Ξεμπροστιασμα απο απλο πολιτη του DAVID LIONEL de ROTHSCHILD

1
ΕΝΑ ΑΠΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΩΝ ΡΟΤΣΙΛΝΤ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ
ΚΑΙ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ , ΤΟΝ ΛΑΙΟΝΕΛ ΝΤΕ ΡΟΤΣΙΛΝΤ ΝΑ ΠΕΡΙΠΕΙΕΤΑΙ ΤΟΝ ΚΗΠΟ ΤΟΥΣ.. (Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΒΕΛΥΝ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙ Ο ΛΑΙΟΝΕΛ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ!)
ΠΕΡΙΕΡΓΩΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΡΑΜΜΗ CHEMTRAIL!!!


ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΝΕ ΧΑΛΑΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΗΠΟ, ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΣΚΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΤΡΙΜΩΧΝΕΙ ΑΓΡΙΑ ΜΕ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΔΥΝΑΣΤΕΙΑ - ΚΑΡΤΕΛ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ ΣΤΗ ΔΥΣΗ ΚΑΙ ΤΗ ΝΕΑ ΤΑΞΗ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ..


Ο ΡΟΤΣΙΛΝΤ ΣΑΣΤΙΖΕΙ ΤΑ ΧΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΙΦΝΙΔΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΠΑΜΠΑΛΙΖΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ.
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΕΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΡΤΗΘΕΙ ΜΕΤΑΦΡΑΣΜΕΝΟ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΔΩΘΕΙ.ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΣ ΤΟ ΠΕΙ ΕΔΩ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕ.
phpBB [video]
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.

Re: Ξεμπροστιασμα απο απλο πολιτη του DAVID LIONEL de ROTHSCHILD

3
Για τον Lionel σιγουρα...οταν αρχίζει να του λέει για την παγκόσμια κυβέρνηση..δεν ακούγεται τι λεει ο Λιονελ καθαρά,απλα φαίνεται οτι τον επιασε εξ'απινης και αρχισε να μασαει τα λόγια του.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Ξεμπροστιασμα απο απλο πολιτη του DAVID LIONEL de ROTHSCHILD

5
King Minos έγραψε:Και η σιωπη αντιχησε στους τοιχους του φορουμ. :lazy:
Καταλαβα θα πληρωσω για την μεταφραση.
Βάλε μου 10 ευρώ στην εμπορική !

Μη βιάζεσαι, μέσα στο Σαββατοκύριακο θα στο έχω...

Βιαστικέ !
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Ξεμπροστιασμα απο απλο πολιτη του DAVID LIONEL de ROTHSCHILD

7
KostasL έγραψε:
King Minos έγραψε:Και η σιωπη αντιχησε στους τοιχους του φορουμ. :lazy:
Καταλαβα θα πληρωσω για την μεταφραση.
Βάλε μου 10 ευρώ στην εμπορική !
Φιλική τιμή,ε?

Αμα καταλάβεις και μεταφράσεις τι λεει ο Λαιονελ...γιατι δεν ακούγεται σχεδον καθολου...εγω θα σου βαλω ενα τονο χόρτα.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Ξεμπροστιασμα απο απλο πολιτη του DAVID LIONEL de ROTHSCHILD

8
dominique έγραψε: Αμα καταλάβεις και μεταφράσεις τι λεει ο Λαιονελ...γιατι δεν ακούγεται σχεδον καθολου...εγω θα σου βαλω ενα τονο χόρτα.
Εεεεεμ, εχμμμμ....υποτιθ...εεεε....γκρμμμφφφ, εννοώ ότι υπ...έεεεεεε....

phpBB [video]
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 
Απάντηση

Επιστροφή στο “Βιντεάκια για τη Νέα Τάξη”