Re: MΠΟ'Ι'ΚΟΤΑΖ ΣΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΑΛΥΣΙΔΑ LIDL - ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

19
Παρακαλώ επιστροφή στο θέμα των LIDL και απάντηση στις φοβίες μου.......Ναι,ναι για τις ψυχούλες αυτές που εργάζονται εκεί....
Ευχαριστώ πολύ,αναμένω.
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…

Re: MΠΟ'Ι'ΚΟΤΑΖ ΣΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΑΛΥΣΙΔΑ LIDL - ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

20
ΤΗΛΕ-ΜΑΧΟΣ έγραψε:Φεύγοντας στο εξωτερικό η αφρόκρεμα,μην επιτρέποντας στην εδώ αφρόκρεμα να παράξει, και με κάποια αρκετά δις που χρωστάει το κράτος στους ιδιώτες (αλλά συγχρόνως απαιτεί από τους ίδιους να πληρώνουν κανονικά) πρέπει να νοιώθουμε νηφάλια ευτυχισμένοι:Κι αν μας "κεράσει" ο γείτονας μία κρίση, εμείς θα του πούμε ότι είμαστε πολύ ισχυροί λόγω τουρισμού,που θα εξαφανιστεί όμως άμεσα μαζί με τις επενδύσεις........
Νομίζω πως δεν πρέπει να τα βλέπουμε σκούρα, είναι μια παγκόσμια κρίση και όλες οι γείτονες χώρες βρίσκονται σε πολύ χειρότερη κατάσταση απο εμάς με πολιτικές αστάθειες που τις υπονομεύουν επιπλέον. Η Τουρκία είναι το καλύτερο παράδειγμα πόσο εύκολα έρχεται η κατάρευση, και μάλιστα χωρίς λόγο.

Re: MΠΟ'Ι'ΚΟΤΑΖ ΣΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΑΛΥΣΙΔΑ LIDL - ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

21
ΤΗΛΕ-ΜΑΧΟΣ έγραψε:Παρακαλώ επιστροφή στο θέμα των LIDL και απάντηση στις φοβίες μου.......Ναι,ναι για τις ψυχούλες αυτές που εργάζονται εκεί....
Ευχαριστώ πολύ,αναμένω.
Σου έδωσα ήδη την απάντηση, το LIDL κατάστρεψε ίσως άλλες ψυχές, του Carefour πχ. δεν είναι θέμα το LIDL, το θέμα είναι η ασέβεια στον πολιτισμό ο οποίος μάλιστα προσττεύεται απο το διεθνές δίκαιο!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Βιντεάκια για τη Νέα Τάξη”