Ο "αχυράνθρωπος" - η μεγαλύτερη απάτη όλων των εποχών...

1
phpBB [video]
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Ο "αχυράνθρωπος" - η μεγαλύτερη απάτη όλων των εποχών...

2
Εγώ πάντως όταν έρχεται χαρτί για χρέη από την εφορία, το δήμο ή το ΙΚΑ για τον αχυράνθρωπό μου (αχυραμνό για την ακρίβεια) λέω να πάει να γ......ηθεί, να το τακτοποιήσει ο ίδιος !!! :happy2

Κατάλαβα, τι κουμάσι είναι που με μπλέκει, όλη την ώρα, με τα "ευαγή" ιδρύματα του Τζέφρυ και της συμμορίας του ! :cooll
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Ο "αχυράνθρωπος" - η μεγαλύτερη απάτη όλων των εποχών...

3
Οχι,να απαντάς δεν τον ξέρω τον κύριο....

Πάντως ο αχυράνθρωπος έχει και άλλο κακό,αμα θέλουν τον εξαφανίζουν και εξαφανίζεσαι και εσυ μαζί του,ενω είσαι ζωντανός.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Ο "αχυράνθρωπος" - η μεγαλύτερη απάτη όλων των εποχών...

4
dominique έγραψε:Οχι,να απαντάς δεν τον ξέρω τον κύριο....

Πάντως ο αχυράνθρωπος έχει και άλλο κακό,αμα θέλουν τον εξαφανίζουν και εξαφανίζεσαι και εσυ μαζί του,ενω είσαι ζωντανός.
Με το τσιπάκι που θα μας φορέσουν θα πετύχουν την ταύτισή μας με τον αχυράνθρωπό μας !
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 
Απάντηση

Επιστροφή στο “Βιντεάκια για τη Νέα Τάξη”

cron