Re: Aπορίες και προβλήματα

28
Aν το ναι πήγαινε στο οτι κάνεις εκκαθάριση όλων των Cookies με το κλείσιμο,από όσο ξέρω ,αν δεν κάνω λάθος,κανονικά δεν πρέπει να σου κρατάει τίποτα ,ούτε ιστορικό,ούτε αναζητήσεις,ούτε αυτόματες συνδέσεις και σωστά δεν κρατάει κάτι εδω στον Φιλούμενο,το πως κρατάει στα άλλα σαιτ,ενω κάνεις εκκαθάριση όλων ,πραγματικά δεν το ξέρω.

Πήγαινε στις επιλογές του Browser και ξετίκαρε τα cookies και αποθηκευμένους κωδικούς απο την εκκαθάριση και θα παραμένεις συνδεδεμένος,εγω που το δοκίμασα λειτουργεί.

Και πες μου ξανά.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Aπορίες και προβλήματα

29
Μια ερωτηση. Παλιοτερα μετα απο δημοσιευση μπορουσα να κανω edit τα πρωτα λεπτα. Τωρα βλεπω οτι δεν γινεται καθολου. Εχω κανει κατι λαθος, η αλλαξε κατι στο λογισμικο του φορουμ ;
καί συγκόψουσι τάς μαχαίρας αυτών είς άροτρα καί τάς ζιβύνας αυτών είς δρέπανα, καί ού λείψετε έθνος επ έθνος μάχαιραν, καί ού μή μάθωσιν έτι πολεμείν (Προφητης Ησαιας β 4 )

Re: Aπορίες και προβλήματα

30
Σημερα διαπιστωσα οτι το προβλημα αυτο δεν υπαρχει στο παρον τοπικ και στην ενοτητα της παγκοσμιοποιησης αλλα μονο στα τοπικ της θρησκευτικης αναζητησης. Γιατι συμβαινει αυτο ;
καί συγκόψουσι τάς μαχαίρας αυτών είς άροτρα καί τάς ζιβύνας αυτών είς δρέπανα, καί ού λείψετε έθνος επ έθνος μάχαιραν, καί ού μή μάθωσιν έτι πολεμείν (Προφητης Ησαιας β 4 )

Re: Aπορίες και προβλήματα

33
To κοίταξα όταν το είπε ο George,αλλά δεν είδα να έχει γίνει κάποια αλλαγή.

Αυτό συμβαίνει μόνο στην ενότητα εκείνη ή σε ολο το φορουμ;
Πριν υπήρχε edit και τώρα δεν υπάρχει;


Για να ξέρετε,το edit είναι ανοιχτο για μιση ώρα.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Aπορίες και προβλήματα

34
Σε εμενα το προβλημα λυθηκε πληρως. Το προβλημα υπηρχε μονο στη συγκεκριμενη ενοτητα.
καί συγκόψουσι τάς μαχαίρας αυτών είς άροτρα καί τάς ζιβύνας αυτών είς δρέπανα, καί ού λείψετε έθνος επ έθνος μάχαιραν, καί ού μή μάθωσιν έτι πολεμείν (Προφητης Ησαιας β 4 )

Re: Aπορίες και προβλήματα

36
Τώρα νομίζω είναι καλά.
Κανείς άλλος;
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πίνακας ανακοινώσεων”