Re: Aπορίες και προβλήματα

37
Χθες το βραδυ μου ηρθε ενα πμ, παρα το γεγονος οτι δεν ημουν αποστολεας η αποδεκτης. Καλο ειναι να το κοιταξουν το θεμα οι υπευθυνοι ( μαλλον στο λογισμικο του φορουμ ) προς αποφυγη μελλοντικων προβληματων.
καί συγκόψουσι τάς μαχαίρας αυτών είς άροτρα καί τάς ζιβύνας αυτών είς δρέπανα, καί ού λείψετε έθνος επ έθνος μάχαιραν, καί ού μή μάθωσιν έτι πολεμείν (Προφητης Ησαιας β 4 )

Re: Aπορίες και προβλήματα

38
george1 έγραψε:Χθες το βραδυ μου ηρθε ενα πμ, παρα το γεγονος οτι δεν ημουν αποστολεας η αποδεκτης. Καλο ειναι να το κοιταξουν το θεμα οι υπευθυνοι ( μαλλον στο λογισμικο του φορουμ ) προς αποφυγη μελλοντικων προβληματων.
Τί σύμπτωση και σε εμένα το ίδιο συνέβη..
Λές,
το ίδιο μήνυμα που εστάλει σε εμένα να εστάλει και σε εσένα;
Εικόνα

Re: Aπορίες και προβλήματα

39
Σε όλους εστάλη,επειδή κάποιο μέλος μπερδεύτηκε.

Και για να μην ξαναμπερδευτείτε,κλειδώθηκε αυτή η δυνατότητα αποστολής ομαδικών πμ,μονο προσωπικών πμ είναι εφικτή.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Aπορίες και προβλήματα

40
Τωρα καταλαβα γιατι γεμισε η λιστα με τα μελη που ηταν συνδεδεμενα το τελευταιο εικοσιτετραωρο. Μπορει να βγει και σε καλο.
καί συγκόψουσι τάς μαχαίρας αυτών είς άροτρα καί τάς ζιβύνας αυτών είς δρέπανα, καί ού λείψετε έθνος επ έθνος μάχαιραν, καί ού μή μάθωσιν έτι πολεμείν (Προφητης Ησαιας β 4 )

Re: Aπορίες και προβλήματα

42
Για να είναι όλα μαζί τα σχετικά θέματα και οχι και σε 2-3 διαφορετικές ενότητες.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πίνακας ανακοινώσεων”

cron