μοιραία περιστατικά, και στη συνέχεια, το βίντεο απο μια πανοραμική θέα του αυτοκινήτου του Walker μετά την μοιραία συντριβή.
Εικόνα
Δείτε το πρώτο βίντεο απο τρακάρισμα μιάς Porsche Carrera

phpBB [video]


Εδώ δείτε τα συντρίμια του αυτοκινήτου του Paul Walker

phpBB [video]


Εάν οποιαδήποτε από τις παραπάνω θεωρίες είναι σωστή, τότε τα λόγια του Walker στην ταινία "Τα κρανία" The Skulls το 2000 όταν είπε «Αν συνεχίσεις να ψάχνεις θα σκάψεις τον τάφο σου," ήταν ιδιαίτερα προφητικά.

Δείτε το βίντεο

phpBB [video]


http://atheatignosi.blogspot.gr/2013/12 ... inati.html

Re: ΜΗΠΩΣ Ο PAUL WALKER ΔΟΛΟΦΟΝΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ILLUMINATI ΕΠΕΙΔΗ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙ; {ΒΙΝΤΕΟ}

2
O Θεός να αναπαύει την ψυχή του γιατί πέθανε άδικα!

Ο χθεσινός αδόκητος χαμός του Πολ Γουόκερ βύθισε στο πένθος το Χόλιγουντ και όχι μόνο, αφού επρόκειτο για έναν άνθρωπο που προσπαθούσε να βοηθάει τους άλλους είτε ατομικά είτε μέσα από το φιλανθρωπικό ίδρυμα που είχε ιδρύσει.
Εικόνα
«Αν ποτέ η ταχύτητα μου πάρει την ψυχή μην κλάψετε...θα έχω φύγει με χαμόγελο»

Πολ Γουόκερ (1973-2013)

Re: ΜΗΠΩΣ Ο PAUL WALKER ΔΟΛΟΦΟΝΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ILLUMINATI ΕΠΕΙΔΗ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙ; {ΒΙΝΤΕΟ}

3
Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΑΙΜΑ
Paul Walker: "Η Ελλάδα είναι το μέρος μου" (vid)
Εικόνα
O διάσημος ηθοποιός Paul Walker, ο θάνατος του οποίου βύθισε στο πένθος το Χόλιγουντ αλλά και χιλιάδες θαυμαστές του σε ολόκληρο τον κόσμο είχε την Ελλάδα στην καρδιά του, λόγω του ότι ελληνικό αίμα έρρεε στο σώμα της 16χρονης κορούλα του.

Ο αδικοχαμένος ηθοποιός είχε μία κόρη, ηλικίας 16 ετών, την Meadow Rain Walker, η οποία κατά έχει ελληνική καταγωγή, όπως είχε αποκαλύψει ο Walker σε συνέντευξη του.

Ο ηθοποιός είχε αποκτήσει την κόρη του, όταν ήταν 25 ετών, με την τότε σύντροφό του Rebecca McBrain (την οποία ποτέ δεν παντρεύτηκε), η οποία είναι κατά το ήμισυ Ελληνίδα και κατά το ήμισυ Σουηδέζα. Ο πατέρας της δηλαδή ήταν Ελληνας και ονομαζόταν Σωτηρόπουλος.

Οι δυο τους χώρισαν σχεδόν αμέσως μετά τη γέννηση της κόρης τους και η McBrain έμεινε με το παιδί στη Χαβάη. Πρόσφατα ωστόσο μετακόμισαν στην Καλιφόρνια, γιατί το κορίτσι ήθελε να βρίσκεται κοντά στον πατέρα του, στον οποίο είχε πολύ μεγάλη αδυναμία.

Ο Walker στη συνέντευξη που είχε δώσει στην εκπομπή «Movies & Stars» του MTV Greece είχε πει μεταξύ άλλων:

«Η Ελλάδα είναι το μέρος μου. Η κόρη μου είναι κατά ένα τέταρτο Ελληνίδα, από την πλευρά της μητέρας της. Έχει ελληνικές και σουηδικές ρίζες. Το πατρικό όνομα είναι Σωτηρόπουλος. Έχω έρθει στην Αθήνα στην περίοδο των Ολυμπιακών Αγώνων».

Ο Θεός να αναπάυσει την ψυχή σου Paul, θα μας λείψεις.

phpBB [video]


Tμήμα ειδήσεων defencenet.gr
Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείνΠλάτων

Re: ΜΗΠΩΣ Ο PAUL WALKER ΔΟΛΟΦΟΝΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ILLUMINATI ΕΠΕΙΔΗ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙ; {ΒΙΝΤΕΟ}

4
Σύμφωνα με μαρτυρίες ο Walker σκοτώθηκε από το βλήμα ενός μη επανδρωμένου αεροσκάφους τύπου Predator.

phpBB [video]


Η αμερικανική κυβέρνηση σκόπευε να δολοφονήσει τον Edward Snowden με τον ίδιο τρόπο.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Νέα τάξη Πραγμάτων”

cron