Re: Δημιουργία ομάδων για έρευνα

22
E,λοιπόν,αφου δεν απαντάτε,θα σας πω εγώ πότε θα έρθουν τα πραγματικά δύσκολα χρόνια:

Απο τις 29 Ιουλίου του 2014 εώς τις 25 Μαρτίου του 2018:Η πρώτη ημερομηνία είναι η ημέρα ενθρόνισης του Αντιχρίστου και η δεύτερη,η ημερομηνία της Δευτέρας Παρουσίας!Μας λέει ο Χριστός για το συγκεκριμένο διάστημα:
''έσται γαρ τότε θλίψις μεγάλη,οία ού γέγονεν απ'αρχής κόσμου εώς του νύν ουδ' ού μη γένηται''(Ματθ.κεφ.κδ',στιχ 21)

Σήμερα έχουμε 8 Μαίου του 2013.Μέχρι τις 29/7/14,είναι 14 μήνες και κάτι μέρες.Τόσο είναι το διάστημα των ''εύκολων χρόνων''!Τόσο μας απομένει ακόμα,1 χρόνος και 2 μήνες.Θα μου πεις,σήμερα η Ελλάδα περνάει εύκολα;Ε,μπροστα σε αυτά που έρχονται τότε,ναι,περνάμε εύκολα......

Re: Δημιουργία ομάδων για έρευνα

26
Έχω κολλήσει και πολύ γερά μάλιστα.Το θέλω όσο τίποτα άλλο στην ζωή μου ολά αυτά να είναι αλήθεια,που χάνω την αντικειμενικότητα μου.Παραβλέπω πεισματικά τις φωνες που μιλάνε για αναλαμπή,ή για Αντίχριστο σε πολλά χρόνια απο σήμερα,και βλέπω μόνο τις ενδείξεις για το τώρα:Τον Μπλαίρ,τον Αχμαντινετζαντ,τον γνωστό μου.....Βλέπω παντού Αντίχριστο τώρα.....Ούτε πόλεμο βλέπω,μόνο Αντίχριστο.Αντίχριστο το 2013.Έχω κολλήσει.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πίνακας ανακοινώσεων”