Re: Πούτιν σε Γάλλο δημοσιγράφο: "θα σου...τα κόψουμε!!" ΒΙΝΤΕΟ

10
Spartan έγραψε:Εγώ είμαι σίγουρος πως θα είχε σχηματιστεί ήδη παγκόσμια κυβέρνηση και θα είχε τσιπαριστεί ήδη ο περισσότερος πληθυσμός.
Για την ώρα είναι ακόμα νωρίς να μιλάμε για παγκόσμια κυβέρνηση αφού ο σκοπός τους δεν έχει ακόμα επιτευχθεί πλήρως.

Μη νομίζεις πως γίνονται όλα σε μια μέρα.

Ένα τέτοιο εγχείρημα περνάει από πολύπλοκες διαδικασίες οι οποίες είναι ιδιαίτερα χρονοβόρες.

Re: Πούτιν σε Γάλλο δημοσιγράφο: "θα σου...τα κόψουμε!!" ΒΙΝΤΕΟ

11
Όσον αφορά στο δικό μου σχόλιο περί Πούτιν,δεν επιθυμώ παρά μόνο να στηλιτεύσω την υπερτίμηση που του έχει γίνει εντός Ελλάδος με αποτέλεσμα να περιμένουν κάποιοι εξ ημών να "σωθούν" πάλι από "ξένο" χέρι.....
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…

Re: Πούτιν σε Γάλλο δημοσιγράφο: "θα σου...τα κόψουμε!!" ΒΙΝΤΕΟ

12
ΤΗΛΕ-ΜΑΧΟΣ έγραψε:Όσον αφορά στο δικό μου σχόλιο περί Πούτιν,δεν επιθυμώ παρά μόνο να στηλιτεύσω την υπερτίμηση που του έχει γίνει εντός Ελλάδος με αποτέλεσμα να περιμένουν κάποιοι εξ ημών να "σωθούν" πάλι από "ξένο" χέρι.....


Ετσι ακριβώς! Τα έχω πεί επανειλημμενος....

Μας βοήθησε ποτέ κανείς?

Φαινομενικά ναί,αλλά πάντα λόγο συμφερόντων!

Γενικός όλοι μας βοήθησαν και όλοι μαζί μας έκαψαν!!!

Κέρδος κανένα!


Ακόμα και τώρα αν τυχόν μας βοηθήσουν έμεσα πάλι για τα συμφεροντας τους θα μας βοηθήσουν!

Τα δικό μας πετρελαιο,φυσικό αέριο και γενικός τον ορυκτό μας πλούτο θα πάρουν!


Εμείς μια ζωή είμαστε οι ΜΑΚΑΚΕΣ της υπόθεσης!

Γιατί?

Γιατί εκτός απο τους πολιτικούς μας,έχουμε και πολλους Έλληνες που επαναπαύονται στις βοήθειες των έξω,με αποτέλεσμα να καταντήσουμε όπως καταντήσαμε!

Που είναι το αρχαίο ελληνικό πνεύμα,η δυναμικότητα,η γενναιότητα,ο αποφασισμός και το αίσθημα της νίκης που διακατείχε στους αρχαίους ημών προγόνους μας :blue

Νεοελληνες το μεγαλείο μας!!!


Περιμένουμε το Πούτιν και τον κάθε Πούτιν,να μας σώσει...... που δεν θα μας σώσει,αλλά θα μας καταστρέψει σε συνεργασία και των υπολοίπων μεγαλοκαρχαριών που κινούν τα νήματα σε παγκόσμιο επίπεδο!

Ολα τα υπόλοιπα είναι για να εξαγοράζουν συνειδήσεις και να οδηγούν τον κόσμο εκεί που θέλουν,μέσα απο ένα καλοφτιαγμένο σχέδιο,μιας δικιά τους ταινίας που έχουν φτιάξει οι ίδιοι με τον καλό και τον κακό,και εμείς σαν θεατές τους έργου περιμενουμε να νικήσει ο καλός....... και ζήσαν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα!!!

Να ναι καλά και το hollywood που μας προσφέρει τέτοιες συγκινήσεις! :cooll


Για τον πούτιν που πήγε και φόρεσαι το σκουφάκι και πήγε στο τείχος των δακρύων και είπε και για τον τρίτο ναό του Σολομώντα......

Δηλαδή δεν πειράζει αν πάμε και φορέσουμε μπούργκα?
Δεν πειράζει αν πάμε για επίσκεψη στο Τέμενος του Ομάρ?
Δεν πειράζει αν πάμε και μια βόλτα στις μασονικές στοές?
Δεν πειράζει γενικός ότι και να κάνουμε...... εφόσον βέβαια δεν προσκυνήσουμε!

:hmmm
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: Πούτιν σε Γάλλο δημοσιγράφο: "θα σου...τα κόψουμε!!" ΒΙΝΤΕΟ

13
Δεν είπα ποτέ να περιμένουμε από τον Πούτιν να μας σώσει. :no
Στοιχεία παραθέτω, γιατί είναι ενδιαφέρον θέμα ο κοντός.
Διάβασε καλά τα ποστ μου και θα δεις τι εννοώ.
Απλά δε μου αρέσουν οι αυθαίρετες υποθέσεις και τα λάθος συμπεράσματα, καθώς και η αναδημοσίευση ψευδών ή επισφαλών ειδήσεων. :dirol:
Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείνΠλάτων

Re: Πούτιν σε Γάλλο δημοσιoγράφο: "θα σου...τα κόψουμε!!" ΒΙΝΤΕΟ

14
Δεν είπα ποτέ να περιμένουμε από τον Πούτιν να μας σώσει.
Γιατί εκτός απο τους πολιτικούς μας,έχουμε και πολλους Έλληνες που επαναπαύονται στις βοήθειες των έξω,με αποτέλεσμα να καταντήσουμε όπως καταντήσαμε!

Είδες κάπου να απευθύνομαι σε εσένα :D


Γενικός μιλάω......
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»
Απάντηση

Επιστροφή στο “Βιντεάκια διάφορα”

cron