Re: ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

19
Εικόνα
ποιος ξερει τον ΑΝΑΧΑΡΣΗ ? τι ειταν ? Απο που καταγοταν? Γιατι και ποιοι τον σκοτωσαν? για ποιον λογο? γιατι ο αλεξανδρος ο μεγασ σκοτωσε τον αδελφικο του φιλο που του ειχε σωσει πολακισ την ζωη του? γιατι αρχισε να κοβει αυτια και μυτεσ απο αιχμαλωτουσ σαν βαρβαροσ? γιατι ασπαστηκε περσικεσ βαβυλωνιακες θεοτητες? ποσσουσ σκλαβουσ πουλισε και ποσεσ πολεισ κσεθεμελιωσε? συν την Θηβα? που επρεπε να σταματισει ? αφου δεν υπειρχε ποια ο κινδηνοσ των Περσων ?? αρωστησε η τον δολοφονισαν οι συντροφοι του γιατι δεν αντεχοταν ποια η τυρανια του? τοσα στοιχεια σας δωσαμε για την μαγικο ψεφτοεθνικη Χ.Α . και δεν τα ψαχνετε ,,αλλα ο κωστας με ειρωνευεται αντι να επιχειριματολογησει ... εσεισ καλως και θελετε να ειστε εκει . μην παρετε και αλλουσ στο λαιμο σας ..

Re: ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

20
Αρποκρατιων έγραψε:
Εικόνα
ποιος ξερει τον ΑΝΑΧΑΡΣΗ ? τι ειταν ? Απο που καταγοταν? Γιατι και ποιοι τον σκοτωσαν? για ποιον λογο? γιατι ο αλεξανδρος ο μεγασ σκοτωσε τον αδελφικο του φιλο που του ειχε σωσει πολακισ την ζωη του? γιατι αρχισε να κοβει αυτια και μυτεσ απο αιχμαλωτουσ σαν βαρβαροσ? γιατι ασπαστηκε περσικεσ βαβυλωνιακες θεοτητες? ποσσουσ σκλαβουσ πουλισε και ποσεσ πολεισ κσεθεμελιωσε? συν την Θηβα? που επρεπε να σταματισει ? αφου δεν υπειρχε ποια ο κινδηνοσ των Περσων ?? αρωστησε η τον δολοφονισαν οι συντροφοι του γιατι δεν αντεχοταν ποια η τυρανια του? τοσα στοιχεια σας δωσαμε για την μαγικο ψεφτοεθνικη Χ.Α . και δεν τα ψαχνετε ,,αλλα ο κωστας με ειρωνευεται αντι να επιχειριματολογησει ... εσεισ καλως και θελετε να ειστε εκει . μην παρετε και αλλουσ στο λαιμο σας ..
Ο Αλέξανδρος δεν ήταν μέγας. Μέγας σφαγέας και φασίστας ήταν. :down1

Και ο Λεωνίδας αντί να συζητήσει πολιτισμένα τις γεναιόδωρες προτάσεις των Περσών κατέφυγε στη βία και σε ειρωνίες του στυλ "μολών λαβέ" ! :down1

Που ήσουν εσύ αγόρι μου και εγώ, όταν έπρεπε κάποιος να παρέμβει στην παρουσίαση του "μακεδονικού λεξικού" στην Αθήνα ? Στην Αθήνα είπαν τα λαμόγια, "γιατί είναι η καρδιά του Ελληνικού εθνικισμού".
Μια χούφτα παιδιών της Χρυσής Αυγής σταμάτησαν τη γελοία αυτή εκδήλωση. Με κίνδυνο και της ζωής τους. Ναι, με κίνδυνο της ζωής τους !

Για πολλοστή φορά ! Αυτοί...μόνοι τους! Μόνοι εναντίον όλων!

Δε γνωρίζω γιατί "έλληνες" χύνουν τέτοια χόλή εναντίον τους ? Πες μου φίλε μου γιατί ?

