ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ: ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ!

1
Τρομακτική δήλωση του Πρωθυπουργού στην Αθήνα, ενώπιον του Προέδρου της Ευρωπαϊκής Ένωσης Χέρμαν βαν Ρομπάι:

"τα σύνορα της Ελλάδας, δεν είναι σύνορα της Ελλάδας. Εϊναι τελικά σύνορα της Ευρώπης"!
Για πρώτη φορά Έλληνας Πρωθυπουργός αρνείται τα σύνορα της πατρίδας ότι αποτελούν εθνικά σύνορα κυρίαρχης χώρας και τα εκχωρεί σε υπερεθνικό κέντρο όπως η Ε.Ε.! Και αυτή η δήλωση γίνεται στον ανώτερο αξιωματούχο της Ε.Ε., στον ίδιο τον Πρόεδρό της!!!
Και ενώ έχει υπογράψει το Μνημόνιο, εκχωρώντας την Εθνική Ασυλία!
Αθήνα, 12/4/2011


phpBB [video]
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ: ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ!

6
Καλύτερα να μην το σχολιάσω!Σαν αχρηστος,φιλοτομαριστής,ελεεινός ρουσφετολήπτης,εβραιοθρησκος νεοελληνας που ειμαι!
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ: ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ!

7
dominique έγραψε: Καλύτερα να μην το σχολιάσω!Σαν αχρηστος,φιλοτομαριστής,ελεεινός ρουσφετολήπτης,εβραιοθρησκος νεοελληνας που ειμαι!
Μη μου πεις ότι το παίρνεις προσωπικά !
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 
Απάντηση

Επιστροφή στο “Βιντεάκια διάφορα”