To All Muslims.(King Minos)

1
phpBB [video]
''...δεν είναι η πάλη ημών εναντίον εις αίμα και σάρκα, αλλ' εναντίον εις τας αρχάς, εναντίον εις τας εξουσίας, εναντίον εις τους κοσμοκράτορας του σκότους του αιώνος τούτου, εναντίον εις τα πνεύματα της πονηρίας εν τοις επουρανίοις''\n[/align]

Re: To All Muslims.(King Minos)

2
Διαφωνώ με το βιντεάκι αυτό...

Απλά, δεν το βρίσκω σωστό...

Τι σκοπό εξυπηρετεί ?
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: To All Muslims.(King Minos)

3
Διαφωνείς ως προς τι?

Κοίτα έχει λιγο σκληρη γλώσσα ,αλλά λέει και αλήθειες...μην τους παρουσιάζουν την Ελλάδα ή την κάθε Ελλάδα ως γη της επαγγελίας.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: To All Muslims.(King Minos)

4
KostasL έγραψε:Διαφωνώ με το βιντεάκι αυτό...

Απλά, δεν το βρίσκω σωστό...

Τι σκοπό εξυπηρετεί ?
Δεν θα ελεγα σκοπο αλλα προσπαθεια για την μειωση της λαθρομεταναστευσης και ιδιως απο τις μουσουλμανικες χωρες.
Μπορει να ειναι και τελειως αστοχη ή σταγονα στον ωκεανο ομως μια προσπαθεια δεν βλαπτει εστω και με αυτα τα λογια ισως λεω ισως να αποτραπει καποια προσπαθεια.
Εστω και με την δημιουργια μισους ισως να καταλαβουν οτι πρεπει να μεινουν μακρια.
Αλλα θα ηθελα να μου πεις ενω διαφωνεις με το βιντεο γιατι εχεις προβλημα με τους ιδιους σε δικο σου ποστ;
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.

Re: To All Muslims.(King Minos)

5
King Minos έγραψε: Δεν θα ελεγα σκοπο αλλα προσπαθεια για την μειωση της λαθρομεταναστευσης και ιδιως απο τις μουσουλμανικες χωρες.
Μπορει να ειναι και τελειως αστοχη ή σταγονα στον ωκεανο ομως μια προσπαθεια δεν βλαπτει εστω και με αυτα τα λογια ισως λεω ισως να αποτραπει καποια προσπαθεια.
Όλες οι προσπάθειες καλές είναι και είσαι αξιέπαινος...για τις προσπάθειές σου...

Στο βιντεάκι αυτό κάτι πήγες να κάνεις και να πεις αλλά στο δεύτερο σκέλος του το χάλασες...
Εστω και με την δημιουργια μισους ισως να καταλαβουν οτι πρεπει να μεινουν μακρια.
Εδώ χύνεις την καρδάρα με το γάλα !

Και αν εξέφρασα τη διαφωνία μου είναι διότι δεν μου άρεσε το king minos να συνδέεται με μια τέτοια προσπάθεια. Ξανασκέψου το...
Αλλα θα ηθελα να μου πεις ενω διαφωνεις με το βιντεο γιατι εχεις προβλημα με τους ιδιους σε δικο σου ποστ;
Το πρόβλημα το έχω κυρίως με τους άχρηστους, διεφθαρμένους, προδότες "έλληνες"...

Και σου λέω ότι ποτέ δεν δημοσίευσα κάτι με σκοπό την πρόκληση μίσους, εναντίον των μεταναστών τουλάχιστον. Υπάρχει μια γραμμή που ποτέ δεν πέρασα ή τουλάχιστον δεν ήταν στις προθέσεις μου κάτι τέτοιο...



Μη με παρεξηγείς αλλά θεωρώ ότι το βιντεάκι δεν είναι αντάξιό σου...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: To All Muslims.(King Minos)

6
dominique έγραψε:Διαφωνείς ως προς τι?

Κοίτα έχει λιγο σκληρη γλώσσα ,αλλά λέει και αλήθειες...μην τους παρουσιάζουν την Ελλάδα ή την κάθε Ελλάδα ως γη της επαγγελίας.
Στο πρώτο σκέλος είδα ότι έχει δίκιο...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 
Απάντηση

Επιστροφή στο “Βιντεάκια διάφορα”