Εγώ δεν είμουν εκεί ούτε φυσικά κι εσύ...
Εκτός κι αν ήσουν στον εφιαλτικό συρφετό που διοργάνωνε την εκδήλωση αυτή !!!

Δεν ήμουν εκεί και δεν είμαι υπερήφανος για αυτό αλλά σας ευχαριστώ αδέλφια που είσασταν εσείς εκεί και για εμένα !
:down
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

21
Δεν καταλαβαινω φιλε Αρποκρατιων την αποστροφη σου αυτη και το μενος.
Τουλαχιστον μπορεις εσυ να μας πεις τι αιμα κυλαει στις φλεβες σου?
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.

Re: ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

22
KostasL έγραψε: Που ήσουν εσύ αγόρι μου και εγώ, όταν έπρεπε κάποιος να παρέμβει στην παρουσίαση του "μακεδονικού λεξικού" στην Αθήνα ? Στην Αθήνα είπαν τα λαμόγια, "γιατί είναι η καρδιά του Ελληνικού εθνικισμού".
Μια χούφτα παιδιών της Χρυσής Αυγής σταμάτησαν τη γελοία αυτή εκδήλωση. Με κίνδυνο και της ζωής τους. Ναι, με κίνδυνο της ζωής τους !

Για πολλοστή φορά ! Αυτοί...μόνοι τους! Μόνοι εναντίον όλων!

Δε γνωρίζω γιατί "έλληνες" χύνουν τέτοια χόλή εναντίον τους ? Πες μου φίλε μου γιατί ?

Εγώ δεν είμουν εκεί ούτε φυσικά κι εσύ...
Εκτός κι αν ήσουν στον εφιαλτικό συρφετό που διοργάνωνε την εκδήλωση αυτή !!!

Δεν ήμουν εκεί και δεν είμαι υπερήφανος για αυτό αλλά σας ευχαριστώ αδέλφια που είσασταν εσείς εκεί και για εμένα !
:down
Δεν ξέρω τίποτα για την Χρυσή Αυγή,αλλά βλέποντας προχθές στην τηλεόραση που πήγανε στην παρουσίαση της αλβανοβουλγαροσκοπιανου λεξικού.είπα μπράβο τους χίλιες φορές!!
Ξανά μπράβο τους...

Εκτός εάν κάναμε κανένα αυστηρό διάβημα πάλι.....εδώ γελάμε!!

Όπου δεν πίπτει λόγος πίπτει ράβδος.
Έλληνες Αμύνεσθαι Περί Πάτρης,Ελευθερία ή Θάνατος!Μετά από μια εθνοεπανάσταση χρειάζεται και μια εθνοκάθαρση...

Re: ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

23
Λέων έγραψε:
KostasL έγραψε: Που ήσουν εσύ αγόρι μου και εγώ, όταν έπρεπε κάποιος να παρέμβει στην παρουσίαση του "μακεδονικού λεξικού" στην Αθήνα ? Στην Αθήνα είπαν τα λαμόγια, "γιατί είναι η καρδιά του Ελληνικού εθνικισμού".
Μια χούφτα παιδιών της Χρυσής Αυγής σταμάτησαν τη γελοία αυτή εκδήλωση. Με κίνδυνο και της ζωής τους. Ναι, με κίνδυνο της ζωής τους !

Για πολλοστή φορά ! Αυτοί...μόνοι τους! Μόνοι εναντίον όλων!

Δε γνωρίζω γιατί "έλληνες" χύνουν τέτοια χόλή εναντίον τους ? Πες μου φίλε μου γιατί ?

Εγώ δεν είμουν εκεί ούτε φυσικά κι εσύ...
Εκτός κι αν ήσουν στον εφιαλτικό συρφετό που διοργάνωνε την εκδήλωση αυτή !!!

Δεν ήμουν εκεί και δεν είμαι υπερήφανος για αυτό αλλά σας ευχαριστώ αδέλφια που είσασταν εσείς εκεί και για εμένα !
:down
Δεν ξέρω τίποτα για την Χρυσή Αυγή,αλλά βλέποντας προχθές στην τηλεόραση που πήγανε στην παρουσίαση της αλβανοβουλγαροσκοπιανου λεξικού.είπα μπράβο τους χίλιες φορές!!
Ξανά μπράβο τους...

Εκτός εάν κάναμε κανένα αυστηρό διάβημα πάλι.....εδώ γελάμε!!

Όπου δεν πίπτει λόγος πίπτει ράβδος.
Ούτε κι εγώ ήξερα τίποτα για αυτούς ! Αλλά είχα κακή άποψη !!!
Τα παπαγαλάκια κρύβουν τα καλά και μεγενθύνουν τα άσχημα ή τα εφευρίσκουν !

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί "Έλληνες" που δεν προσφέρουν καμμιά υπηρεσία στην πατρίδα και το έθνος, στάζουν χολή και εκδηλώνουν μίσος εναντίον της Χρυσής Αυγής.

Δε συμφωνώ σε όλα μαζί τους το ομολογώ ! Και ? Ποτέ οι Έλληνες δε θα συμφωνήσουμε σε όλα.

Αλλά σήμερα εγώ υπερασπίζομαι τα αδέλφια μου ! :happy2

Τα αδέλφια μου που ήταν εκεί όταν εγώ έλειπα, για την πατρίδα, εναντίον των κοινών εχθρών !
Δε με μοιάζει μωρέ εάν οι Λακεδαιμόνιοι αδερφοί φέρονται "σκληρά" στους Πέρσες ή στους Εφιάλτες !
Εδώ είναι οι Θερμοπύλες ! Συντάσομαι με τους Λακεδαιμόνιους αδερφούς ! :happy2
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

24
Χρυσή Αυγη (Golden Morgenrote): Η κατεξοχήν νεοταξική οργάνωση. Αυταρχικοί βίαιοι Ναζιστές με το προσωπείο πατριώτη (πατριδοκάπηλοι).
Ολες αυτές οι στοές και η μητρική Golden Morgenrote Γερμανίας Thule, Ahnenerbe υπάγονταν και υπάγονται στην ιεραρχική γραμμή Hermetic Golden Dawn -> O.T.O. (Ordo Templis Occidentis) -> A.'.A.'. Λονδινου (Ordo Adeptis Atlantis) -> ΖΕΝ ΘΙΒΕΤ -> ΚΙΝΑ-ΣΙΝΑ.

Στο παρακάτω ιστολόγιο αποκαλύπτονται τα ονόματα και οι σύνδεσμοι των μαύρων μασόνων της Ερμητικής Χρυσής Αυγής / Ροδοσταυρων (τουτέστιν του αρνητικού σκέλους της A.'.A.'. Λονδινου ) με φασιστικές και ακραιορατσιστικές πολιτικές ομάδες (white suprimacists groups) στο Λονδίνο και με την ομώνυμη οργάνωση χρυσή αυγή στην Ελλάδα:
http://golden-dawn-robert-zink-chic-cic ... gspot.com/
επίσης για τον ναζιστή Νικ Φαρέλ σύνδεσμο Λονδίνου με την .'.H.O.G.D.'. :
http://goldendawncelebs.unblog.fr/tag/nazi/
Όλες αυτές οι φαινομενικά σκόρπιες πολιτικές ομάδες αποτελούν στην πραγματικότητα και μέσω των ηγεσιών τους συγκοινωνούντα δοχεία που μοιράζονται και τροφοδοτούνται από την ίδια κεντρική (μασονική) δεξαμενή με ιδεολογίες, τρόπο δράσης και σύμβολα (κυρτη αριστερόστροφη σβάστικα, αριστερότροπος μαίανδρος, επεκτεινόμενος σταυρός, κέλτικος σταυρός κλπ) με τελικό προιόν ένα από αυτά τα σύμβολα να καταλλήξει ακόμα και στο έμβλημα του ΛΑ.Ο.Σ.

Re: ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

25
Yermak έγραψε:Χρυσή Αυγη (Golden Morgenrote): Η κατεξοχήν νεοταξική οργάνωση. Αυταρχικοί βίαιοι Ναζιστές με το προσωπείο πατριώτη (πατριδοκάπηλοι).
Ολες αυτές οι στοές και η μητρική Golden Morgenrote Γερμανίας Thule, Ahnenerbe υπάγονταν και υπάγονται στην ιεραρχική γραμμή Hermetic Golden Dawn -> O.T.O. (Ordo Templis Occidentis) -> A.'.A.'. Λονδινου (Ordo Adeptis Atlantis) -> ΖΕΝ ΘΙΒΕΤ -> ΚΙΝΑ-ΣΙΝΑ.

Στο παρακάτω ιστολόγιο αποκαλύπτονται τα ονόματα και οι σύνδεσμοι των μαύρων μασόνων της Ερμητικής Χρυσής Αυγής / Ροδοσταυρων (τουτέστιν του αρνητικού σκέλους της A.'.A.'. Λονδινου ) με φασιστικές και ακραιορατσιστικές πολιτικές ομάδες (white suprimacists groups) στο Λονδίνο και με την ομώνυμη οργάνωση χρυσή αυγή στην Ελλάδα:
http://golden-dawn-robert-zink-chic-cic ... gspot.com/
επίσης για τον ναζιστή Νικ Φαρέλ σύνδεσμο Λονδίνου με την .'.H.O.G.D.'. :
http://goldendawncelebs.unblog.fr/tag/nazi/
Όλες αυτές οι φαινομενικά σκόρπιες πολιτικές ομάδες αποτελούν στην πραγματικότητα και μέσω των ηγεσιών τους συγκοινωνούντα δοχεία που μοιράζονται και τροφοδοτούνται από την ίδια κεντρική (μασονική) δεξαμενή με ιδεολογίες, τρόπο δράσης και σύμβολα (κυρτη αριστερόστροφη σβάστικα, αριστερότροπος μαίανδρος, επεκτεινόμενος σταυρός, κέλτικος σταυρός κλπ) με τελικό προιόν ένα από αυτά τα σύμβολα να καταλλήξει ακόμα και στο έμβλημα του ΛΑ.Ο.Σ.
Shalom Yermak !

Αν νομίζεις ότι με τα "σκοτεινά" κείμενα σου πλήττεις τη Χρυσή Αυγή τρελός ραββίνος σε βάφτισε ! :cooll

Λίγη ντροπή, λίγη τσίπα μωρέ ? Τα παιδιά αυτά σήμερα στις Θερμοπύλες είναι η εμπροσθοφυλακή ! Εσύ που είσαι ? Που είσαι μωρέ ?

Υ.Γ. κάπου εδώ με χαρακτηρίζεις "γραφικό" και φυσικά επαναλαμβάνεις έμμεσα ή άμεσα τα "ναζί", "φασίστα" με ολίγη ή μπόλικη ΄προπαγανδιστική σάλτσα περί "ναζιστικών" εγκλημάτων. Έτσι δεν κάνετε εσείς οι Νεοταξίτες ? :cooll
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

26
Δεν καταλαβαινω φιλε την αποστροφη σου αυτη και το μενος.
Τουλαχιστον μπορεις εσυ να μας πεις τι αιμα κυλαει στις φλεβες σου?

Οτε πριν πηρα απαντηση αλλα ουτε και τωρα θα παρω μαλλον.
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.

Re: ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

27
Minoan Power έγραψε:Δεν καταλαβαινω φιλε την αποστροφη σου αυτη και το μενος.
Τουλαχιστον μπορεις εσυ να μας πεις τι αιμα κυλαει στις φλεβες σου?

Οτε πριν πηρα απαντηση αλλα ουτε και τωρα θα παρω μαλλον.
Τι αίμα κυλούσε στις φλέβες του Εφιάλτη ?
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Βιντεάκια για τη Νέα Τάξη”